Humpie Dumpie Autobedrijf Erik Huzen bedient ook leaserijder IEUWU (Investerings Premie Regeling) Investeert U voor 100.00 of meer: Kankergevallen rond mast m Investeert U voor 200.00 of meer: Investeert U voor 300.00 of meer: Baby, kinder- en tienermode Grotestraat 55 - 57, Nijverdal, tel. 0548 - 61 00 36 Hogepad 3, Rijssen, tel. 0548 - 51 82 15 www.humpiedumpie.nl (maximaal 30%) "Op de gehele wintercollectie m.u.v. accessoires, ondergoed, oktober levering Vingino Bengels Ko - Haarstraat 15 - 0548 - 54 17 81 www.bengelsenko.nl asers 30 HOLTEN - AD Autobedrijf Erik Huzen mag zich als eerste in Nederland een officieel Lease Service Center noemen. Het houdt in dat de leaserijder nu ook bij Huzen terecht kan voor service en professioneel onder houd. Erik Huzen is uiteraard blij met de erkenning, vooral omdat er strenge eisen aan zijn verbon den dooi' de BOVAG en geren ommeerde leasemaatschappij en. "De erkenning is in het le ven geroepen om de kwaliteit te kunnen waarborgen, dus daar mogen we trots op zijn", zegt Huzen. "We werken nauw sa men met grote leasemaat schappijen als bijvoorbeeld Lease Plan en Lage Landen Lea se. De komende maanden gaan we het dan ook naar buiten uit dragen." De locatie waar Erik Huzen ge vestigd is, aan de Handelsweg op de Vletgaarsmaten, vlak bij de Al en N332, staat borg voor een goede bereikbaarheid. Ook de openingstijden - zeven da gen per week van 06.00 tot 21.00 uur - maken het in Volvo gespe cialiseerde autobedrijf geschikt voor de leaserijder. "Bij een on afhankelijk autobedrijf als het onze mag de klant er op reke nen dat er een professioneel team klaar staat voor service en reparatie aan alle maten lease- De lease-autorijder kan nu ook bij Erik Huzen terecht voor ser vice en professioneel onderhoud, foto: harry broeze auto's. Bovendien staan we rechtstreeks in verbinding met de leasemaatschappijen om het onderhoud aan te melden. Wij nemen de gehele afhandeling met de leasemaatschappij voor onze rekening. Daar heeft de leaserijder dus geen omkijken meer naar. Verder worden onze medewerkers continu ge schoold en bijgeschoold over autotechniek, service en auto matisering", weet Huzen die voor de klant ook altijd repre sentatief vervangend vervoer regelt. Een ander voordeel is dat Huzen beschikt over alle fa- brieksgegevens van de verschil lende auto's. In de Europese wetgeving is vastgelegd dat de fabrieksgarantie van toepassing blijft bij professioneel onder houd. Omdat Huzen over alle gegevens beschikt is hij in staat om volgens de fabrieksspecifi- caties aan een auto onderhoud te verrichten. 'Wij koppelen de zekerheid van een professioneel adres, waar de lease-auto in goede handen is, aan een per fecte en persoonlijke service. We kennen onze klanten en vinden het geen probleem om flexibel mee te denken over een oplossing. Bovendien zijn we onafhankelijk. Wie in de toe komst voor een ander merk au to kiest, hoeft niet van autobe drijf te wisselen. En dat is wel zo plezierig", aldus Huzen. Humpie Dumpie- I.P.R. 10% premie retour 20% premie retour 30% premie retour RIJSSEN - De Ouderen Advies raad Rijssen-Holten heeft een aantal brieven naar de ge meente beschreven. Hierin staat dat de raad bezorgd is over het aantal kankergevallen binnen een straal van 500 me ter rondom telefoonmasten in Rijssen. Volgens de gemeente gaat het echter om Rijksbeleid, waar de gemeente geen invloed op kan uitoefenen. Zo is het plaatsen van antennes tot een hoogte van 5 meter vergunningvrij. Voor het plaatsen van hogere masten heeft de gemeente wel beleid vastgesteld. Volgens de Gezondheidsraad is er geen gevaar voor de volks gezondheid. Dit is een onaf hankelijk adviesorgaan voor de ministeries en het parle ment. De gemeente vindt het niet haar taak om hierover een oor deel over uit te spreken. De Ouderen Adviesraad Rijssen- Holten wordt dan ook gewe zen op het beschikbare infor matiemateriaal en klachten te richten naar het ministerie van VROM. De gemeente voert al leen het Rijksbeleid uit. dengels Ko 20% korting

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 30