Zoals Jacques was promoot zijn weblog amilieberichten Pas op voor Proximedia OPEL KAMP-0. Dankbetuiging M X NT RIJSSEN aft? Wim en Diny Steegink-Boode Persoonlijke Uitvaartbegeleiding 0548-367656 Kantoor: Van Galenstraat 18 Tel. 053 - 431 23 89 Uitvaartcentrum: M.H.Tromplaan 15 Tel. 053 - 431 23 89 www.vredehof.nl «M f- af8*M Vreemde website gemeente Dinsdag 30 oktober 2007 pagina 2 Uw geboorte-, huwelijks-, jubileum- en overlijdensberichten kunt u telefonisch, per fax of e-mail aanleveren bij ons kantoor in Enschede tot maandag 09.00 uur. Voor nadere informatie over o.a. formaten en tarieven kunt u contact opnemen met onze media-adviseurs. Telefoonnummer: (053) 484 24 50 Faxnummer: (053) 484 24 63 E-mail: familieberichten@whk.wegener.nl Dankbetuiging Hartelijk dank voor de vele felicitaties, kaar ten, bloemen en cadeaus die ons 25-jarig huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Okkenbroekseweg 1 7451 KR Holten Oktober 2007 Afscheid nemen is doen wat uw hart u ingeeft Erna ter Steege Larenseweg 61, 7451 EM Holten www.ernatersteege. nl Ik verzorg de gehele uitvaart in Holten en wijde omgeving ongeacht waar u verzekerd bent. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele kaarten, bloemen en cadeaus die wij hebben ontvangen met ons 40-jarig huwelijk en het 40-jarig jublieum van de kapsalon. Herman en Bertha Stegeman-Rouwenhorst Burg. v.d Borchstraat 12 Holten. RIJSSEN/HOLTEN Burgemeester Bort Koele- wijn wil weten hoeveel le zers hij trekt op zijn web- log op de site www.rijs- sen-holten.nl. Koelewijn heeft de vraag voorgelegd aan de afdeling communi catie van de gemeente. Via de site geeft de burge meester inzicht in de din gen waar hij als burge meester mee bezig is.. "Het valt op dat veel men sen een beperkt beeld heb ben over wat een burge meester allemaal doet", zegt Koelewijn. "Veel van wat ik doe speelt zich af achter de schermen. Wat ik op mijn weblog zet gaat niet over formele din gen, maar meer over de in houd. Ik heb het graag over leuke voorvallen, waar inwoners ook iets aan hebben. Het moet niet te serieus worden." De burgemeester is al drie kwart jaar bezig met zijn weblog. Eén keer per week maakt hij een over zicht van de dingen die ge beurd zijn in de achterlig gende week. "Het kost me elke keer anderhalf tot twee uur tijd. ik leg mijn agenda ernaast en dan geef ik een impressie. Sommi ge informatie laat ik in ver band met de privacy weg, maar persoonlijke dingen erin zetten vind ik juist leuk", zegt Koelewijn die graag een teller op zijn weblog wil om vast te stel len hoe vaak zijn weblog geraadpleegd wordt. "Zo nu en dan merk ik dat jour nalisten, raadsleden en ambtenaren mijn weblog wel lezen. Ook burge meester Den Oudsten van Enschede leest 'm, maar nu de 'gewone' inwoners nog! Zolang ik er plezier aan heb ga ik er mee door, want ik heb meestal ik stof genoeg. Wel wil ik het nog iets aantrekkelijker maken én korter. Van sommige collega's heb ik gehoord dat ze er niet aan willen beginnen omdat ze er dan ook mee door moeten gaan." Het weblog van Koele wijn is rechts onderaan de homepagina van de ge- -• t j Burgemeester Bort Koelewijn onderhoudt op de website van de gemeente een eigen weblog. meentesite te vinden. Een paar simpele klikken en heel de wereld kan te we ten komen over de herfst vakantie van de burge meester... "Anneke en ik logeerden twee nachten in hotel Zuiderduin in Eg- mond aan Zee. Van deze keuze hebben we absoluut geen spijt. Onze fietsen hadden we meegenomen en dat kwam goed uit, want de duinen zijn een ideaal fietsgebied, waar we overdag lekker konden uitwaaien, hoewel het uit de wind toch ook wel lek ker was om te pauzeren. We hebben heel wat dui nen beleefd, maar de Schoorlse duinen vinden