aKenmeuws 2007 Vlotte en exclusieve collectie bij* Lisa Mode 'De showroom is alweer te klein' Wessels Mode heropend Passend kledingpakket voor elk bedrijfssector Kooiker Automatisering naar Spoelerstraat RO Keukenimport en Natuursteen Totaal RIJSSEN - Profimex is sinds een half jaar ge vestigd in een mooi pand aan de Argonstraat op het Rijssense industriegebied De Plaagslagen. Het bedrijf is gespecialiseerd in bedrijfskleding, promokleding en persoonlijke beschermings middelen (PBM's) voor alle bedrijfssectoren. In de showroom hangen diverse voorbeelden van bedrijfskleding voor de bouw en industrie, schoonmaakbedrijven, transportbedrijven, de foodsector en voor de medische en verzorgende beroepen. Tevens heeft het bedrijf een compleet assortiment relatiegeschenken, zoals T-shirts, polo's, pennen, aanstekers, caps en buttons. Het bedrijf Profimex dat Jan en Anneke Slagman in 2001 zijn gestart vanuit hun woonhuis aan de Stroekeld en dat een jaar later verhuisde naar een bedrijfspand aan de Ozonstraat, was daar na ruim vier jaar uit gegroeid. Profimex heeft sinds vorige jaar augustus aan de Argonstraat een 240 vierkan te meter grote showroom en een even zo groot ma- Jan en Anneke Slagman worden bijgestaan door Hans Wermink en Marian Klein Zandvoort gazijn. Inmiddels worden Jan en Anneke bijge- (Foto: Harry Broeze) staan door hun twee medewerkers, Hans Wermink en Marian klein Zandvoort. Profimex verkoopt niet alleen onderhoudsvriende- lijke kleding voor de verzorgende beroepen, maar ook kleding voor onder andere bouwvakkers, transport en logistiek, schoonmaakbedrijven enzo voort. „Voor elke sector kunnen we een passend kleding pakket samen stellen.,, vertelt Jan Slagman. „We hebben schoenen voor bouwvakkers, maar ook schoenen voor productiemedewerkers, die binnen werken. Wij wéten bijvoorbeeld precies welke soort schoen op een bepaalde werkplek verplicht is.„ Het bedrijf zorgt ook voor de bedrijfslogo's op kleding. Dit kan een geborduurd logo zijn, een transfer of een rechtstreeks gedrukte afbeelding. Klanten krijgen bij Profimex informatie en advies over de vele beschermingsmiddelen die in het as sortiment zijn opgenomen, zoals helmen, maskers, adembescherming gehoorbeschermers, veilig- heidsbrillen en dergelijke. Slagman: „Samen met de klant kijken we naar arbeidsomstandigheden en risico's. Wij adviseren bedrijven bij het nemen van maatregelen in alle mogelijke werkomstandighe den. Wij weten precies welke voorschriften er zijn en denken mee met een bedrijf. Door te investeren in veiligheidsmiddelen kan men het arbeidsonge valrisico verkleinen.,, Ondanks dat er op het gebied van bedrijfskleding veel aanbieders op de markt zijn vindt Slagman dat Profimex zich duidelijk onderscheidt door te stre ven naar een steeds hoger serviceniveau. „We zijn een klantgericht bedrijf en verdiepen ons in de be hoeften van zowel de opdrachtgever als de gebrui ker. We werken daarom samen met verschillende adviseurs van fabrikanten die desgewenst meegaan op locatie om de juiste adviezen te geven.,. Iedereen is welkom in de showroom van Profimex aan de Argonstraat 5 (t.o. de papierloods van het Rijssens Mannenkoor) De openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 17.30 uur en op donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur RIJSSEN - Lisa Mode, gevestigd aan de Bouwstraat 7 in Rijssen, bestaat deze week drie jaar. Daarom is er op woensdag 14 tot en met zaterdag 17 november een speciale actie namelijk 20% korting op de hele