I 29 39 24 29 49.95 SLI Ml Blauw Wit niet langs eerste Grolse Boys Nederlaag HV Holten School krijgt noodlokaal n 95 o.a.: Blend of ftmerica Cars Wrangler JSR Buck VinGino Sweaters Spijker on 95 broeken va 2 Jacksva 2995 T-Shirts «a 9.95 BOYS-GIRLS I HSpilker 1 Q 95 r broeken va I 9. Jacks ua29 95 T-Shirts «a 9. 95 95 95 95 £0 (140 t/m 176) BORNE Nieuwe Markt DENEKAMP Grotestraat 17a GLANERBRUG Gronausestraat 1237 GOOR Grotestraat 59 HAAKSBERGEN Markt 14 HENGELO Marktstraat 3 HOLTEN Dorpsstraat 6 LOSSER de brink 23-25 OLDENZAAL Deurningerstraat 6 RAALTE Grotemarkt 18 RUSSEN Haarstraat 43 TUBBERGEN Grotestraat 39b VRIEZENVEEN Westeinde 48 VR00MSH00P Julianaplein 4 ZEVENAAR Didamsestraat 8 32 wes) HOLTEN - Blauw Wit heeft in de uitwedstrijd in Groenlo tegen Grolse Boys niet de volle winst weten te behalen. In de eerste helft was Blauw Wit voetballend beter en kreeg vier prachti ge mogelijkheden. Na de pauze was een fysiek ster ker Grolse Boys het meest bepalend en maakte de niet onverdiende gelijkma ker. In Groenlo begon Blauw Wit aan een wedstrijd te gen één van de ploegen die wisselende resultaten liet zien. Blauw Wit begon goed en speelde een goede eerste helft. De combina ties liepen vlot en via het middenveld werden de spitsen gezocht. Dit com binatie spel dat vlot uitge voerd werd zette Grolse Boys voor problemen. Harald Beldnran kreeg twee prachtige mogelijk heden en Bennie Schoe- maker teisterde de lat. Een voorsprong voor Blauw Wit was niet onverdiend, maar kwam toch wat ge lukkig tot stand toen de doelman van de thuisclub bij een vrije trap van Ger- win Schalk de bal los liet' en de bal de doellijn passeer de 0-1. Blauw Wit bleef na dit doelpunt goed door gaan en was de betere ploeg. Voor de pauze kwam er geen verandering meer in de stand, hoewel de thuisploeg uit een cor ner nog wel voor de gelijk maker had kunnen zorgen. Gelukkig voor Blauw Wit bleef het tot de pauze bij 0- 1In de tweede helft kwam Gert-Jan Prins bij Blauw Wit in het veld. Vanaf de af trap was de thuisploeg be zig de grenzen van het toe laatbare op te zoeken. Van de scheidsrechter mocht veel, vaak echter te veel. De net in het veld gekomen Prins werd uit de wedstrijd geschopt met goedvinden van de leidsman.Blauw Wit raakte geïrriteerd en het goede spel van voor rust verdween. Grolse Boys trok het spel meer naar zich toe en liet zich in de duels gelden. Blauw Wit kon in het fysieke duel niet mee en de gelijkmaker moest haast wel vallen. Het duurde echter nog tot 12 minuten voor tijd voor dat de gelijkmaker viel 1-1. Blauw Wit had echter nog kunnen winnen. Uit een goed opgezette aanval leek de bal over de doellijn te rollen, maar de in buiten spelpositie staande Harald Beldman beroerde de bal, waardoor de treffer terecht geannuleerd werd. In de slotminuut kwam Blauw Wit nog goed weg, maat gelukkig werd toch nog een punt aan het duel over gehouden. Eindstand 1-1. HOLTEN - In de eerste handbalcompetitiewed strijd in de hoofdklasse in Den Haag zijn de dames van HV Holten tegen een 24-16-nederlaag aangelo pen. Alhoewel het een onbeken de tegenstander was, kon men er op rekenen dat het een tegenstander was die snel wilde spelen en met bluf. Ondanks deze waar schuwing konden de Hol- tense dames niet voorko men dat Hellas een 5-1 voorsprong nam, en HV Holten liep na 10 minuten al achter de feiten aan. Het speelde niet fel genoeg en liet de tegenstander te veel handballen, ook aanvallend kwam HV Holten niet uit de verf. Tussenstanden van 7-2 en 12-4 waren het resultaat Voor rust leek HV Holten zich te herstellen door drie keer achtereen te scoren zo dat de ruststand 14-8 werd in het