we toch de mooiste. Woensdagmorgen leek het niet licht te worden. Don kere wolken tot de rand ge vuld met regenwater. On der de paraplu maakten we een uitstapje in Alkmaar. Het was een hele grote rooie met op de randen 'pvda', van de plaatselijke afdeling gekregen tijdens een verkiezingscampagne. Daar konden we samen wel onder. Maar na een half uur werd het tijd om een winkel in te gaan, want de paraplu zorgde ervoor dat we weliswaar niet in de regen, maar wel in de drup terecht kwamen. Alkmaar bleek een mooie stad om gevels te bekijken, zij bezit veel monumenten en heeft veel speciale winkeltjes. Gezien het weer maakten we maar geen vaartocht. Alkmaar heeft wel wat. Het parkeerbeleid heb ik niet als erg klantvriendelijk ervaren. Weinig aandui dingen waar geparkeerd kon worden en overal bordjes met 'wegsleepre- geling', alsof men je liever ziet gaan dan komen." HOLTEN - Het bedrijf Proximedia is actief in Holten aan het zoeken naar nieuwe klanten. Het bedrijf houdt zich onder meer bezig met het leveren van compu ters en webdesigns aan middenstanders. De Holtense Handels vereniging wil Holtena ren echter waarschu wen tegen de reputatie van Proximedia. Op de website van www.trosradar.nl staan vele verhalen van gedu peerden. "De kwaliteit van de geleverde dien sten is van kleutemi- veau, hun communica tie beneden alle peil", staat er vermeld. Een gelikte verkoper pro beert de middenstan der over te halen om Proximedia een websi te voor hem te maken. "Nu, een half jaar ver der hebben we nog steeds geen redelijke website", staat op het forum van Tros Radar vermeld. Andere gebruikers mel den: "Ik heb ook slechte ervaringen met Proxi media. Een goede klant van mij had ooit eens een abonnementje met ze afgesloten. Kregen een mooie pc met een website. En toen kwa men de problemen. Website werd niet afge bouwd. Bleek dat de betreffende ontwikke laar de deur was gewe zen en de klant de du pe. Of er iets aan ge daan werd. Dus niet. Mijn klant wilde heel graag weg bij Proxime dia, maar de kleine let tertjes zeiden dat ze een boete moesten beta len." Iemand anders: "Sluit nooit een abonnement af bij Proximedia! Ze komen niets van wat ze beloven na. Maar je be taalt wel zo'n 200 euro per maand en dat vier jaar lang! Zelfs afzeggen binnen acht dagen na het tekenen van het contract blijkt bij dit be drijf een probleem te zijn. Ze bellen je pas te rug na acht dagen en vervolgens krijg je een rekening binnen van 750 euro boete. Vuile oplichters!" RIJSSEN/ HOLTEN - Eén klein streepje kan in de wereld van het internet een groot verschil maken. Wie op zoek is naar de gemeentesite www.rijssen-hol- ten.nl - waar onder anderen het weblog van burgemeester Bort Koelewijn te vin den is - en het tussenliggende streepje tussen Rijssen en Holten vergeet, komt uit bij www.rijssenholten.nl. Op de site staan niet alleen onderwerpen als 'ge- meentegids', vacatures', 'hondenbelas ting', 'gemeentehuis rijssen', 'zwembad rijssen', 'kerk' en 'woz taxaties' vermeld, maar ook 'foto's mannen' en 'pomogra- fics'. Waar 'kerk' doorverwijst naar een mogelijke LOI bijbelcursus, 'vacatures' de internetter op pad zet naar www.in- termediair.nl en 'gemeentehuis rijssen' de bezoeker bij www.overheid.nl brengt, leiden 'foto's mannen' en 'por- nografics' naar een aantal date- chat- en niets verhullende sekssites. 'What you need, when you need it'staat er boven aan de site. Officieel bedrijfswagendealer voor Rijssen, Nijverdal en omstreken. Tevens erkend Opel reparateur voor al uw Opel onderhoud. Ook steeds een keur aan jonge occasions op voorraad. Butaanstraat 4, Rijssen Tel.: 0548 - 53 15 00 Internet http://www.opel-kamp.nl E-mail info@opel-kamp.nl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2