Stijlvol Wonen Oer en stoer WmfERIPK totaal wonen bij Alfinq na metamorfose nr ,n EEN GOED BEGIN EEN NIEUWE BAAN Servicemonteur Onderhoudsmonteur Monteur Baby, kinder- en tienermode Wij wensen u een fijne jaarwisseling en een voorspoedig 2003 i IröQ Functieprofielen: www.alferink.nl Op de gehele wintercollectie m.u.v. accessoires. Maandag 31 december geopend 16.00 uur Bengels Ko Rijssén 0546-54 17 31 www.bengelsenko.nl Alfing Meubelen Daarleseweg 6 7683RE Den Ham O iO DEN HAM - Alfing Meubelen en Textiel ondergaat de komende maanden een complete metamorfose. De 4000 m2 verkoopruimte wordt helemaal opnieuw ingericht en waar nodig verbouwd. In mei/juni 2008 is het pand gereed voor de opening van Alfing Totaal Wonen. "We blijven hetzelfde bedrijf met een lage calculatie, maar in een nieuw jasje", zegt eigenaar Wim Alfing. Mede door de aanleg van de rondweg om Den Ham wordt de ingang van Alfing Totaal Wonen verplaatst van de Daarleseweg 6 naar de Vriezendijk 50. Met een frontbreedte van 72 meter waarin een 5 tal grote etalages komen die al een indruk geven wat er bij het bedrijf verkrijgbaar is. Bovendien worden aan de Vriezendijk zo'n 25 parkeerplaatsen aangelegd. 22 In het nieuwe jaar trekken zitmeubelfabrikanten van leer. En ze dóen ook meer met dat leer. Vooral dikke, stoere leersoorten zijn in. Leer dat zichtbaar geleefd heeft. Denk daarbij aan robuust tuigleer, gevlochten leer, geschuurd en geverfd leer en het zogenaamde vintage leer. Dat is leer dat sneller oud wordt, waar door de meubelen eerder een doorleefd karakter hebben. Ook kreukels (nekplooien) en slijtplekken mogen om deze reden soms best gezien worden. Sommige leren banken hebben stoere details zoals koperen popnagels, 'zakken' met ritsen en grove stik sels. Veel minder zwaar oogt het modieuze kroko- leer, veelal verkrijgbaar in alle kleuren van de regen boog. Ook contrasterende sierbiezen, mooie naden en stiksels maken leren meubels minder zwaar. Leer is trouwens ook terug te zien als inleg van bureau- en tafelbladen, op hoofdborden van ledikanten, als kar pet en als kastbespanning. Leer leeft als nooit tevo ren. Meer weten? Kijk op www.perscentrumwonen.nl. INSTALLATIETECHNIEK Alferink B.V. Installatietechniek te Groenlo zoekt vakkundige kandidaten uit de installatietechniek. Reageer, bel of mail: info@alferink.nl - Tel. 0544 47 62 00 Eengelö K tot 701 korting ALFING Onze openingstijden zijn: Maandag 13.30 - 18.00 Dinsdag t/m Vrijdag 9.00-12.30 en 13.30 - 18.00 Zaterdag 9.30- 16.30 Vrijdagavond 19.00- 21.00. Ons adres: Binnenin komen 38 showkamers die compleet worden ingericht met meubels, maar ook met bijpassende vloeren, gordijnen,behang,accesoires en verfkleuren. Van klassiek tot ultra modern. Van eiken tot hoogglans wit of zwart. "We bieden de klanten een totaalplaatje", zegt Wim Alfing. Anders dan in het verleden is er ook plaats voor opstellingen voor de wat ruimere beurs. Ook de afdeling slapen wordt gerenoveerd, en is ten tijde al klaar, zodat u al een idee krijgt hoe straks het totaalplaatje er uit gaat zien. Ook hier zijn 29 showkamers ingericht geheel aangekleed. hebt de keuze uit 12 boxspring combinaties en 12 slaapkamers en 5 seniorenkamers in diverse kleuren. Ook de bedtextielafdeling is gemoderniseerd en u hebt een ruime keuze in dekbedden - hoofdkussens en dekbedovertrekken en hoeslakens. Daarnaast wordt de afdeling tapijt en PVC vloeren, raamdecoratie en gordijnen flink uitgebreid. Enkele topmerken gaan onderdeel uitmaken van de collectie. Een andere nieuwtje bij Alfing Totaal Wonen is de verlichting. De TL-verlichting maakt plaats voor gasontlading spots. "Die hebben een hogere lichtopbrengst, waardoor we de meubels en dergelijke beter uit kunnen lichten en een huiselijk en warm gevoel voor de klanten kunnen creëren", aldus Wim Alfing. Wie wil profiteren van fikse kortingen is tot begin mei bij Alfing aan het juiste adres. Een groot deel van het assortiment moet plaatsmaken voor de nieuwe collecties.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 22