Rabobank Rabo Projectprijs Extra Markelo in de schijnwerpers De winterschilder doet je woning goed De Stichting Boerderijverlichting Markelo organiseerde dit jaar wederom een sfeervolle verlichtingsroute in en om Markelo. Van donderdag 18 oktober tot en met zondag 28 oktober stonden dagelijks tussen 19.00 uur en 22.30 uur ruim 300panden in de schijnwerpers. Bankgegevens Verenigingen, stichtingen en organisaties met goede lokale initiatieven, maken nu nóg meer kans op een bijdrage van Rabobank West Twente. De bank stelt voor alle drie de afdelingen een bedrag van 10.000 beschikbaar. Dit bedrag wordt verdeeld over 3 geselecteerde projecten. Het Coöperatiefonds kent een aantal criteria waaraan een aanvraag moet voldoen. Voor projecten die in aanmerking willen komen voor de Rabo Projectprijs Extra stelt de bank slechts één voorwaarde: Het project is gericht op versterking van het maatschap pelijke, economische, sociale of culturele leven in de lokale gemeenschap van ons werkgebied. Uiteraard dient een project wel te vallen binnen de normen en waarden van de gemeenschap en mag ze niet in strijd zijn met de uitgangspunten van de Rabobank. Aanvragen voor 1 december indienen Alle verenigingen en stichtingen kunnen tot 1 december 2007 een projectvoorstel indienen om mee te dingen naar deze prijs. Dat kan door een projectbeschrijving van 1 a 2 A4'tjes (met begroting en dekkingsplan) te sturen naar: Rabobank West Twente t.a.v. afdeling coöperatiezaken Postbus 26, 7440 AA Nijverdal Tijdens de afdelingsvergaderingen in het voorjaar van 2008 wordt erover gestemd welke projecten een bij drage zullen krijgen. Meer weten? (0548) 373 175 www.westtwente.rabobank.nl De verlichtingsroute is dit jaar uitgezet door een aan tal buurtschappen in de gemeente Hof van Twente. Buurtschappen die gesierd worden door eeuwenoude boerderijen. In sfeerlicht worden deze vaak unieke plekjes omgetoverd in sprookjesachtige taferelen. Rabobank West Twente is een van de vaste sponsoren van deze tweejaarlijkse verlichtingsroute. www.boerderijverlichting.nl Goed onderhoud is belangrijk voor uw woning. U voorkomt reparatie- of vervangingskosten én uw woning houdt zijn waarde. Dus waarom niet geprofiteerd van de winterschilder? Wie de winterschilder inschakelt, pakt een kor ting mee van 25 euro per man per dag. Sommige schilders, waaronder ook wij, geven bovendien kor ting op de materialen," vertelt Henk Oelen van het Vroomshoopse Schildersbedrijf H. Oelen.Er zijn nog mensen die denken dat je in de winter geen schil derwerk kunt uitvoeren. Krabben, gronden en kitten gaat altijd, of je moet wel extreem slecht weer heb ben. Vooral bij oudere woningen, waar nogal eens vocht in het hout zit, is dat ideaal. Als je de woning vóór de winter voorbewerkt kan het hout de hele winter blijven ademen. In het voorjaar kun je de boel dan mooi aflakken. Overigens kan de winterschilder natuurlijk ook het binnenwerk doen!" Rabobank West Twente Postbus 26 7440 AA Nijverdal (0548) 373 000 www.westtwente.rabobank.nl info@westtwente.rabobank.nl (L Onze kantoren vindt u in: Den Ham, Hellendoorn, Holten, Markelo, Nijverdal, Vroomshoop en Westerhaar

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 21