Werken met plezier, lioa en succes! koopje Investeer in jezelf! V*c,c Succesvolle kennismaking met golf 'mm r www.career-co.net Maak kennis met golfen! Career Co. ligt nu in de winkel. Of word abonnee en lees Career&Co. in je luie stoel! Dinsdag 30 oktober 2007 pagina 36 Het glazen plafond wordt door steeds meer vrouwen doorbroken. Zij stoten door naar allerlei topfuncties en veroveren steeds vaker zetels in raden van bestuur. Een goede zaak, zou je denken. Er is echter ook een bijeffect. Meerdere studies bewijzen dat vrouwen juist een leiding gevende positie kregen als hun bedrijf in de moeilijkheden verkeerde. Als de problemen dan voorbij waren, stonden zij er alleen voor en stond hun baan op de tocht. AU! b o m b a s tische wer vingsteksten te gen, laat je dan niet te gauw van de wijs brengen door overdreven fraaie benamingen of functiebeschrijvingen. He lemaal niet als daarbij toren hoge eisen worden gesteld. Een kritische en nuchtere houding lijkt op haar plaats. Door het - direct en via omwegen - ver garen van informatie omtrent de vacature is het goed moge lijk een realistisch beeld van de vacature te krijgen. Het komt namelijk zelden voor dat uit eindelijk iemand wordt aange steld die haarfijn aan alle eisen voldoèt... In de zomer van 2007 werd het elftal van De Graafschap kampioen van de eerste divisie betaald voetbal. Ruim een Jaar eerder dan verwacht. Als daar geen super team achter zitVanuit de catacomben van het stadion en vanaf de bank zweepten ian de Jonge, Toon Ebben, Richard van Beek en de rest van hét begeleidingsteam de superboeren op. Resultaat: die felbegeerde trofee kwam naar de achterhoek. Een staaltje teamwerk pur sang. Kom je al) sollicitani Oogsten doe je als de tijd rijp is.Maar de uitverkoop is niet voor iedereen de beste tijd om kleding te kopen. Veel mensen doen er goed aan om vroeg in het kledingseizoen op stap te gaan. Nu dus! Wie op internet zoekt naar Rene Evers en zijn bedrijf, komt al gauw verhalen tegen over de Evers kroket, een kroket zonder paardenvlees-TVIaar ook de Freaky Cups, Tom en Suzy (inclusief een Suzy voor de Arabische markt: met burka) en de tv'ystery Ha! komen van zijn hand. "Als het ondernemen in je bloed zit, maakt het product niets uit", zo zegt hij. Deze bijzondere baas vertelt je meer over uitvinden, ondernemen en vestigen in China. REGIO - Afslaan, chippen en putten. Na een dag les en met name 'de praktijk', hadden deze ter men het afgelopen weekend geen geheimen meer voor de eerste deelnemers aan de golfclinic, georganiseerd door dé Weekkrant in samenwerking met Golfclub Erve Braakman in Hoge Hexel. De leeftijd van de deelnemers lag tussen de achttien en de vijfenzestig jaar. Een gevarieerd gezel schap met onder meer een ouder die het arrangement van zijn kinderen cadeau kreeg ('ga het toch gewoon eens proberen!'), twee vrienden, een aantal partners en een mevrouw die zelf het initiatief nam om kennis te maken met de golfsport én met de andere deelnemers. De golfprofessional signaleert 'natuurtalenten' De sfeer was meteen goed. Na de onwennige houding bij het afslaan, waarbij er veel werd afgela- chen, hadden de eerste deelnemers al snel de 'swing' te pakken. De golfprofessional sprak over 'hier en daar een natuurtalent'Voor degene voor wie het ver weg slaan van de golfbal met de dub nog wat oefening vergde, was het putten eén iets eenvoudiger onderdeel van het programma. Voorzichtig werd, door een deelnemer, voor deze oefening, de vergelijking gemaakt met 'midget- golfen'. Maar dan wel midden in de vrije natuur, op een prachtige green! De golfbaan op Na de lunch werd de 18 holes par 