Man vergiftigt roofdieren Til- ti H P De AD Autobedrijven uit de regio Oost Nederland houden op zaterdag 10 november gezamenlijk een wintertestdag. Jos Eik Uitslagen BC Holten Bubbels&Jets Waar kwaliteit, goed advies en service vanzelfsprekend is! Op deze dag kan uw auto GRATIS* op meer dan 30 punten worden nagekeken. Tevens staat deze dag in het teken van uw auto om zorgeloos de winter door te komen Ook is het mogelijk om deze dag te gebruiken voor het wisselen van uw winterhanden. Samen met ons team zullen we u te woord staan, en vragen als: „waarom winterhanden?" professioneel beantwoorden. Natuurlijk verrassen wij u op 10 november graag met speciale winter aanbiedingen. Kom deze dag zonder afspraak langs en laat uw auto grondig controleren. Leaserijders zijn natuurlijk ook van harte welkom. Alle AD Autobedrijven in deze krant doen mee met deze testdag. (*Extra vloeistoffen,materiaal en winterhanden wissel zijn voor rekening klant) AUTOBEDRIJF Nijvere >48 - 61 68 34, MPSFIKKI Dinsdag 6 november 2007 13 HOLTEN - Een 67-jarige man uit Holten is aange houden omdat hij ervan wordt verdacht aas te heb ben vergiftigd en dit als voer voor onder meer roofvogels te hebben neergelegd in het veld. Medio oktober werd door politiemensen van de afde ling Rijssen-Holten van de politie Twente in samen werking met een aantal flo ra en faunabeheerders een onderzoek gestart. Dit on derzoek had te maken met het feit dat in het veld langs de Oude Deventerweg en de Dorperdijk in Holten spullen werden aangetrof fen die mogelijk met illega le praktijken te maken had den. Zo werden een aantal vangkooien en een aantal kadavers van kippen en een houtduif gevonden. Onderzoek aan een van de kadavers in het Centraal Instituut voor Dierziekte- controle in Lelystad leerde dat het kadaver was geïn jecteerd met een giftige stof, vermoedelijk parat- hion. In de loop van het on derzoek werd duidelijk dat een 67-jarige inwoner van Holten mogelijk iets te ma ken kon hebben met de aangetroffen goederen. Zaterdagmorgen 27 okto ber werd door twee flora en faunabeheerders, gezien dat hij op de Dorperdijk in Holten met zijn auto het veld inreed en na te zijn ge stopt naar de kadavers van de kippen liep. Gezien werd dat er iets met deze kadavers werd gedaan waarna de kadavers in het veld werden gelegd. Hierop werd de man aan gesproken en werden bij hem en in zijn auto spullen waaronder een injectie naald aangetroffen die ge bruikt kunnen worden voor het injecteren met een giftige stof. Hij is daarna aangehouden en meege nomen naar het bureau waar hij in de loop van za terdag de 27ste voor verder onderzoek in verzekering is gesteld. In een tweetal schuren, die eigendom zijn van de man, werd een gro te hoeveelheid gif, vergif tigde eieren, injectienaal den, vangkooien en een aantal nog levende vogels aangetroffen. Deze spullen zijn net als de goederen die in het veld zijn aangetrof fen, in beslag genomen. Hij wordt ervan verdacht de laatste maanden, door het injecteren van dode dieren met gif, andere die ren, waaronder een aantal buizerds, vossen en zelfs WINST BCH1 HOLTEN - Na een aantal keren net naast de winst te hebben gegrepen, heeft het eerste team van Bad mintonvereniging Holten woensdag 31 oktober haar eerste overwinning gepakt tegen het tweede van BC Denekamp. Na de enkelpartijen leek het, met een tussenstand van 1-3 in het nadeel van BCH1, een zware dobber te worden om nog een overwinning te kunnen boeken. De heren, Harold Konijnenbelt en Pieter Aarsen, konden in hun single niet genoeg partij bieden tegen de heren uit Denekamp. Beide wed strijden werden in twee ga mes verloren. Bij de dames had Gea Stam van BCH in haar partijde tweede sing le, te maken met een pitti ge tegenstandster die zich niet uit het