trekking 3 december Kuipers treedt af als gemeenteraadslid Uitslag HHV trekking 10 december Dinsdag 11 december 2007 21 Krijgsman H, Kieftenbelt 15, Hol ten Elshoften H, Kappertsweg 25, Holten Voordes GH, Oranjestraat 60, Holten Paalman, Beusebergerweg 58, Holten Beusink J, Reilinksweg 10a, Hol ten Bronsvoort AH, Mr. G. Vixse- boxsestraat 9, Holten Nijkamp H, Borkeldsweg 19, Holten Lukkien T, Voorsboersstraat 4, Holten Gerritsen L Knapen J, Buerenpad 16, Holten Krijt n, H] Wansinkstraat 2, Hol ten Steegink D, Okkenbroekseweg 1, Holten Plekkenpol HG, Schoolstraat 17, Holten Kleinendorst R, Fazantenweg 20, Holten Hogenkamp GW, B. van de Borchstraat 9, Holten Sluiter, Gaardenstraat 38, Holten Stevens H, Schapendijk 1, Holten Rechterschot, Lettele Leeuwen K, Winkelbergweg 23, Holten Brinks R, Holten Tuitert, B. van de Borchstraat 17, Holten Wissink, Lookermolen 7, Holten Stevens JW, Schutteweg 1, Hol ten Bosschers D, Pannenbakkers straat 2, Holren Zendman, Lichtmissenweg 1, Markelo Boekhoudt G, De Vlasakkers 22, Bathmen Dangremond J, van Holtenserf 43, Holten Huzen H, Voordamweg 3a, Hel- lendoom Brinks G, Langstraat 14, Holten Fransen, Stationsstraat 2, Hol ten Wansink H, Schepenerstraat 11 Holten Jansen G, Voorsboersstraat 8, Holten Paalman E, Waardenborch- straat 15, Holten Kwintenberg R, Waterhoen 29, Rijssen Nijland D, Deventerweg 36, Holten Bottema, Dorpsstraat46, Holten Faber-Vrsser T, Churchillstraat 111, Holten Schippers L, Mossirtkserf5, Hol ten Beldman HJ, Noordenberg straat 9, Holten Kwakkernaak, Kerkstraat 5, Holten Temmink H, Rietakker39Bath- men Bannink J, het BivanklONieuw Heeten Nauta J, Ab Jansenstraat 2, Hol ten Ossewaarde, Huis in 't Veld M, Doldermans- weg la, Lettele Herder-Dekkers den AL, Motie- weg 17, Holten Zonvan G, Churchillstraat 76, Holten Vermeulen M, Borkeldsweg 2, Holten Meinsma, Landeweerd 14, Hol ten Assink, Canadastraat 35, Holten Bronninkreef A, Pasmansweg 1 Holten Cents A, Hoffestraat 38, Holten RIJSSEN/ HOLTEN - Het in opspraak geraakte raadslid Henny Kuipers is gisteren afgetreden als raadslid. Eer der trad hij al af als fractie voorzitter van het CDA in Rijssen/ Holten. Henk Nij kamp, de eerstvolgende van de verkiezingslijst, is zijn opvolger. Kuipers gaf de raad te kennen dat hij ge zien de omstandigheden waarin hij verkeert niet ver der kan als raadslid, dit on afhankelijk van de vraag of hij schuldig of niet schuldig wordt bevonden. Kuipers werd in oktober anderhalve week achter slot en grendel gezet op verdenking van huiselijk geweld en verbo den wapenbezit. Volgens Kuipers heeft hij door de af faire een zodanige deuk op gelopen dat hij het repect dat een volksvertegenwoor diger dient te hebben, niet meer waar kan maken. "Hij is dusdanig in opspraak ge raakt dat hij niet verder kan als raadslid", omschrijft raadslid Harry Dui de situ atie. Dul nam de honneurs waar als fractievoorzitter na het opstappen van Kuipers en is de woordvoerder van het CDA in deze kwestie. Volgens Dul past het aftre den van Kuipers in het ka der van de normen en waar den die zijn partij hanteert. "Als CDA-raadslid moet je voor bepaalde normen staan", zegt Dul die sinds