Huiskes' van Otten amilieberichten ^OPEL KAMP-0. SUPER-AANBIEDINGEN TE KOOP IN HOLTEN Aanmelding Dubbelportret Spoken door bos van Daantje Das Lezing over joodse Schakers verliezen taaimystiek thuis tegen team Raalte Parkeerplaats I.75 H.M. Gervedink Nijhuis D. Gervedink Nijhuis - Harbers Willem Hendrik Oolbekkink NT RIJSSEN O 75 9 49 65 1 - HET LANDEWEERD 9 - Dinsdag 16 oktober 2007 ÏCS- tMNKIWm£ - i, —t #4*% Uw geboorte-, huwelijks-, jubileum- en overlijdensberichten kunt u telefonisch, per fax of e-mail aanleveren bij ons kantoor in Enschede tot maandag 09.00 uur. Voor nadere informatie over o.a. formaten en tarieven kunt u contact opnemen met onze media-adviseurs. Telefoonnummer: (053) 484 24 50 Faxnummer: (053) 484 24 63 E-mail: familieberichten@whk.wegener.nl ®®®®0®®®®®®®®®®®®iS Dinsdag 23 oktober zijn wij 60 jaar getrouwd Wij hopen dit samen met onze kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind te vieren op zaterdag 27 oktober. Gelegenheid tot feliciteren van 15.30 tot 17.30 uur in Grand Café Restaurant De Biester, Stationsstraat 10, Holten. U bent van harte welkom 7451 BJ Holten Dorpsstraat 47 HOLTEN - Projectgroep Dubbelportret bestaat uit vertegenwoordigers van onder andere de gemeente Rijssen-Holten, de Rijssen- se Vrouwenraad, Syrisch Orthodoxe vereniging AB- GAR, Turkse vereniging SSR, Molukse stichting Te- ripang, Passage, Vrouwen van Nu en Vluchtelingen werk. De projectgroep wil vrou wen uit verschillende cultu ren stimuleren om elkaar te ontmoeten en te leren ken nen. Doelstelling is; het on bekende bekend maken op een persoonlijk niveau, zo dat men straks niet alleen naast elkaar maar vooral met elkaar zoekt naar over eenkomsten die er bestaan tussen vrouwen. Dubbelportret organiseert dit jaar een bijeenkomst Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Uw belangstelling, in welke vorm dan ook, is voor ons een grote steun geweest. Dine Oolbekkink-Jansen Kinderen en kleinkinderen. Oktober 2007 Rijssen voor vrouwen op woens dagavond 24 oktober 2007 in het Parkgebouw te Rijs sen met als thema "Geweld achter de voordeur". Het programma begint om 19.30 uur (vanaf 19.00 uur is de inloop) en duurt tot 22.00 uur. Men kan zich via de con tactpersonen telefonisch opgeven voor deze avond. Dit kan nog voor 19 okto ber 2007. Als men meer in formatie wenst over dit on derwerp dan raadpleegt men de website www.rijs sen-holten.nl, kijk onder Wonen en welzijn, integra tie. Contactpersonen: Chantal Huisman, telefoon (0548) 854 426, Gerdien Tigelaar (0548) 514 163, Gesien Breukelman (0548) 515 690. Officieel bedrijfswagendealer voor Rijssen, Nijverdal en omstreken. Tevens erkend Opel reparateur voor al uw Opel onderhoud. Ook steeds een keur aan jonge occasions op voorraad. Butaanstraat 4, Rijssen Tel.: 0548 - 53 15 00 internet http://www.opel-kamp.nl E-mail info@opel-kamp.nl HENKA WITGOED SERVICE Wij repareren al uw huishoudelijke apparatuur NU ook verkoop van 2e hands machines! Tel. 0548-62 53 36 Rijssen slotenheid van je eigen kamer oproepen. En nee, je hoeft niet meer te wachten op een sa menspel tussen de regen en de vnn nphniilc malrpnrl \/an I PH HOLTEN - Spoken spoken woensdag 31 oktober door het bos van Daantje Das, waarbij een gruwelijke gids de kinderen en hun ouders meeneemt voor vreselijke verhalen over heksen die vroeger op de Holterberg woonden, In het heksenhol in Woody's, dat tegenover het bos van Daantje Das ligt, le zen tovenaars van de Hol terberg griezelverhalen voor in de heksengrot. Toverdrankjes en heksen- gerechten worden gebracht door dubbelgangers van Eucalypta, Hortensia en Old Minneke. Voor de kinderen is er naast de activiteiten een heksenbuffet. Het