Winterinspectiebeurt bij autobedrijf Dries Willems Boekenhuis Rijssen Op onze totale dames en heren XXDDK JAN BOEKEN, KADOTIPS VOOR DE WINTERMAANDEN Uitgeverij Wieger Smeijers HOLTEN - Brochures voor wintersportlocaties liggen op tafel en de eer ste tuincentra hebben al een kerstmarkt ingericht. Voorbodes dat de winter er aan komt. En hoewel de temperatuur nog niet ver naar beneden duikelt, is het belangrijk alvast te denken aan de voorberei ding op de winter. Sneeuwval en kelderende temperaturen kunnen de automobilist verrassen. Het is dan ook zaak nu al goed voorbereid de win ter in te gaan. Autobedrijf Dries Willems aan de Kei- zersweg 70 in Holten biedt de Ford-rijders win terse zekerheid met de Ford Wintertop 10-in- spectiebeurt. Open huis café Zomp U bent (uiteraard) hartelijk welkom Terwijl mijn kracht vergaat Kooiker Automatisering B.V. 746i TW R^sen Uw adres voor hard- en software Fax: 0548-540724 Nieuw adres: Spoelerstraat 48, te Rijssen www.kooikerautomatisering.nl Oranjestraat 143 - Rijssen 0548-51 30 36 Dinsdag 20 november 2007 36 Vele automobilisten maken zich op voor een trip met de auto naar buitenlandse skige bieden en wintersportoorden. Daarbij worden hoge eisen aan de auto gesteld door sneeuw, lage temperaturen, zware be lading en gladde wegen. Een vakkundig uitgevoerde winter- inspectie zorgt er echter voor dat de kans op pech onderweg nagenoeg "nihil is. Het is dan ook aan te raden om geen en kel risico te nemen en de auto bij Autobedrijf Dries Willems te laten controleren op belang rijke onderdelen die het tij dens de komende winter zwaar te verduren krijgen. Be renschot van Autobedrijf Dries Willems: "Als de auto op de juiste manier wordt onderhou den, is de kans op problemen met een Ford sowieso gering. Maar met de winterinspectie beurt wordt de kans op pech nagenoeg uitgesloten. Belang rijke onderdelen worden door ons gecontroleerd en de klant krijgt bovendien een fraaie Ford sjaal. Daarnaast verlenen wij ook nog eens drie maanden garantie op de gecontroleerde onderdelen." De wintercontrole wordt snel uitgevoerd, waarbij de klant de kans heeft onder het genot van een kopje koffie kennis te ma ken met het vele Ford-nieuws in de showroom, zoals de nieuwe Ford Mondeo. Tijdens de Ford Winter Inspec tie wordt de auto nagekeken op belangrijke winteraspecten, zoals de verlichting, ruitenwis sers, ruitensproeiers, wisser- bladen en banden, naast de vi tale delen van het gehele koel systeem en de waterslangen. Uiteraard worden ook de rem- blokken en de accu gecontro leerd, evenals het niveau van de olie en de koelvloeistof. Na goedkeuring wordt een volle dige garantie van drie maan den verstrekt op de gecontro leerde en goedgekeurde on derdelen. De 'winterdienstverlening' van Autobedrijf Dries Willems gaat verder dan alleen de winterin spectiebeurt. Zo worden tal van praktische winteraccessoi- res tegen speciale prijzen wor den aangeboden, zoals origi nele Ford dakdragers en Thule skiboxen. Verder heeft Ford nog een paar belangrijke win tertips, zoals de regelmatige controle van de bandenspan ning, het iedere maand laten draaien van de airco geduren de minimaal een half uur en natuurlijke voldoende koel- en ruitenwisservloeistof. Steeds meer automobilisten in Ne derland besluiten in de winter op winterhanden te rijden, want die bewijzen hun nu al bij temperaturen vanaf 7 graden boven nul. Natuurlijk kan de automobilist voor winterhan den bij Autobedrijf Dries Wil lems terecht. Voor meer informatie: 0548- 361900 of www.drieswillems.nl ENTER - Na een grondige verbouwing en uitbreiding van café de Zomp aan de Reggestraat 100 is het tijd om het resultaat onder het genot van een hapje en drankje te komen bewon deren. Vrijdag 23 november is er open huis van 19.00 tot 22.00 uur. A. Vogelaar-A - In dienst van de Koning 13.95 W.H. Velema - Terwijl mijn kracht vergaat 9.95 G. Wisse - De rechte Godsvrucht 19.90 A. Moerkerken - De strik brak los (verschijnt binnenkort) 13.50 C.A. van Dieren - Als reukwerk voor U toegericht 12.50 A.A. van Ruler - Verzameld werk deel 1 59.90 P. van Ruitenburg - Wie God is 14.50 Joh. van der Poel - Deel genoten 10.50 Dagboek "Bij het geopende Woord 12.90 Lynn Austin - Ware liefde 20.95 Elizabeth Musser - Verborgen antwoorden 20.95 Maureen Lang - Herinnering 19.90 C. van Rijswijk - Wanneer uw pad loopt door de zee 8.90 J.H. Roosink - Geschiedenis van Rijssense bedrijven in heden en verleden 22.95 Bert Wiersema - De ontmaskering van de fietsenverneler 7.50 Johannes Visscher - Gijzeling op Rheinstein actieprijs 3.50 CD "Hoor de eng'len zinger d'eer" kerstzang Dordrecht lage prijs 6.95 Ook zijn de meeste kerst- en nieuwjaarskaarten al binnen. Bijvoorbeeld: 10 dubbele kaart/envelop (2 motieven/pak) voor 1.95 Hiervoor geldt: Vanaf 3 pak -5en vanaf 5 pak -10% en vanaf 10 pak -12% En nog veel meer (ook nieuw en speciale prijs) Spreken roet ov« het tereme-imte Dr. W.H. velema Cfc$mmr rnpdé h&ptdmckm Entersestraat 14a Rijssen - Tel. 0548-52 03 04 - info@boekenhuisrijssen.nl Spoelerstraat 48 J Tel: 0548-540755 tot 5 december ontvangt u bij aankoop van een HP computer een HP printer gratis!!! Openingstijden: ma t/m vrijdag: 8.00 - 12.30 13.00 - 17.00 uur INTER- COLLECTIE 20% tot 40% KORTING MODE VOOR DAMES EN HEREN

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 36