'Ik zou heel graag weer trouwen met Herman" korting Qnz.i koopu&kdAcr Is <%etip£nA LE PARRELL Tevens hebben wij Verbouwings opruiming. Schitterende collecties meubelen tegen zéér lage prijzen!!! Alles moet hier weg RIJSSEN - Soms zit het mee en soms zit het te gen. Voor Yvonne Teese- link zat het even tegen. Le Parrell Mode en Schoenen fsCHOEN^A&^... 1 lotUctu kortaf* Dinsdag 27 november 2007 Op Eerste Kerstdag 2006 kreeg zij een hersenbloeding. Twee dagen later, was de toestand zo kritiek dat ze met spoed ge opereerd moest worden in Groningen. Dit was op haar 48e verjaardag. Daarna heeft ze zo'n zes weken in coma ge legen. Dit was voor familie en bekenden een hele moeilijke en zware tijd. Toen ze bijkwam en na een poosje weer een beetje begon te praten was een van de eerste dingen die ze zei: "Ik zou heel graag weer opnieuw met Her man willen trouwen". Ze be sefte natuurlijk maar al te goed dat dit ook heel anders had kunnen aflopen. Daarom be sloten de dochters Yvette en Corine om haar wens in ver vulling te laten gaan. Ze mail den het programma Heel Hol land Helpt van Wendy van Dijk RTL 4. En daarna is het alle maal heel snel gegaan. Binnen twee weken zaten ze al in de studio en waren ze een van de gelukkigen die in het bezit kwamen van de welbegeerde leencamera en een startkapi taal. Ze waren er ontzettend blij mee. "Nu kwam het dus op ons neer. We hadden maar zes dagen de tijd om alles te rege len. voor de wens van onze moeder. We stelden een plan op en gingen meteen aan de slag. Van 's morgens vroeg tot 's avonds laat vlogen we van hot naar her en waren we druk bezig. We hebben heel wat af gebeld! Binnen twee dagen hadden we de bruiloft al zo goed als geregeld; locatie, ver voer, ringen, fotograaf, bruid staart, kleding, bloemen en kapper. Het was een prachtig feest!", zegt Yvette. "Ook met de geplande aanbouw in ver band met de aanpassing van de woning hebben we veel be drijven en mensen bereid ge vonden om een steentje bij te dragen; vrijwilligers voor de verbouwing, toezeggingen met betrekking tot de inrichting en zelfs een aangepaste keuken! Ook was er een bedrijf dat een speciale fiets beschikbaar stel de waarop je in de rolstoel plaats kunt nemen! En een bruiloft zonder huwelijksreis is natuurlijk niet compleet. Daarom mogen wij onze ou ders twee kaartjes aanbieden voor een F1 wedstrijd in Duits land volgend jaar!" Zij willen daarom alle onderstaande mensen en bedrijven heel erg bedanken voor hun medewer king. "Jullie zijn geweldig!", roepen de dochters. Boode Bathmen Brasserie De Beyaardier Bakkerij Voortman Bloemist Van Den Berg Bomedo juwelier Limo van Jan Ten Berge Fotograaf André Rozendal Klarinda Van De Noord Herma van Hair By Henk Jan Hoolter Korhanen Herman en Yvonne Teeselink trouwden opnieuw na hulp van het tv-programma van Wendy van Dijk en vele lokale ondernemers. eigen foto Herman Sans Eshuis mode GP Travel Globe reisbureau Voortman keukens JGM installaties hulptroe pen Tuincentrum Veeneslagen Herman de schilder BWT Wierden Gamma Jan Aolbert Nijland products Meyra Hengelo Peugeot Dealer Hema Leen Bakker ME electronics EP Rijssen De Koff entertainment PL Land, Josephine Co, The Barn, Jo. Co Sports, Cher, Nalini, Begetti, Tremp, Exit, Fred de La Bretoniere, Marc Aurel, River Woods, BC Fashion, Nick, Riverwoods, Lilian MC Planet, Van Avendonck, Alan Red MODE SCHOENEN Haarstraat 40 7462 AR Rijssen T. 0548 - 541332 Koopavond: donderdag. Dinsdag geopend. "m.u.v. basics en nieuwe collectie }r4ct (r&tüpntï rnin^t

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 49