uitzendbureau Ik zoek een leuke job Voor diverse opdrachtgevers in de omgeving van Rijssen zijn wij op zoek naar; Glazenwasser/Algemeen medewerker Het is een afwisselende baan met uiteenlopende werkzaamheden in een leuk team met een goede werksfeer. Bij gebleken geschiktheid krijg je een vast arbeidscontract in een 40-urige werkweek. Ervaring als glazenwasser heeft uiteraard onze voorkeur, maar heb je dat niet dan Hoort een opleiding hiertoe zeker tot de mogelijkheden. Je weet kwaliteit en veiligheid op de juiste waarde in te schatten. Reachtruckchauffeur Je werkzaamheden op de reachtruck bevinden zich gedeeltelijk in een koelcel. Naast de werkzaamheden op de (verwarmde) reachtruck wordt van je verwacht dat jé helpt bij het laden en lossen van vrachtwagens. Je ondersteunt je collega's bij alle voorkomende werkzaamheden. Je steekt graag je handen uit de mouwen en werkt nauwkeurig. Je hebt ervaring als reachtruckchauffeur en bent in het bezit van een geldig reachtruckcertificaat. Magazijnmedewerker Je werkt in een groot warehouse waar je je bezighoudt met o.a. orderpicken en uitsorteren en verzendklaar maken van goederen. Daarnaast help je bij het laden en lossen van vrachtwagens en containers. Je werkt in een' 2-ploegendienst en hebt ervaring in laden en lossen. Tevens beschik je over een heftruckcertificaat en heb je geen 9 tot 5 mentaliteit. Commercieel binnendienst medewerker Je vervult een pro-actieve .en ondersteunende rol bij commerciële activiteiten. Daarbij heb je (internationaal) klantcontact. Je hebt gevoel voor techniek en spreekt en schrijft moeiteloos Duits en Engels. Kortom je bent een commercieel talent. Het gaat om een full-time functie. Electrotechnisch Monteur je monteert onderdelen aan wagens aan de hand van een orderkaart en bent in staat om hydraulische schema's en tekeningen te lezen. Je assembleert en test machines. De kwaliteit van de producten valt onder jouw verantwoordelijkheid. Je werkt in een 40-urige werkweek: Je hebt een afgeronde mbo-opleiding in de richting electrotechniek. Hydraulische kennis en ervaring in de electrotechniek is gewenst. Lasser Je last verschillende onderdelen naar eigen inzicht en bent in staat om de constructie vanaf tekening te maken. Je bent verantwoordelijk voor de kwaliteit van het eindproduct en de veiligheid van je collega's. Wij zoeken een lasser met Mig/Mag lasdiploma's, bij voorkeur niveau 3. Je beschikt over leidinggevende capaciteiten en zet je vol in om een goed eindproduct af te leveren. Afmonteerder houten kozijnen Je werkt in een leuk team aan een hoogwaardig product. Je bent verantwoordelijk voor het afmonteren van de houten kozijnen. Je bevestigd het hang- en sluitwerk. Je bent in staat om je werk nauwkeurig uit te voeren. Het gaat om een full-time functie voor een langere periode. Interesse; Spreekt één van bovenstaande vacatures je aan? Neem dan contact met ons op; Attract Uitzendbureau Boomkamp 41 7461 AW RIJSSEN 0548-512959 rijssen@attract.nl Attract;

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 8