collectie. Wie de gezellig aangeklede winkel van Rahan Yousef binnenkomt, ziet direct dat er veel keus is in vlotte en exclusie ve damesmode. "Mensen kunnen hier terecht voor mooie gala- en feestjurken die eventueel geschikt zijn als bruids jurk maar er is ook veel keus in vlotte rokken en leuke blouses, truitjes en vrijetijdskleding. Ook een maatje meer is geen probleem en een kleine dames- maat evenmin", meent Yousef. Naast de kleding is er tevens een ruime keus aan accessoires zoals schoenen, sieraden en tasjes. Wat de avondjurken betreft, is er veel in zwart te vinden om dat zwart volgens de eigenaresse een chique en slankmakend effect geeft. "Wat heel belangrijk is, is een goede pasvorm. Er komen trendy merken rechtstreeks vanuit Parijs. De openingstijden van de zaak zijn: maandag, dinsdag, woensdag en vrij dag van 9.30 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 18.00 uur. Donderdag delfde tijden als voorgaand maar met extra koopavond tot 21.00 uur. Zater dag van 10.00 uur tot 17.00 uur. Lisa Mode bestaat drie jaar en houdt daarom een speciale actieweek. (Foto: Harry Broeze) (Foto: Sander Scheperman) RIJSSEN - Kooiker Automatisering is deze zomer verhuisd van de Bouw straat naar de Spoelerstraat op de hoek met de Morsweg. Na ruim negen jaar in het centrum van Rijssen te zijn gevestigd is de on derneming verplaatst naar het indus trieterrein van Rijssen. E. Kooiker licht toe dat men op de nieuwe locatie veel meer ruimte heeft om haar acti viteiten goed te kunnen uitvoeren en mogelijk ook in de toekomst te kun nen uitbreiden. "We zitten hier nu veel ruimer en bo vendien is het een A-locatie. De klanten kunnen ons hier makkelijker vinden en wij kunnen ze beter ontvangen, want we hebben hier nu een entree met zitjes en een ontvangstkamer." Ook is er volop ruimte beschikbaar om demonstraties en cursussen te geven van onze bouwprogramma's hetgeen op de oude locatie niet mogelijk was. Een ander voordeel van de nieuwe lo catie is de parkeergelegenheid. We hebben nu 45 parkeerplaatsen op eigen terrein - tegenover Praxis - ter wijl we in het centrum steeds afhanke lijk waren van de bezetting op de par keerplaats achter de oude locatie van Albert Heijn en daar was het vaak erg druk. Hier is het veel ruimer en over zichtelijker. De afstand om met een computer bij de auto te komen is veel kleiner. Ook niet onbelangrijk is dat Kooiker Automatisering nu midden tussen de bedrijven zit, waar naast het leveren van hardware ook behoefte is aan advi sering, het aanleggen en onderhouden van netwerken, het leveren en installe ren van bouwprogramma's en het ver zorgen van bouwopleidingen. Benadrukt wordt nog dat Kooiker Au tomatisering haar diensten zowel aan bedrijven als particulieren beschikbaar blijft stellen. RUSSEN - Henk Brandriet en Rob Rutjes openden vorig najaar hun gezamenlijke showroom van hun nieuwe bedrijven RO-Keu- kenimport en Natuursteen Totaai aan de Kryp- tonstraat 9b. Natuursteen Totaal houdt zich bezig met de ver koop aan particulieren van natuurstenen vloeren, aanrechtbladen en wandtegels en het leggen en be vestigen ervan. RO Keukenimport importeert keu kens vanaf 2500 euro, die rechtstreeks vanaf de fa briek worden geleverd. Ter gelegenheid van de eenjarig bestaan hebben beide zaken enkele mooie aanbiedingen. "Sinds de opening gaan de zaken zo goed dat de showroom alweer te klein is geworden. We zijn daarom nu al weer naar een nieuwe ruimte aan het uit kijken", vertelt Brandriet, die erover denkt om een