Gratis eerste stap op weg naar vakantie I in er V» Ben Je de koude winter en Je bleke kleurtje beu? Ontvang gratis een t.w.v. 60, en bespaar 25,- op het Inschrijfgeld Openingstijden Themaroute met gespecialiseerde exposanten VAKANTIEBEURS ïiii?j i *"p r. MIND Maandag 31 december 2007 Lezers van deze krant maken kans op een gratis eer ste stap in de richting van een heerlijke vakantie. Er zijn 25 pakketten beschikbaar, bestaande uit twee maal toegang tot de Vakantiebeurs 2008, een Cook Tra- vel boek, ter waarde van 50 euro en een waardecheque, ter waarde van 55 euro, die bij zo'n tachtig reisaanbie- ders kan worden verzilverd. Voor wie net buiten die prij zen valt, zijn er nog eens tien maai twee toegangsbewijzen beschikbaar. Kans maken? Mail dan uw favoriete vakantiebestemming naar extra@wlik.wegener.nl en vergeet daarbij niet uw naami en adres te vermelden. Een geslaagde vakantiefoto begint op de Vakan tiebeurs 2008. Fotoplus geeft in hal 10 van laar- beurs Utrecht workshops, demonstraties en per soonlijk advies aan de beursbezoekers. De mede werkers van deze overkoepelende organisatie van een honderdtal fotozaken zijn bekend met de knepen van de digitale fotografie, de techniek en de toestellen waarmee de doorsnee vakantiegan ger werkt. Ze zullen de fotoamateurs bijstaan in het omgaan met nieuwe, moderne camera's, ad- viseren over het kiezen van onderwerpen, dejuis- te belichting en het componeren van beelden. Ook wie nog met conventionele 'rolletjes' foto grafeert kan terecht voor uiteenlopende tips over fotografie. Namens Fotoplus zullen de workshops worden verzorgd door fotograaf Henk Tulp, die door het hele land lezingen, demonstraties en trainingen houdt. De amateurs worden als het ware bij de hand genomen in de omgang met de camera, leren waar en wanneer in te zoomen en krijgen advies in het gebruik van de handmatige instellingen van de camera. De openingstijden van de Vakantiebeurs 2008 zijn van woensdag 9 januari tot en met zondag 13 januari van 10.00 tot 18.00 uur, op vrij dag 11 januari valt 10.00 tot 22.00 uur. Bezoekersinfor matie is verkrijgbaar via tel. 0900-52272387 0,13 per minuut) of per e-mail naar visitorsinfonnation@vnuex- hibitions.com. Tijdens de Vakantiebeurs worden tal van gevarieerde activiteiten georganiseerd. Het meest actuele overzicht staat ver meld op www.vakantiebeurs.nl. Een jungletrekking in Ecuador, ijsberen spotten in Canada, on der water op zoek naar witte haaien, wandelen door de oer wouden of spoorzoeken voor kinderen in Afrika. Een onver getelijke vakantie in het teken van wilde dieren kan al begin nen op de Vakantiebeurs 2008. Gespecialiseerde exposanten brengen het meest actuele aan bod overzichtelijk bij elkaar op de themaroute 'Wildlife'. Bij de informatiebalies is een gratis plattegrond van deze en andere themaroutes beschikbaar. Het wildlife avontuur op de Va kantiebeurs kan bijvoorbeeld beginnen bij reisorganisatie Chalinga met in het program ma een reis per boomstamboot door de oerwouden van Ecuad or of Peru. Ook Afrika is zo'n reisbestem- ming die in zichzelf al een groot stuk avontuur herbergt, zeker met de brede variëteit aan safa rimogelijkheden. Exposant Makor Reizen laat de gasten ge tuige zijn van de imposante wild trektocht tussen de Seren- geti en Masai Mara. Van een heel ander karakter is de zoektocht naar de witte haai aan de westkust van Afrika, wat mogetijk wordt gemaakt door onder andere Club Africa De gasten krijgen zelfs de gelegen heid om in een kooi onder wa ter oog in oog te komen met de 'great white'. Trouwen in Afrika lijkt ook steeds meer in te ko men en exposant African Safari Lodges zal daar tijdens de Va kantiebeurs extra nadruk op gaan leggen. De luxe lodges die aan bruidspaar en familie ter beschikking worden gesteld lig gen in het gebied Limpopo bij het Krugerpark, zodat de huwe lijksfestiviteiten kunnen wor den gecombineerd met een kennismaking met de 'Big Fi ve'. Een unieke ontmoeting met de 'Big Six' is echter geheel voorbehouden aan reizigers naar India. Thika Travel, reis- partner voor het Wereld Natuur Fonds, specialiseert zich in vol ledig op maat samengestelde individuele reizen naar alle sa- farilanden, inclusief India Het aanbod in de wildlife route is enorm. Bezoekers van de va kantiebeurs zullen heel wat tijd uit moeten trekken om alles te bekijken. SPORTS CENTRE

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 12