Carinova Zorg bij u in de buurt V Zet een voordelige stap! dichterbij dan u denkt Carinova Informatiebon Cursusprogramma 2008 Cannova arinova Servicepakket Zorg voor uw welzijn Bent u benieuwd naar onze diensten? Kijkt u dan op www.carinova.nl of bel met (0900) 8662 (lokaal tarief). Allemaal in uw voordeel: Aanvullende zorg en diensten Aan-huis-diensten Hulpmiddelen aanvragen via internet Carinova wenst u Prettige Feestdagen en een gezond en gelukkig 2008 vC december 2007 Sportief afvallen, Heino Startdatum: 9 januari Borstvoeding, de beste start!, Hardenberg (Heemse), Startdatum: 17 januari Stoppen met roken, Deventer Startdatum: 21 januari Stoppen met roken, Ommen Startdatum: 22 januari Voetreflexmassage, Deventer Startdatum: 23 januari Babymassage, Deventer Startdatum: 23 januari Muziek op schoot, Dalfsen Startdatum: 23 januari Voetreflexmassage (vervolg), Oeventer, Startdatum: 28 januari Themabijeenkomst 'Regels en grenzen', Deventer, Datum: 29 januari Muziek op schoot, Ommen Startdatum: 30 januari Borstvoeding, de beste start, Deventer Startdatum: 31 januari Babymassage, Hardenberg (Baalderveld) Startdatum: 1 februari Leren masseren, Deventer Startdatum: 4 februari Themabijeenkomst 'Weerbaarheid', Colmschate, Datum: 6 februari Themabijeenkomst 'Peuters lief, soms lastig', Staphorst, Datum: 7 februari Leren masseren, Ommen Startdatum: 14 februari Het Servicepakket gaat uit uw' basisverzekering Binnen de basisverzekering van Salland Verzekeringen was u altijd automatisch lid van het Carinova Servicepakket. Per 1 januari 2008 stopt Salland Verzekeringen met dit automatische lidmaatschap. U kunt echter nu heel voordelig - voor maar 13,60 per jaar per huishouden - zelf lid worden van het Carinova Servicepakket. Voordelige zorgdiensten en hulpmiddelen Het Carinova Servicepakket biedt u tal van voordelige en aanvullende zorgdiensten. Daarbij moet u onder meer denken aan: maaltijdservice, hulpmiddelen, pedicure, tuinman, verhuisservice, voetspecialist en zorgvakanties. Word nu lid en u krijgt een gratis stappenteller! lid worden van het Carinova Servicepakket is heel eenvoudig. Vul de Informatiebon hieronder in met uw naam- en adres gegevens, kies uw betalingswijze en gooi de Informatiebon meteen op de bus. Als u lid wordt blijft u ook het magazine van het Carinova Servicepakket met o.a. heel veel tips voor uw gezondheid ontvangen. Boven dien krijgt u een gratis stappenteller die u meehelpt om verantwoord te bewegen. Doe het meteen, want voor iets meer dan een euro per maand voor uw hele huis houden bent u verzekerd van heel veel extra diensten en service. T (0900) 8662 (lokaal tarief) I www.carinova.nl Bathmen Looweg 33 C, Bergentheim Burg. Oprelliaan 5-7, Broekland Bouwhuisplein 11, Colmschate Andnessenplein 1, Holterweg 108c, Veldpaperweg 2, Dalfsen Ruitenborghslraat 30, Dedemsvaart Latyrusstraat 12c, Schuttevaer 39, Deventer Zwolseweg 180, Ruijsdaelstraat 33, Enkdwarsstraat 2A, M G.Gooszenstraal 10, H.J.P Fesevurstraat 7, Karei de Grotelaan 9a, Karei de Grotelaan 361, Spuistraat 48, Leliestraat 27, Diepenveen Molenweg 7, Gramsbergen Gramsberger Stale 12, Hardenberg Stationsstraat 2e, Hessenweg 74a, Meteoorlaan 2, Lage Doelen 1, Floralaan 1, Heeten Stevens- kamp 1, Heino Marktstraat 27, Holten Gaardenstraat 31, Lemelerveld Ds. C. Keerstraat 1, luttenberg Wrspelweg 2 B (de Parel), Mariênheem Veenhorst 1, Nieuw Heeten Bathmenerweg 5, Nieuwleusen Burg. Backxlaan 265, Olst Averbergen 3c en 9, Ommen Jhr. Van Nahuysstraat 66, van Reeuwijkstraat 