veld liet slaan. De partij werd in een span nende driegamer, geno teerd in het voordeel van Denekamp. De eerste da me van BCH, Lidy Kuiper, had minder moeite met haar single en won deze in twee games. De dubbel partijen werden gewon nen door het thuisspelen- de team; een gelijkspel als tussenstand. De mixpartij en brachten de beslissing en eindstand van 5-3 in het voordeel van de badmi- tonners van BCH1. VtRUÏS BCH I BCH 2 mocht maandag 29 oktober aantreden. Dit maal tegen het derde team van de Zwolsche BC. Na vier nederlagen werd het wel eens tijd voor een over winning. De heren moch ten zoals gewoonlijk de spits-afbijten, eerste heer Ismael Wind had weer eens erg veel moeite met zijn single zoals het hele seizoen al. Hij verloor dan ook in drie games. Tweede heer Rob Veldhuis deed het aanmerkelijk beter maar verloor helaas nipt. De dames konden aantre den, eerste dame Renate Oosterik verloor haar eer ste game nipt, mar de tweede game had ze geen kans meer. Tweede dame Marijke Offenberg sleepte er een drie gamer uit maar verloor die helaas ook maar net. Tussenstand 0-4. De herendubbel was aan de beurt, Ismael Wind was helaas zo slecht deze dag dat deze al snel bekeken was. De damesdubbel werd gewonnen. Tussen stand 5-1. De gemengd dubbels waren aan de beurt helaas werden deze ook verloren. Eindstand 1- 7, treurnis alom. VIRlltS BCH 4 BCH 4 speelde tegen Fair- playl uit Dedemsvaart. De heren enkel van Harko Bouwens was een span nende partij, helaas kwam Harko er net niet aan om zijn partij in winst om te zetten. Joop Met had een moeilijke tegenstander in zijn enkelpartij. Annet Dijkstra had niet veel moeite in haar enkelpartij en won met goed spel. Yvonne Beuker had drie games nodig om haar wedstrijd te winnen. De herendubbel moest ook in drie games gespeeld worden, helaas verloren de BCH'ers op een punt. De damesdubbel werd door gevarieerd spel van de dames gewonnen. De gemengd dubbel van Annet en Harko moest in drie games beslecht wor den, weer op een punt ver loren. De gemengd dubbel van Yvonne en Joop kon niet omgezet worden in winst. Eindstand: 3 - 5. een egel te hebben gedood. Naar het zich laat aanzien is er sprake van gebruik van middelen die ook gevaar lijk voor de mens kunnen zijn. Nader onderzoek moet uitwijzen om wat voor gif het gaat. De 67-jari- ge heeft een bekentenis af gelegd. Hij kwam tot zijn daad omdat hij last had van roofwild, waaronder in zijn ogen vossen, verwilderde katten, kraaien, eksters en buizerds. Proces-verbaal wordt tegen hem opge maakt en hij zal zich te zij ner tijd bij de rechter moe ten verantwoorden. Ook de jachthouder, een 72-jarige inwoner van Hol ten, waarvoor de 67-jarige toezicht in het veld hield is terzake gehoord. De offi cier van justitie van het functioneel parket zal gaan bepalen of ook hij wordt vervolgd. Openingstijden: GROTE VERBOUWINGSOPRUIMING Mat/mvr 9.30 t/m 17.30 uur zaterdag: 9.30 t/m 16.30 uur Koopavond do t/m 21.00 uur Binnenkort starten wij met de showroomverbouwing. Daarom nu vele showroomaanbiedingen Met kortingen van 35% tot 75 Industrieterrein Vonder Vonderweg 28 b Enter Tel.: 0547 - 38 40 00 Bezoek onze showroom en/of onze internet site voor meer info www.bubbelsenjets.nl INFRA HEAT SURROUND hoekmodel 146 x 146 Van €4.695,- voor€4.195,- Jubileumaanbieding inchtrusslook TV HotSpririg SovefeigriTË Van 16.915,- voor 13.450,- whirlpools: - Cleopatra oporto 180 x 80 cm. Van 2750,- voor 1995,- - Riho thermea 180 x 90 cm van 5400,- voor 2995,- douchecabines .H - Vanaf 495,- Badmeubels meer dan 60 stuks met kortingen van 35% tot 60 Sauna's - 8 verschillende modellen als showroomaanbieding. HotSpring Buitenspa - 4 verschillende modellen als showroomaanbieding m h ob

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 13