1.25 Dameshandbalteam pakt eindelijk eerste punten HAYK0 OPENINGSACTIE: amilieberichten Sleutels Jubileum Dankbetuiging Herenteam handbal Thuiswedstrijd dames W Holten Overlijden Zoals Jacques was, was zijn uitvaart Dine en Broer Nijkamp Marinus en Jannie Rietberg-Bronsvoort H.G. Nijland H. Nijland - Bekkernens Frieda Vincent-Zwiers Frieda Vincent Jacoba van der Veen Thijs Schimmel schoenmakerij en sleutelservice geldig t/m 17 november a.s. www.vredehof.nl Tijbo Prak Dinsdag 6 november 2007 Uw geboorte-, huwelijks-, jubileum- en overlijdensberichten kunt u telefonisch, per fax of e-mail aanleveren bij ons kantoor in Enschede tot maandag 09.00 uur. Voor nadere informatie over o.a. formaten en tarieven kunt u contact opnemen met onze media-adviseurs. Telefoonnummer: (053) 484 24 50 Faxnummer: (053) 484 24 63 E-mail: familieberichten@whk.wegener.nl In plaats van kaarten 0 r». 50 jaar getrouwd 0 Wij nodigen u" daarom uit voor een gezellige feestavond f op zondag 18 november vanaf 19.30 uur in café-restaurant "Het Bonte Paard", Deventerweg 87 te Dijkerhoek. - -"v-; Weustenweg 4 7451 LG Holten Hartelijk dank voor de vele felicitaties, bloe men, kaarten en cadeaus, die ons 40-jarig huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. 7451 NA Holten Larenseweg 104 Dankbetuiging Graag willen wij iedereen bedanken voor alle felicitaties, kaarten en bloemen tijdens ons 50-jarig huwelijksfeest. Blij en dankbaar mogen wij hierop terug zien. en 7451 CH Holten Burg. v.d. Borchstraat 26 8014 BE Zwolle Hollewandsweg 19d De plechtigheid voorafgaand aan de crematie vindt in besloten kring plaats. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze vriendin op de leeftijd van 48 jaar. Wij wensen Henk, Mark, Ronald en Monique heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Dinant en Rieki Dik en Dietlind Willem en Jacqueline Dick en Truus Albert en Ria Bertie 29 oktober 2007 Holten Bedroefd, maar met groot respect voor de manier waarop zij met haar ziekte is omge gaan hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Wij zijn haar veel dank verschuldigd en zullen haar erg missen. Wij wensen Henk, kinderen en familie veel sterkte voor de toekomst. Taxi Aanstoot Familie Beldman en medewerkers 29 oktober 2007 Holten Na een dienend, moeitevol leven, in de vrijheid gesteld, onze geliefde zuster en tante *14 april 1932 Holten 130 oktober 2007 Ik ben de wijnstok, u bent de ranken. Wie in Mij blijft gelijk Ik in hem, die draagt veel vrucht, want zonder Mij kunt.u niets doen. Joh. 15: 5 Nunspeet: J. van der Veen J. van der Veen - van de Kolk Holten: J. van der Veen Neven en nichten Kolweg 21 7451 AA Holten De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevon den op het kerkhof der Nederlands Hervorm de kerk te Ferwerd (Fr.) Dankbetuiging De overweldigende en hartverwarmende belangstelling getoond na het geheel onverwachtse overlijden van onze lieve zoon, broer, vriend, schoonzoon en neef maken het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Al die lieve kaarten, die warme woorden en om ons heengeslagen armen betekenen een enorme troost en helpen ons dit onnoemelijke verlies te dragen. U bent een geweldige steun. Onze hartelijke daarvoor. Berjan, Ans en Laura Schimmel, Alice Godeke en de rest van de familie Holten, november 2007 SHSS per stuk (max. 2 per klant) HOLTEN - Ook in de thuiswedstrijd tegen DSC bleven de heren van Holten ongesla gen. De gasten uit Die penveen moesten zonder wissels aantre den. Holten startte goed en liep via snelle breaks al snel uit naar een 