wil verder met golfbaan entes 4 WïïTm Hypotheek Infodag ]*§0 Bazaar Rad van Avontuur is dolle pret 'Het ligt gevoelig, maar er is geen sprake van haat en nijd' **-952221 zaterdag 3 november a.s. Een woning voorde üëfhebbei Staat üw droomhuis hier niet tussen? Kijk op onze website voor het complete woningaanbod. Makelaars Kom kijken en trvaamde ruimte 'Rustig 1*1 rente bei Merites Makelaars, Larenseweg 12, Hater. Burg. de Beaufortpler-, Marke'o. 0548 - -68 141, ,v,va. tes akclaa s.r: I Dinsdag 23 oktober 2007 pagina 3 ESPELO - Ondanks de bezwa ren die er zijn gerezen bij een aantal buurtbewoners gaat boer Gerrit Lubbersen door met zijn plan om een golfbaan te begin nen op zijn eigen grond aan de Rutgersweg in Espelo. "Het beginplan is in eerste in stantie goedgekeurd door de ge meente", zegt Lubbersen die zijn melkquotum inmiddels al verkocht heeft. De 65 koeien zijn al verhuisd en grazen nu in een weiland in Zeeland. Lubbersen is blij met de steun van de gemeente, maar weet ook dat er nog een flink aantal stappen gemaakt moet worden. "Er moeten nog onderzoeken komen of het past in het streek plan en of het voldoet aan de habitat-richtlijnen. Voordat het eerste balletje hier geslagen wordt zijn we, denk ik, wel drie jaarverder..." Dat er vanuit de omgeving be zwaren zijn ingediend op de plannen, daar kan Lubbersen wel begrip voor opbrengen. "Ze vinden het erg dat er agrarische grond verloren gaat en dat be grijp ik wel. Ik ben zelf ook een agrariër. Maar in de toekomst zie ik mijn grond niet als land bouwgebied. Ik kan het bedrijf ook te koop zetten. Dan wordt het verkocht en begint een an der misschien een golfbaan. Dan kan ik het beter zelf doen. Dit gebied is er geschikt voor", meent Lubbersen die bena drukt dat de plannen uitgaan van een negen holesbaan en niet van een achttien holes. "Het komt puur op mijn eigen grond. Een baan van achttien holes is natuurlijk mooier, maar dat is nog toekomstmuziek. Ik heb er de grond niet voor. Dan zouden er buren mee moeten gaan doen, maar die zien het tot nu toe als een bedreiging voor de agrarische grond", aldus Lubbersen die het als een soort van angst voor het onbekende afspiegelt. "Het ligt gevoelig in de buurt, maar er is zeker geen sprake van haat en nijd. HOLTEN - "De belangstelling is goed, eigenlijk boven verwachting", zegt Monique Overmeencoördinator van de jaarlijkse bazaar in de Diessenplas. "De piek was zo rond drie en vier uur en de sfeer is goed", glundert Monique. Het is inderdaad een gezellige boel in de aangepaste recre atiezaal. Overal kraampjes en voor iedereen wel wat om aan mee te kunnen doen. Lootjes trekken, het bedrag raden van aantal bood schappen en kaarten kopen. Kinderen kunnen grabbelen of touwtjes trekken. De dames zijn deze middag in de meerderheid. Zij kijken vooral rond in de stand van de Welfare, waar onder ander schorten, geborduurde kleedjes, gebreide truien en gebreide sokken te koop zijn. De workshop bloemschikken in een pompoen is voor kinderen leuk om te doen. De ouderen willen liever een kant en klaar stuk mee naar huis. De goed gevormde oliebollen ruiken lekker en menig bezoeker gaat met een zakje naar huis. De vermaarde erwtensoep is goed voor de vriezer en te koop in literpak. Het Rad van Avontuur is dolle pret. Bep Zuethoff draait aan het rad en vrijwilliger Anton Beumer verkoopt de 'plankjes'. Het is hard wer ken voor het tweetal, maar ze doen dit met verve. Annie Vree Egberts uit Nieuw-Heeten heeft haar buurvrouw meegenomen en samen hebben ze veel plezier. "Mijn schoondochter Betsie werkt hier in de Diessenplas en zij nodigde mij uit eens te komen kijken." Even later schaterlachen ze het uit: een prijs met het Rad van Avontuur. Het blijkt taart te zijn en nog geen minuut later wint ze een dvd. De buur vrouw heeft dan nog niks gewonnen. Op het toneel in de recreatiezaal is een rommelmarkt gecreëerd. Hier wordt ook flink verkocht. Dies- senplasbewoner De Jong staat genietend toe te kijken. Hij houdt een oogje in het zeil. "U schrijft van alles op, bent u van de belasting?", grapt hij naar de verslaggeefster van het HN. Het loopt tegen etenstijd en in de zaal wordt het wat rustiger. "De bazaar gaat door tot ne gen uur", zegt Monique Overmeen. "We wachten af of het weer zo druk gaat worden. We hebben enige concurrentie van het voetbal op tv", veronderstelt ze. De opbrengst van de bazaar komt ten goede aan de stichting Vrienden van de Diessenplas. De cliënten profiteren daarvan want op deze manier is er een extraatje om wensen te vervullen. In het verleden werd kunst aangeschaft, een piano en vorig jaar de sets tuinmeubelen. FOTO: SANDER SCHEPERMAN Burg v/d Borchstraat 22, Holten Aan de voet van de Holterberg ligt deze sfeervolle vrijstaande woning met garage, schuur en tuin op het zuidwesten. De woning beschikt over karakteristieke elementen waaronder paneeldeuren, glas in lood en luiken. Vraagprijs C 235.000,- k.k. even an Kolweg 76, Holten Aan de rand van de bebouwde kom van Holten ligt deze goed onderhouden hoekwoning met garage, carport en verzorgde tuin. De woning biedt verrassend veel ruimte en beschikt over vijf slaapkamers. De keuken en cv-ketel zijn recent vernieuwd. Vraagprijs 249.500,- k.k. Markepad 3, Holten I Op een gunstige locatie nabij het centrum van Holten ligt deze goed onderhouden tussen woning met schuur en diepe achtertuin op het noordwesten, bereikbaar via achterom. De woning is rustig gelegen aan een pad en biedt I verrassend veel ruimte! Vraagprijs 184.500,- k.k. Het is tijd voor de Rabobank. Vraag naar de actie voorwaar den bij Rabobank West Twente

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 3