www.skuzzie.nl effeweg.nl Speciaal voor lezers van deze krant effeweg.nl Op een avond de hele wereld over 299.- Voor het antwoord op deze en nog veel meer vragen: lv- wvatt. mft' ■:,evv- 4 daagse Kerstreis Halle en Leipzig 3 daagse Kerstreis Offenburg supervoordelige busreizen Sen 8daagse Kerstreis Berlijn, Spreewald en Polen 20 supervoordelige busreizen Dinsdag 27 november 2007 Vertrekdata: 7,14 en 21 december Omschrijving Geniet van de schilderachtige steden Offenburg en Strassbourg, met jarenlange 'kerstmarkt-traditie'. Proef Bredles, zie kunstenaars aan het werk en geniet van oude ambachten op de kerstmarkten Vertrekdata: 14 december Omschrijving De historische binnenstad van Leipzig is het toneel van één van de mooiste kerstmarkten van Duitsland! Bezoek deze kerstmarkt en de kerstmarkt van Halle. Naast de kerstmarkt kunt u hier ook de vele bezienswaardigheden bekijken, zoals het geboortehuis van Handel of het Beatles museum. Inclusief: - 3 hotelovernachtingen - 3 maal ontbijtbuffet - Bezoek kerstmarkt Leipzig - Bezoek kerstmarkt Halle Inclusief: t 2 hotelovernachtingen - 2 maal ontbijt - 2 maal diner - vervoer per luxe touringcar - vervoer per luxe touringcar Vertrekdata: 24 december Omschrijving Geniet van Sauerland in kerstsfeer! Maak een rondrit door het Rothaargebergte, bezoek nostalgisch Schmallenberg, bezoek de kerstmarkt in Dordmund en geniet van een uniek kerstconcert. Inclusief: - 4 hotelovernachtingen - 4 maal ontbijt - 3 maal diner - 4 gangen kerstmenu - Kegelmiddag - Koffietafel en kerstconcert 2e kerstdag -Vervoer per luxe touringcar Vertrekdata: 21 en 22 december Omschrijving Bezoek de gezellige plaatsen Oberhausen, Dortmund (en Bochum). Bezoek het grootste overdekte winkel- en vrijetijdscentrum van Europa. Geniet van kunst- en handwerken, kerstdecoratie, bijzonder speelgoed en andere kerstspullen. Inclusief: - 1 hotelovernachting - 1 maal ontbijt - 1 maal diner - vervoer per luxe touringcar Vertrekdata 8 daagse: 21 december, 5 daagse: 24 december Omschrijving i Maak kennis met de prachtige natuur in het Spreewald, bekijk Sublice in Polen en maak kennis met schitterend Berlijn. Bekijk de vele bezienswaardigheden van deze schitterende stad! Inclusief: - 4-7 hotelovernachtingen - 4-7 maal ontbijtbuffet - 8 maal lunch (8 daagse) - 3-6 maal dinerbuffet - Feestelijk kerstdinerbuffet - Consumpties 2e kerstdag van 19.00-01.00 uur - Afscheidsdiner (8-daagse) -Vervoer per luxe touringcar Per vliegtuig de hele wereld over reizen, op zoek naar de mooiste plekken die er bestaan, wie wil dat niet? University Games maakt dit mogelijk met het avontuurlijke bordspel, geba seerd op de bestseller op het ge bied van reisboeken '1000 Plek ken Die Je Echt Gezien Moet Hebben'. In dit familiespel reis je over verschillende continenten op de wereldkaart en probeer je als eerste weer terug op je startpunt te komen. Om te bewijzen dat je op de plaats van bestemming bent aangekomen, verstuur je ansichtkaarten met een foto. Zo zien ook je medereizigers hoe die prachtige bestemmingen eruit zien èn ze krijgen er ach tergrondinformatie over. Zoals het in een goed spel hoort, kun je je medereizigers helpen, maar natuurlijk ook dwarszit ten! Meer informatie op www.uni- versitygames.nl.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 20