bovenverdieping te laten bouwen op de Keu kenstudio Regio Oost aan de Molendijk waarvan hij mede-eigenaar is. Vorig jaar besloten Henk Brandriet en Rob Rutjes, importeur en eigenaar van een groothandel in na tuursteen samen te gaan werken. Door hun samen werking konden ze hun klanten een totaalbeeld ge ven van de vele mogelijkheden van natuursteen. Rob Rutjes legt uit dat de natuursteen uit voorraad wordt geleverd. "De verschillende natuursteen soorten worden in de landen van herkomst bewerkt en door mijn importbedrijf Masterstone geïmpor teerd. De verkoop aan particulieren wordt door Na tuursteen Totaal geregeld." In de showroom aan de Kryptonstraat zijn meer dan honderd verschillende soorten natuursteen te bekijken. Er liggen veel grote plateaus van 120 bij 120 centimeter en groter in verschillende steen soorten, daarnaast zijn er nog allerlei monsters zo dat klanten een goed idee krijgen van de vele mo gelijkheden. Ook zijn in de showroom van RO-Keukenimport, die in open verbinding staat met de showroom van Natuursteen Totaal, als voorbeeld grotere stukken vloer met natuursteen belegd. Er kan een keuze ge maakt worden uit onder andere graniet, leisteen en hardsteen uit China, leisteen uit Brazilië, graniet uit India en Afrika en hardsteen uit België. "Onze keukenzaak is een zogenaamde lowbudget zaak", vertelt Brandriet. "De keukens worden on der onze eigen merknaam vanaf de fabriek in Duitsland geleverd. Door de rechtstreekse import en lage kosten, kunnen wij bij RO-Keukenimport wat eenvoudige keukens aanbieden, met minder dure technische snufjes en materialen. We leveren ook maatwerk en de keukens kunnen latèr ook uit gebreid worden." In het voorste deel van de showroom staan een tiental verschillende keuken, uitgevoerd in kunst stof, hout en gelakt en leverbaar in verschillende kleuren. Er is een open verbinding met de showroom van Natuursteen Totaal. Klanten kun nen zo gemakkelijk bij hun nieuwe keuken een na tuurstenen aanrechtblad, vloer en tegels uitzoeken. Voor verdere informatie kan mi tes www.rokeukenimport.nl i kijken op websi- Bastiaan Jansen en Rob Rutjes openden vorig jaar hun gezamenlijke showroom voor hun bedrijven RO-Keukenimport én Natuursteen Totaal. Wessels Mode opent woensdag de deuren van de geheel vernieuwde damesmodezaak. (Foto: Johan Bolink) RUSSEN - Na drie maanden bouwwerkzaamheden, binnen en buiten het pand, is damesmode zaak Wessels Mode vorige week donderdag heropend. Twee steltlopers zorgden tijdens de opening voor een leuke act en no digden iedereen uit de geheel ver nieuwde winkel te bekijken. Ook deelden ze flyers uit waarmee een kledingcheque van 350 euro te win nen is. Wessels Mode trakteerde de bezoe kers op de openingsdag op een kop je koffie of thee met een gebakje. De eerste dagen na de opening was het-erg druk in de zaak. Iedereen wilde het nieuwe interieur bekijken dat uitgevoerd is in wit met wengé accenten. Op de verdieping, rond de nieuwe koffiehoek is nu een House of Ger ry Weber afdeling gekomen. Hier vindt men een hele brede collectie van dit bekende Duitse merk, aan gevuld met Taifun en bonnetterie Weber Edition. Beneden vindt men naast het nieu we werk Another Woman, Marie Mero, Bandolera, Apanage en Car- bone. De collecties worden nu als merk gepresenteerd, zodat makke lijk te zien is wat te combineren is. De klassieke afdeling is op dezelfde plaats als voor de verbouwing, net als de jassenafdeling, die beneden hangt.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 25