Varkensflats in Rijssen-Holten? Winst dames Holyoke Tijdens de sint aktie gehele collectie 25% korting 50% korting 10% KORTING Le Parrell Mode en Schoenen WD gaat erover discussiëren Onze koopjeskelder is geopend! Alles moet hier weg LE PARRELL Elsenerstraat 34, Rijssen. Telefoon 0548-5122 58 &At* cttckoe*t* op alle verlichting en cadeau-artikelen Haarstraat 40, 7462 AR Rijssen. T. 0548 54 13 32 Koopavond: donderdag. Dinsdag geopend m.u.v. basics en nieuwe collectie Dinsdag 20 november 2007 29 RiJSSEN/ HOLTEN - WD Rijs sen-Holten houdt regelmatig discussieavonden over spraak makende en actuele onderwer pen, toegankelijk voor alle in woners. Dit onder de naam Li beraal Communicatief Café (L2Q. Zo komt dinsdag 27 november om 20.00 uur in Het Bonte Paard in Dijkerhoek het bela den onderwerp varkensflats aan de orde. In diverse gemeentes in Over ijssel zijn al aanvragen inge diend voor het bouwen van mega varkensbedrijven met tot twintigduizend varkens. Met name in gemeentes met zgn. LOG's (Landbouw Ontwikke- lings Gebieden) zijn al aanvra gen ingediend, bijvoorbeeld Hellendoorn. Voor zover be kend in Rijssen-Holten nog niet. Moet dit echter in Rijssen- Holten worden toegestaan? Is het voldoende dat die bedrij ven aan alle eisen van milieu, ruimtelijke ordening en die renwelzijn voldoen, of zijn er andere overwegingen? Hoe denken agrariërs hierover, hoe de andere bewoners? Zou zoiets wel of niet beter op een industrieterrein kunnen? Klopt de uitdrukking 'varkens- flats' wel? Er zijn toch bestem mingsplannen met onder meer maximale hoogtes? ENTER - De dames van Ho lyoke speelden afgelopen zaterdag tegen het uit En schede afkomstige Haram- bee. De eerste set bleek ge lijk dat Harmbee moeite had met de service van Holyoke. De passes kwamen niet aan een Holyoke profiteerde hier goed van. De eerste set werd gewonnen met 25-18. De tweede set werden er aan enterse zijde meer fouten gemaakt en deze persoonlij ke foutjes kostten Holyoke aan het eind van de set de kop. 23-25. De derde set begonnen de enterse dames weer met goede moed. Er werd hard aangevallen en de pass leek weer wat beter te lopen waardoor de spelverdeling gevarieerder kon. Alles liep weer en er werd een snel spel gespeeld. Har- atnbee had hier niet zo snel een antwoord op en deze set werd gewonnen met 25-14. De vierde set liep Holyoke al snel uit naar een 5-0 voor sprong, echter deze wist ze niet lang vast te houden. Harambee zette alles op al les en nam meer risico in hun service. Holyoke had grote problemen de diepe service onder controle te krijgen en stond op een be paald moment achter met 22-17. Dit liep nog verder op tot Inge ten Hove aan de ser vice was en aankeek tegen een achterstand van 24-20. Punt na punt scoorde ten llove met haar strakke servi ce, tot het gelijk kwam aan 24-24. Even leek hel dat Ho lyoke dan toch de 3-1 winst zou behalen, maar door weer wat kleine slordig heidsfoutjes kon Harambee de 4e set pakken 25-27. De 5e en beslissende set ging naar Holyoke 15-12. 3 pun ten waar het er misschien toch 4 hadden moeten zijn, maar de winst telt... Aanstaande zaterdag speelt Holyoke uit tegen de koplo per in de le klasse, Twente '05. Jalink HERFSTOPRUIMING PL Land, Josephine Co, The Barn, Jo Co, Sports, Cher, Pulls, Marc Aurel, River Woods, BC Fashion, Nick, MC Planet, Van Avendonck Nelini, Nobs, Bogatti, Tromp, Exit, Fred de la Bretoniere, Riverwoods, Lilian 219.' 997' J t '«5» H 2*5 mr. I b»or« Xooi J 1935 mr 0 740 mm foestfclew MODE SCHOENEN

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 29