Hal- loweenarrangement kost 12,50 voor volwassenen en 7,50 voor kinderen en be gint om 17.00 en eindigt om 20.00. Opgeven kan door een e- mail te sturen naar: www.museumholterberg.nl of bellen met 0548-361979 HOLTEN In De Bosch kamp wordt woensdag 7 november een lezing ge houden door Robert La Boresa over joodse taai mystiek. La Boresa gaat iets vertel len over taaimystiek geënt op het Hebreeuws, iets wat te maken heeft met getals mystiek. Maar ook hoe door middel van taal en te ken in onze eigen taal ver rassende mystieke brug gen geslagen kunnen wor den om iets van onze geïnspireerde werkelijk heid te verstaan. Tijdens de lezing komen rozetten en thema's ter sprake uit zijn boek Zien door rozetten. Ook zal La Boresa enkele gedichten voordragen van zijn nieuwste album Dan ser, Dichter, Dienaar, Dwaas. La Boresa (1950) treedt op als dichter en voordrachts kunstenaar vanuit een mystiek religieuze inspira tie. HOLTEN - Het tweede team van de Holtense schakers is de competitie niet best begonnen. Thuis tegen Raalte werd een kleine maar toch ook wel duidelijke nederlaag geleden (314-2V4). in het begin leek er nog niet zoveel aan de hand. Dick van de Griendt maakte snel remise nadat een grote afruil niets had opgeleverd. Erik Bosman verloor echter materiaal, eerst een pion, daarna een stuk en daar na de partij toen duidelijk werd dat hij zich niet met eeu wig schaak kon redden. Ook Ronald iflein Teeselink verl- oor een pion. Hij leek nog terug te komen maar kwam steeds een tempo te kort. Ook Karl-Heinz Leisten verloor na een uiteraard scherp opgezette partij. Hiertegen kon. Holten alleen degelijke overwinningen stellen van Teun Scheurwater en Wim Kees van Rijssen. Naast dit duel werd ook nog de vijfde ronde afgewerkt. Ei genlijk vielen hierbij geen grote verrassingen te noteren. Koploper Ton van Oijen moest met remise genoegen ne men tegen Gerrit Stevens en ondanks een pluspion leek daarmee kwam hij nog behoorlijk weg te komen. Gerrit Luggenhorst moest wederom met remise genoegen ne men, nu tegen Bertus van Beek. Marlijn Hage won van Jan Scheperman en werd daarmee de nieuwe koiploper. Dinant van Beek won van Henk van Beek en Alrik Baltus tegen Bas van Beek eindigde in remi se. RIJSSEN - Burgemeester en wethouders hebben besloten een gereserveerde gehandicaptenparkeerplaats aan te wijzen bij de woning Oosterhofweg 152 in Rijssen. Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden binnen zes weken bezwaren indienen bij burgemeester en wethouders. Enterstraat 35 - Rijssen Tel. 0548-51 24 60 Magere riblappen 5ÜÜ gram Gehakt cordon bleu halen betalen Verse worst grof of fijn ~jj 5 5ÜO gram Boerenmetworst 10O gram ^3 Half om half gehakt 50Ü gram Gebraden rosbief 1ÜO gram geldig t/m 27 oktober <A>ar' - Let op! Dageli|ks Parkeren aanbiedingen GEZONDER KIEZEN DOE JE ZO Sit product totdoet intens»»»»» Mshmfitjto ww (uaodhn vwditg Kijk www ikkietbtwurt.nl de patissier en broodspecialist Enter, Dorpsstraat 106 tel. 0547-38 14 25 Goor, Grotestraat 66 tel. 0547-26 09 99 Het Gitdé van de Betere Banketbakkers Aantrekkelijk WOONHUIS met een aangebouwde berging gelegen in het geliefde plan "Beuseberg". Perceelsoppervlakte 117 m2. Indeling: overdekte entree met hal, woonkamer, opper vlakte plm. 26 m2, met open keuken. Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer. Vaste trap naar 2e verdieping, grote overloop, mogelijkheid slaapkamer. Fraai aangelegde besloten achtertuin. Aanvaarding: kan op korte termijn. Vraagprijs: 179.000,- k.k. UNIEKE STARTERSWONING, NU SCHERP GEPRIJSD! Dorpsstraat 33, Holten Tel. 0548-361964 www.vincent-makelaars.nl nvm /.<y c r <57

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2