Wij bieden onze medewerkers ZeitPlan Engineering GERBRI PLASTICS BV Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (053) 484 24 50 Powered by O JobTrack.nl ZeitPlan Engineering BV is een nieuw detacheringsbureau wat zich met name toelegt op het leveren van geschoolde productiefuncties binnen onder andere de bouw, bouwtoelevering en de metaalindustrie. Daarnaast houden wij ons bezig met de uitvoering van salarisadministraties voor het midden en kleinbedijf en bieden wij personeelsmanagement aan. toekomst-perspectief goede salariëring directe opname in het pensioenfonds bij ziekte 100% door-betaling van het salaris Op dit moment hebben wij diverse uitdagende vacatures. Raadpleeg hiervoor onze website. Verkoper binnendienst (m/v) Verkooptalent m/v WGGGNGR huis-aan-huiskranten Dinsdag 11 december 2007 6 anenmarkt De toegevoegde waarde van arbeid. Platinastraat 37 7554 NC Hengelo Tel. 0 74 - 2 46 93 10 www.zeitplan-engineering.nl Gerbri Plastics BV is een groothandel in plasticfolies die worden toegepast in de bouwnijverheid, de landbouw en de verpakkingsindustrie. Kwaliteit en service zijn de speerpunten van onze onderneming die zijn producten afzet in heel Nederland. Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde en gedreven welke in teamverband kan opereren. Onze toekomstige collega dient over de volgende eigenschappen te beschikken: opleiding, ervaring en een gedegen kennis van de bouw nijverheid minimaal op MBO+ niveau is vereist. kan zelfstandig werken, is een goede commerciële, klant- en servicegerichte relatiebouwer. vanzelfsprekend is hij/zij de Nederlandse taal machtig in spraak en geschrift. Wij bieden u een veelzijdige, verantwoordelijke en zelfstandige functie. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform het niveau van de functie. Uw sollicitatie kunt u schriftelijk richten aan: Gerbri Plastics BV T.a.v. de afdeling Personeelszaken Heliumstraat 8 7463 PL Rijssen GERBRI PLASTICS BV Heliumstraat 8 7463 PL Rijssen Telefoon (+31) 548 - 51 48 22 Telefax (+31)548-5123 08 E-mail info@gerbri.nl internet www.gerbri.nl Rabobank: 34.73.01 231 BTW-nr. NL 803 912213 BOI Waterkerende folies Verpakkingsmaterialen Dichtingsmaterialen Dak- en wandfolies Land- en tuinbouwfolies Dakaccessoires Voor ons hoofdkantoor in Enschede zijn wij op zoek naar: Als uitgever van ruim 225 huis-aan-huiskranten met een gezamenlijke oplage van 7,2 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis-aan-huiskranten BV wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Brabant en een deel van Flevoland. Door het lokale/ regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adver teerder een aantrekkelijk, lezenswaardig medium. Voor het telefonisch verkopen van advertentieruimte (20-36 uur in overleg) De functie Voor deze functie zijn wij op een zoek naar een commercieel ingestelde collega die goed kan verkopen, nog beter kan luisteren en deel wil gaan uitmaken van ons telefonisch verkoopteam in Enschede. Je pleegt actieve telefonische verkoop en adviseert onze relaties en prospects over de advertentiemogelijk heden in onze kranten. Het voorbereiden en afhandelen van je eigen verkoopproject maken deel uit van je functie, alsmede het signaleren van kwaliteitsverbeterende en resultaatverhogende acties. Jouw profiel Je bent een zelfstandige en gedreven persoonlijkheid met uitstekende communicatieve vaardigheden en je spreekt accentloos Nederlands. Je hebt minimaal MBO-niveau, verkregen door opleiding of ervaring. Ervaring op het gebied van (tele)verkoop is een vereiste. Je herkent jezelf in de beschrijving van een commerciële, resultaatgerichte, accurate, stressbestendige, enthousiaste persoonlijkheid met een grote dosis doorzettingsvermogen. Wij bieden De juiste man of vrouw bieden wij een boeiende en afwisselende functie in een dynamische omgeving met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en aantrekkelijke doorgroeimogelijkheden. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie over deze functie kun je contact opnemen met Sandra van der Kaap, hoofd Telefonische Verkoop, tel. (053) 484 24 11 Je sollicitatiebrief kun je, uiterlijk binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie, richten aan Wegener Huis-aan-huiskranten BV, t.a.v. Martine Jongman, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 692, 7500 AR in Enschede. E-mailen kan natuurlijk ook: P&O.Enschede@whk.wegener.nl Meer bereiken. Met Wegener

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6