ir randstad Kinderschoenen super voordelig 700,- bijverdienen in twee weken IEMAND VERRASSEN? BLIJ MAKEN? VERWENNEN? Perfect voor feestjes Gamereporteir.nl: als je meer wilt weten Ook voor stamppotbuffetten moet u bij ons zijn! Geert Brands, keurslager Sint weet wel hoe en.... wij helpen hem graag! De prijzen zijn aangenaam verrassend! Larenseweg 23, 7451 EL Holten Telefoon: 0548 - 3615 51 Dorpsstraat 124 Enter 0547-381289 Dorpsstraat 10 Holten 0548-361232 LINE FOOTWEAR Dinsdag 27 november 2007 39 Dure feestdagen voor de boeg? Vul je banksaldo snel aan in december! ProMessa in Deventer heeft in december topdrukte en kan de hele maand december, vooral in de week 50 en 51, veel hulp gebruiken bij het opmaken van gourmetschotels. Wil jij in korte tijd veel uren werken? ProMessa werkt in december in twee- en drieploegendienst én in de weekenden. De werkomgeving is 4 a 7 graden. Ook als je samen met familie of vrienden wilt werken kunnen we dat inroosteren. Interesse? Neem snel contact op met Randstad te Deventer voor meer informatie over de mogelijkheden. Silvie Rothe en Vincent Godeke, 0570-66 52 20 Het derde deel in de immens populaire Guitar Hero reeks is gearriveerd. Tegelijk brengt Ac- tivision een vernieuwde 'gitaar controler' op de markt. Deze is eindelijk draadloos, zodat je tij dens het spel niet meer per on geluk je spelcomputer uit het tv- meubel rukt. Het basisprincipe van het spel is hetzelfde gebleven als in de voorgaande delen. Op het scherm zie je gekleurde muzie knoten langs de hals van een gi taar naar beneden vallen. Je drukt op het juiste moment op de juiste kleur van de bijgelever de plastic gitaar, en slaat de noot aan met de 'snaar'. Zo speel je een groot aantal num mers die deze keer allen ge speeld werden door de oor spronkelijke artiest. Geen co vers meer, maar écht de Stones en nog vele, vele anderen. Ook nieuw is de mogelijkheid om online te spelen. In zogenaam- de'battles' moetje deander uit schakelen. Je pikt tijdens het spelen power-ups op om bij voorbeeld een snaar bij de te genstander te breken, of zijn moeilijkheidsgraad tijdelijke te verhogen. En wat te denken van het volledig omkeren van de toetsvolgorde? Het spel krijgt hierdoor bijna een Mario Kart gevoel door alle pesterige 'wa pens'. De leukste manier om GHIII te beleven blijft echter met meer spelers in de huiska mer. Een muziekgame als deze is perfect voor feestjes, vooral omdat de lijst met nummers veel beter (en breder) is dan de vorige editie. Voor: PS3 Zoals de vaste lezers weKn wordm deze tarnt vaker ^^^^|^eporter.nl. nog meer wil weten, kan een kijkje nemeni op natuurUjk het actueie Hier vind jelar gamenieuws. Ongetwijfeld kent u ons als een vertrouwd adres voor lekker vlees, fijne vleeswaren en salades. Maar wist u dat wij ook kunnen zorgen voor een heerlijk stamppotbuf fet. Dit is de ideale oplossing wanneer u een keer geen tijd of zin heeft om te koken. Alle soorten stamppotten zijn voorradig en natuurlijk voorzien van een speklapje, rookworst of gehaktbal! KEURSLAGER Kerkstraat 1 Holten Tel. 0548-361379 www.brands.keurslager.nl Wedda

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 39