de arrestatie van Kuipers con tact met hem heeft onder houden. Na het voorarrest vond Kuipers onderdak bij familie in Holten. Over de strafzaak tegen Kuipers be staat nog onduidelijkheid. Wel heeft Kuipers bij het Openbaar Ministerie toege geven huiselijk geweld te hebben gebruikt ten opzich te van zijn (ex-)vrouw. Vol gens zijn advocaat Peter Plasman heeft Kuipers ver klaard dat er in de periode voor 2001 zeven tot tien keer sprake is geweest van huise lijk geweld. Kuipers gebruik te hierbij de bewoording 'in cidenten'. In een aantal ge vallen zijn er klappen geval len, de andere keren bleef het geweld beperkt tot trek ken en duwen, zo meldde de advocaat. Volgens Plasman werd Kuipers opgepakt na een aangifte van de ex van Kuipers. Die meldde eerst bij de politie dat Kuipers een wapen in huis had liggen en later dat ze was mishandeld. Volgens Plasman was de vrouw ten tijde van de aan gifte erg overstuur, omdat ze net op de computer had ontdekt dat Kuipers een an dere vriendin had. "Daar zijn heftige emoties bij los gekomen", aldus Plasman. "Kuipers en zijn vrouw had den in de zomer besloten om te gaan scheiden. Ze wa ren bijna dertig jaar met el kaar getrouwd." Aanstoot JA, Vrijheidslaan 18, Holten Alant G, Verzetstraat 78, Holten Bilderbeek, Oude Hellendoom- seweg 4, Holten Blok M, Ab Jansenstraat 15, Hol ten Bondrager H, Kollingserf 55, Holten Bontje M, Evertjesweg 7a, Hol ten Boom, Vianenweg 6b, Holten Brinkman F, Erve Joost 2, Hol ten Goorman Hofhuis A, Romijnlaan 24, Mar kelo Iperen van C, Schoutenstraat 50, Holten Jansen I, Menumsweg 3, Holten Janssen, Maneschijnsweg 9, Holten Kamperman, Enkweg9, Holten Kampman, JF, Larenseweg 47, Holten Kemerink F, Bronsvoorderdijk 7, Bathmen Klein Teeselink, Erve Teeselink 16, Holten Krijgsman A, Lookermolen 11, Holten Krikkink, Boerendanssteeg 17, Holten Leunk, Roosdomsweg 20, Mar kelo Leusink L, Verzetstraat 8, Hol ten Lodeweges j, Gaardenstraat 3, Holten Markvoort H, Oude Stations weg 8, Holten Mooiweer H, Kozakkenstraat 52, Holten Muller G, Keizersweg78, Holten Muller D, Ab Jansenstraat 13, Holten Nijenhuis, Reebokkenweg 2, Holten Nijkamp LH.Dunantstraat 20, Rijssen Nijkamp M, Vicarie 6, Holten Oolbekkink, Waardenborch- straat 26, Holten Oonk AJ, Diessenplasstraat 30, Holten Ossewaarde, Erve Broekhuis 20, Holten Plekkenpol HJ, Schoolstraat 17, Holten Poortman, Kolweg 32, Holten Schippers S, Diessenplasstraat 52, Holten Schuchard, Kenemanstraat 8, Holten Schulte S, Waardenborchstraat 44, Holten Slijkhuis W, Schepenenstraat 17, Holten Smit A, Moerbergplantsoen 101, Ijmuiden Spikker A, Kolweg 7, Holten Stevens J, Schutteweg 1, Holten Tom Broers, Molenbelterweg 6, Holten Tuitert T, Kozakkenstraat28, Holten Udink RJ, Kozakkenstraat 26, Holten Veneklaas D, Landuwerweg4, Holten Veneman JE, Rietbergstraat 2, Holten Verveda R Lighterbergerdijk 7b, Rijssen Vincent G, Deventerweg 8, Hol ten Wijngaarden van H, Oranje straat 58, Holten Wissink, Diessenplasstraat 53, Holten Zeeman M, Tuinstraat 15, Hol ten Zwaag van de D, Erve Joost 6, Holten Prijzen zijn af te halen bij Blok ker van de Maat

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 21