50, Raalte Arkelstein 2, De Blekstraat 34, Almelosestraat 40a, Kaagstraat 10a, Marktstraat 65. Schalkhaar Ganzeboomsweg 9, Slagharen Dr. Willemslaan 150, Staphorst Hoogeweg 30, Wesepe Ds. E. Kreikenlaan 3, Wtjhe Oranjelaan 18a. Ik wil mij aanmelden als: O alphahelpende O vrijwilliger Neem contact met mij op. Ja, ik wil graag een stappenteller ontvangen en lid worden van het Carinova Service Pakket. O Hierbij machtig ik Carinova om de contributie van 12,00 van mijn rekening af te schrijven (incasso in januari 2008) O Ik ontvang in april 2008 de acceptgirokaart en betaal dan 13,60 Ik wil meer weten over: O Personenalarmering O Particuliere zorg O Servicepakketten O Mantelzorg O Vrijwilligerswerk Stuur mij gratis documentatie. Naam: Voorletters: de heer/mevrouw Adres: Postcode: Plaats: Aanvullende kraamzorg. Als u verwacht meer uren kraamzorg nodig te hebben dan de geïndiceerde uren, dan kunt u voordelig extra kraamzorg van Naviva aanvragen. Abonnees: 27,50 per uur (niet-abonnees 32,50 per uur) tarieven 2007! Baby-ontspankoffer. In deze koffer zitten artikelen die ouders kunnen gebruiken bij zich overstrekkende zuigelingen. Abonnees kunnen de koffer een maand lang gratis lenen en krijgen professionele begeleiding. Maaltijdservice. Eten op de tijd die u wenst, snel klaar, keus uit ruim 100 verschillende maaltijden (ook diëten) en tegen een vriendelijke prijs. Dat kan via de aan-huis- bezorgde maaltijden van Apetito (abonnees 10 korting). Nordic Walking. Via de deskundigheid van Nordic Walking Salland kunt u deelnemen aan een introductie in verschillende plaatsen. Abonnees ontvangen 30% korting op de introductieles en een boekje bij het volgen van de technieklessen. Overgangsconsulente. Een verpleeg kundige begeleidt u tijdens de periode van opvliegers, slecht slapen en stemmings wisselingen. Abonnees krijgen 'n jaar lang gratis het blad 'Women's care' en 10% korting op lezingen. Stoelmassage. U kunt gebruik maken van deze rustgevende massage, die hoofd, nek, schouders en rug van een betere doorbloe ding voorziet. Abonnees krijgen 25% korting. Verhuisservice. Als u meer nodig hebt dan alleen een vrachtwagen die de dozen haalt en brengt, dan is dit een uitkomst. De verhuizers van UTS-Hersevoort kunnen alles voor u doen; van inpakken tot gas afsluiten: abonnees krijgen 17% korting. Voetreflextherapie. Deze ontspannende behandeling helpt tegen klachten als rugpijn, slaapproblemen, stress, hoofdpijn en rouwverwerking. Als lid krijgt u 10% korting op de eerste 5 behandelingen. ZorgVakanties. Ondanks handicap, ziekte, aanpassingen of zorgbehoefte toch op vakantie èn 5% korting èn zonodig wordt u thuis opgehaald: de reisgids 2008 is beschikbaar. Hiernaast kunt u met 15% korting een bungalow huren op Ameland. De tuinman, de kapper, de pedicure, de kleding-, de haarwerkspecialist, de opticien en de audicien komen, zonder voorrijkosten, maar met korting, desgewenst bij u thuis. Telefoon: Knip uit, vui in en stuur in éen ongefrankeerde envelop aan: Carinova, Antwoordnummer 1158, 8100 WB RAALTE. Hulpmiddelen van Carinova kunt u voortaan ook aanvragen via internet, 24 uur per dag. Ga naar www.carinova.nl en dan naar Producten en diensten. Klik daarna op Hulp middelen en op Aanvraagformulier. U vindt op het Aanvraagformulier verdere aanwijzigingen voor het doen van uw aanvraag. Carinova bedankt al haar cliënten en relaties voor de prettige samenwerking in 2007. Wij hopen deze in 2008 voort te kunnen zetten.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 48