3 baan gelopen. Dat betekende ruim drie uur 'buiten zijn'. Ook nu weer regelmatig gelach, maar ook uiterste concentratie. Aan het einde van de dag werd er ge zamenlijk nog een kop koffie gedronken. Enkele sporters 'bleven iets langer'. Voor een aantal deel nemers krijgt deze dag een serieus vervolg: zij willen les! Een andere deelnemer gaf aan snel weer terug te komen voor nog een clinic: nu met een andere vriendin. Een lichte voorsprong heeft ze inmiddels al opgedaan. Golfclub Er ve Braakman biedt iedere deelne mer een 'Greenfee' aan. Zo kunnen de deelnemers nog een keer terug komen om gratis achttien holes te komen spelen. En de gratis golfbal? Voor sommige het begin van een coilecters item! Wilt u ook deelnemen aan het golfarrangement voor 69,- per persoon? Reserveer dan door middel van de bon in de advertentie elders in deze krant of via on ze website www.whk.nl. Door de groei van het aantal opdrachten en uitbreiding van onze activiteiten, zijn wij op zoek naar: 1 - Allround inzetbare en enthousiaste ervaren bouwkundig tekenaar/ bestekschrijver m/v. Zijn/haar werkzaamheden zullen bestaan uit: -Het geautomatiseerd uitwerken van schetsplannen tot bestektekeningen(Arkey-ASD). -Het uitwerken van de complete bouwaanvraag. -Overleg voeren met opdrachtgevers, gemeentelijke diensten en aannemers. -Bewaken van het financiële traject. -Het toetsen van de bouwplannen aan EPN/EPU, bouwbesluit en overige voorschriften, -Het schrijven van bestekken op STABU-systematiek Wij vragen voor deze functie HTS bouwkunde niveau. 2- Een enthousiaste aankomend bouwkundig tekenaar m/v. Zijn /haar werkzaamheden zullen bestaan uit: -Het geautomatiseerd uitwerken van schetsplannen tot een bestektekening (Arkey-ASD) -Het uitwerken van de complete bouwaanvraag. -Het toetsen van de bouwplannen aan EPN/EPU, bouwbesluit en overige voorschriften. Wij vragen voor deze functie MTS/HTS bouwkunde niveau Wij bieden: -Zelfstandige afwisselende functies met de bijbehorende verantwoordelijkheden. -Full-time baan. -Een prettige werksfeer met jonge enthousiaste collega's. -Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar: V.A.B. Rijssen b.v. Wattstraat 18 7461 AB Rijssen f.a.v. dhr. A. Berkhof berkhof@vab-riissen.nj Voor meer informatie zie ook onze website: www.vab-riissen.nl vormgeving advies bouwmanagement Dat is waar de V.A.B. Rijssen b.v. voor staat, een bouwkundig bureau waar door een team van architecten, ingenieurs en ervaren bouwkundigen sinds 1985 ontwerpen worden gemaakt voor wonen, bedrijven, sport, recreatie, religie, buurtwerk, kinderopvang enz. en daarbij expertise verleend voor ontwerp, ontwikkeling en realisatie. Wij beschouwen eike opdracht als uniek en exclusief en voeren deze uil met een individuele benadering van uw doelstelling en/of programma van eisen, uiteraard getoetst aan- kader van toelaatbare mogelijkheden en voorschriften. Ons kantoor is goed geoutilleerd met moderne geautomatiseerde teken- en informatiesystemen. Omdat niet alles met moderne teken- en informatietechnieken visueel getoond of verduidelijkt kan worden, beschikt ons kantoor over een showroom waarin veel bouwstoffen en installatie onderdelen getoond worden. Wanneer om welke reden dan ook, er zich bouw- of verbouwplannen ontwikkelen weet men als c.q. buitenstaander vaak niet wat daar zoal bi) komt kijken.. Zijn de plannen realiseerbaar qua voorschriften, financieel en uitvoerbaar, enz. en waarmee moet zoal rekening gehouden worden, welke weg te volgen. Met de expertise van de V.A.B, Rijssen b.v. haalt u professionele hulp in huis. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 36