8-3 voorsprong. DSC had moeite met de overmacht van Holten. Opmerkingen op de leiding leverde de nummer 9 van DSC na 15 minuten een ro de kaart op waardoor DSC de wedstrijd met een man minder moest uitspelen. Hol ten ging goed door, maar veroorloofde zich verdedigend de nodige fouten, waar door DSC te vaak kon scoren. Bij rust leidde Holten met 18-9. ook na rust een zelfde beeld. Een sterk Hol ten dat makkelijk scoorde en een DSC dat wel wilde maar ab soluut niet kon. Keep er Joris Jeurissen le verde een goede pres tatie door maar liefst vier strafworpen te stoppen! Mede daar door kon Holten met 33-20 zijn zevende overwinning in de competitie noteren. HOLTEN - In de thuis wedstrijd tegen Gemini hebben de handbalda mes van Holten hun eerste punten in de hoofdklasse gepakt. Na de wat teleurstellende start van de competitie was winst geboden, te meer omdat de gasten uit Zoetermeer ook pas twee punten hadden behaald. Holten startte goed en was vanaf de eerste minuut uit stekend bij de les. Zowel aanvallend als verdedi gend werden de fouten van de afgelopen weken niet gemaakt. Halverwege de eerste helft wist Holten een voorsprong te nemen. Holten bleef attent in de verdediging. De defensie werd prima georganiseerd door Monique Plantinga met daarachter een sterk keepende Jeanet Mark voort die menige tegen treffer voorkwam. Bij rust leidde Holten te recht met 11-8. Na rust hield Holten de concentra tie prima vast en werd de voorsprong uitgebouwd tot 16-11. Gemini zag de wedstrijd uit de handen glippen en probeerde met fysieke inzet het tij nog te keren. Dit leverde Gemini verschillende tijdstraffen op. Holten liet zich niet van de wijs brengen en bleef de aanvallen lang en zorgvuldig uitspelen. Ju dith Tiekink en een lang niet fitte Jessica Smit zorg den voor diverse fraaie treffers. Tot groot enthou siasme van de vele suppor- Het damesteam van HV Holten kon de thuiswedstrijd tegen Gemini omzetten in winst, fotouohan bounk ters in een goed gevulde sporthal 't Mossink wist Holten de voorsprong vast te houden en met een wel verdiende 23-18 zege,de eerste punten binnen te halen. Scores: Judith Tiekink, Jes sica Smit 7; Anita Biele man, Bianca Smit, Eline Berends 2; Monique Plan tinga, Pauleine Schooien, Jolanda Karsten 1. Zondag 11 november treden de da mes om 13.30 uur in Pan- ningen aan tegen de num mer 3 Eurotech/Bevo. HOLTEN - Een spannende thuiswedstrijd op het hoofdveld van Meermanskamp. De voetbaldames van Holten hadden er zin in. De verdediging van Hol ten was sterk. Heeten kon het eerste deel van de wed strijd moeilijk doorbreken. Toch is het Heeten nog ge lukt om het laatste deel van de eerste helft nog twee maal te scoren tussenstand 2-0. In de tweede helft wil den de dames van Holten het niet bij de 2-0 laten zit ten. Met volle kracht gingen ze in de aanval. Dankzij een aantal goede reddingen van keepster Moniek was Heeten haast kansloos te scoren. De dames lieten het er inderdaad niet bij zitten, dankzij een spetterende aanval van Mier B kon Beunk een mooie doeltreffer maken 2-1. Na twee minuten brak Heeten nog een maal door. Eindstand 3-1 E. Lubberding Tel. 0548 - 36 43 00 J.G. Ulfman Tel. 0548 - 36 43 00 Fleden overleed geheel onverwachts mijn in nig geliefde zorgzame echtgenoot en onze lieve vader en opa Winschoten 15 juni 1923 Zwolle: Nieuwegein: t Zwolle 27 oktober 2007 D.A. Prak-Schipper Heiko Prak en Edith de Gier Saskia Rianne Utrecht: Frederika Prak en Kees Geel Dieuwertje Arthur Johan Enschede: Albert Prak

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2