voordeel van Hellas. In de rust werd erop geha merd dat er een tandje bij- geschakeld moest worden of zelfs wel twee tandjes. Ondanks de goede bedoe lingen kwam HV Holten niet aan haar normale spel toe in deze wedstrijd. Ver- dedigendJte afwachtend en aanvallend met te weinig schotdreiging tegen een bij na 6-0 verdediging was het vertoonde spel. Hellas speelde zich naar een 20-12 voorsprong. Een pluspunt was dat HV Holten niet op gaf en het bleef proberen, het team speelde zich tot enkele goede doelrijpe kan sen, maar de paal en lat stonden menigmaal in de weg ook hierdoor kon HV Holten niet dichterbij ko men, ook werden over de gehele wedstrijd gezien 100 procent kansen alleen voor de keepster gemist. HV Hol ten speelde zich toch vol doende kansen vrij maar deels pech en deels niet goed afwerken was het re sultaat. Het bleef tegen hel in het begin van de wed strijd opgelopen achters tand van zes doelpunten aanhikken 22-16, dat het tenslotte nog 24-16 werd is wat geflatteerd.HV Holten likt de wonden en kan veel beter, aanstaande zaterdag wacht de thuiswedstrijd te gen HV Verburch uit Poel dijk om 19.30 uur in sport hal 't Mossink. De Holtense dames zijn er op gebrand voor eigen publiek goed handbal te laten zien met een goed resultaat. De kop is eraf en nu lekker vrijuit handballen. RUSSEN - Bij het gebouw van de Julianaschool aan de Veeneslagen wordt op korte termijn een noodlo kaal geplaatst. Tenminste, als de gemeentelijke pro cedures het plan niet door kruizen. De aanvraag voor het noodlokaal is in ieder geval ingediend door de Rijssen- se basisschool, het wach ten is nu op de vergunning. Als de vergunning eenmaal binnen is, dan zal het noodlokaal er ook snel staan, zo laat directeur M. Schaap weten. "Er lopen nog een aantal procedures, maar als alles rond is, zul len we het zo snel mogelijk plaatsen. Als het kan bin nen een week", zegt Schaap. Het nieuwe noodlokaal wordt op het schoolplein geplaatst en zal er in prin cipe vijf jaar blijven staan, zo is de bedoeling. De ruimte wordt niet gebruikt om er een hele groep in te huisvesten, maar zal wel worden benut voor reme dial teaching, dat wil zeg gen activiteiten met zoge naamde zorgleerlingen. Het nieuwe lokaal is ook bestemd voor tussen- schoolse en buitenschool se opvang en om gesprek ken te kunnen voeren met ouders en vertegenwoordi gers van verschillende in stanties die met het basis onderwijs te maken heb ben. "Dat we er een lokaal bij krijgen is keihard no dig", zegt Schaap. "De school zit nu echt bomvol. Er moeten nu gesprekken worden gevoerd in elk klein halletje. Zoals de situ atie nu is, kunnen we geen goed gastheerschap laten De julianaschool kampt al langer met ruimtegebrek. In de schoolwoningen aan de Veeneslagen vinden op dit moment dertien groe pen onderdak. Op de loca tie aan de Roerdomp zijn twaalf groepen gehuisvest. Er lopen vergevorderde plannen voor nieuwbouw op een andere locatie aan de Veeneslagen ter vervan ging van de huidige plek aan de Veeneslagen. Vol gens Schaap wordt er mo menteel in samenwerking met de gemeente druk ge zocht naar een definitieve plek voor de nieuwbouw. Aan de locatie aan de Roer domp zal in de toekomst niet worden getornd. "Er blijven straks twee loca ties", zegt Schaap die de huidige vestiging aan de Veeneslagen als 'een tijde lijke oplossing' betitelt. Dat de nieuwbouw niet al te lang op zich moet laten wachten blijkt uit de groei die de school dit jaar weer doormaakt. Het aantal leerlingen steeg met bijna tien procent van 605 naar 660 leerlingen. "De groei blijft maar doorgaan", al dus de directeur.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 32