nu te koop: caremti M^L effeweg.nl Speciaal voor lezers van deze krant effeweg.nl V Plop, Leontine, Adje en de Pinguïn Inder loges Douchelakens Dames T-shirt inder loges Sweater I^bemanI VOOR ADRESSEN KIJK OP WWW.ZEEMAN.COM Dinsdag 16 oktober 2007 werken met plezier, passie en succes zie elders in deze uitgave De nieuwe film rond de populaire Belgische kabouter heeft de titel Plop en de Pinguïn meege kregen. Op een winterdag krijgen kabouter Plop en zijn vrienden een pinguïn op bezoek in de melkherberg. Even daarna klopt poolkabouter Snorre (Jacques Vermeire) aan bij de kabouters en vraagt hen om hulp. Pinki de pinguïn is ontvoerd door Eugene (Adje) en Alfons (Edo Bmnner), twee handlangers van Louise Appelboom (Leontine Borsato). Zij is de eigenaresse van Restaurant De Gouden Pollepel en vangt pinguïns voor in haar exclusieve pinguïnsoep. Gelukkig weet Pinki te ontsnappen uit de handen van Ixtuise's domme handlangers. Daarom besluit Louise zelf naar de Zuidpool te gaan om daar zoveel mogelijk pinguïns te vangen. Dat kunnen de Plop en zijn vrienden natuurlijk niet laten gebeuren. Samen met Pinki en Snorre vertrekken ze naar de Zuid pool om .een stokje te steken voor de gemene plannen van Louise en de pinguïns te redden. Plop en de Pinguïn is sinds 10 oktober te zien in de bioscopen. foto independent films. Miptrvoordaligc busreizen supervoordelig* busreizen 3 daagse Kerstreis Wiesbaden All Inclusive 2 dagen CentrO Oberhausen, Dortmund (en Bochum) 3 dagen Polka-party 5 dagen Kerstreis Berlijn 4 daagse Kerstreis Halle en Leipzig Vertrekdata: 14 december Omschrijving Bezoek de kerstmarkten in Keulen, met de feestelijk gedecoreerde binnenstad! Maak een rondrit door Wiesbaden, verken de stad met een gids, bekijk de met vier sterren versierde leliepoorten,'zie de levensgrote'kribbel- figuren'en bezoek de kerstmarkt in Koblenz. Inclusief: - 2 hotelovernachtingen - 2 maal ontbijt - 2 maal diner - Stadswandeling o.l.v.gids - vervoer per luxe touringcar Vertrekdata: 23 en 30 november, 1,7,8,14,15,21 en 22 december Omschrijving Bezoek de gezellige plaatsen Oberhausen, Dortmund (en Bochum). Bezoek het grootste overdekte winkel- en vrijetijdscentrum van Europa. Geniet van kunst- en handwerken, kerstdecoratie, bijzonder speelgoed en andere kerstspullen. Inclusief: - 1 hotelovernachting - 1 maal ontbijt - 1 maal diner - vervoer perjuxe touringcar Vertrekdata: 23 november Omschrijving Geniet van muziek uit de 70-er en 80-er jaren, bezoek Berlijn en zie de Brandenburger Tor en Alexanderplatz.Ga winkelen in het KaDeWe en maak een mooie boottocht over de Spree. Inclusief: - 2 overnachtingen in 4* hotel - 2 maal ontbijtbuffet - 2 maal dinerbuffet - 2 avonden consumpties van 19.30-24.00 - Polka-party met muziek en dans - vervoer per luxe touringcar Vertrekdata: 24 december Omschrijving Maak kennis met sprookjesachtig Berlijn, bezoek 2 typisch Duitse kerstmarkten, ga winkelen in het KaDeWe, geniet van 2 smakelijke kerstbuffetten en maak een lichttour door deze wereldstad. Inclusief: - 4 hotelovernachtingen - 4 maal ontbijt buffet - 2 maal dinerbuffet - 2 maal feestelijk kerstdiner (buffet) - 1 maal avondprogramma^ - afscheidsdiner Vertrekdata: 7 en 14 december Omschrijving De historische binnenstad van Leipzig is het toneel van één van de mooiste kerstmarkten van Duitsland! Bezoek deze kerstmarkt en de kerstmarkt van Halle. Naast de kerstmarkt kunt u hier ook de vele bezienswaardigheden bekijken, zoals het geboortehuis van Handel of het Beatles museum. Inclusief: - 3 hotelovernachtingen - 3 maal ontbijtbuffet - Bezoek kerstmarkt Leipzig - Bezoek kerstmarkt Halle 'Diverse soorten 70 x 140 cm. 100% katoen Lange mouw Maat XS-XXL BSpilurex Wilfoat S-M Hip zwart, j) zilver If- of goud 'Diverse soorten Nike, Russell Athletic en Reebok Diverse maten en soorten Nieielke winkel heeftidezelfBeivoorraad. NL Week 42-2007. Alle aanbiedingen zolang de voorraad strekt.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 9