COMFORTSTYLES Guus Uijen van Holten F3 is 600-ste lid W Holten Schaakprobleem Winkelplein Holten Wat zijn de aanbiedingen deze week? W. Koedijk Mode Grotest Altijd in de buurt. www.winkelplein-holten.nl HOLTEN - Met in gang van dit sei zoen willen we u re gelmatig een schaakprobleem- stelling voorschote len. Het is bedoeld voor huis- tuin of keukenschakers. De composities zijn van de hand van ons clublid Hans van Oijen. Mail de juiste oplossing naar schaakclub@pla- net.nl onder de juiste inzenders verloten we een leuk schaak prijsje. Leden van een schaakclub zijn uit gesloten van deel name. Degenen zonder internet kunnen oplossing kwijt bij Dinant van Beek (Bessinkpas- straat 33). Schaakmat in twee zetten, Dinsdag 16 oktober 2007 HOLTEN - Op een zon- Guus Uijen geëerd als 600- Holten maakt de laatste ja- overgoten sportpark ste lid van de voetbalver- ren een flinke groei door Meermanskamp werd za- eniging Holten. en het ledenaantal is in- terdag 13 oktober 2007 De roodzwarte club uit middels de 600 ruim- Guus Uijen is helemaal trots nu hij het zeshonderdste lid van W Holten bliijkt te zijn. schoots gepasseerd. Voor zitter Hennie Jalving: "In de loop van het vorige sei zoen kregen we in de ga ten dat we de magische grens van 600 gingen pas seren. Gerrit Nikkels houdt de ledenadminis tratie van W Holten nauwkeurig bij en geeft ons periodiek de laatste standen door. Op 1 juli maakt de KNVB de balans op en zo werd daadwerke lijk bevestigd dat we meer dan 600 leden hadden bin nen onze prachtige ver eniging". Jeugdvoorzitter Mark Lammertink geeft aan: "met name door het suc ces van de inloopgroep (elke zaterdag om 11.00 uur spelenderwijs trainen op het hoofdveld, zonder verplicht lidmaatschap) en de aanwas bij het da mes- en meisjesvoetbal groeien we enorm als club". Natuurlijk werd er binnen de W Holten meteen ge zocht naar het 600-ste lid, die moest uiteraard in het zonnetje gezet worden. Gerrit Nikkels bood al gauw uitkomst en lichtte het bestuur in. In het diepste geheim wer den de voorbereidingen getroffen en zaterdag was het dan zover. De jongens van Holten F3 moesten na de wedstrijd (overigens glansrijk met 7- 1 gewonnen) iets langer blijven in de kantine. Met een bakje patat en wat lek kers te drinken was dit na tuurlijk geen probleem. Jeugdvoorzitter Lammer tink nam uiteindelijk het woord in een bomvolle kantine. Ademloos keken de jongens van F3 toe en hoorden hoe er uitgelegd werd wat er aan de hand was. Eén van hen was dus het 600-ste lid. Om niemand met lege handen naar huis te laten gaan, kregen alle jongens eerst een presentje, maar daarna volgde natuurlijk het moment suprème. De leiders van Holten F3, Rob Jaap Martens en Hans te Riele werden naar voren geroepen. Een groot ca deau werd aangereikt, ver pakt in papier. Alle aanwe zigen telden af van 10 tot 0 en toen de leiders het ca deaupapier verscheurden werd duidelijk wie het 600- ste lid was geworden. Ingelijst zag men een w Holten-shirt met het num mer 600 en de naam Uijen. Guus Uijen was dus het 600-ste lid. Guusje, Guus- je, Guusje, galmde het door de kantine. Verbaasd maar hartstikke blij werd Guus op de tafel gezet en nam naast het shirt ook nog een prachtige leren bal in ontvangst. Guus werd gefeliciteerd door de aanwezigen en jeugdvoorzitter Lammer tink sprak met hem af dat hij pas tijdens het 100-jarig bestaansfeest van W Hol ten (in 2021) het shirt aan mocht trekken. Tot die tijd moet hij het ingelijste shirt in zijn slaapkamer aan de muur laten hangen. Het bleef nog lang onrus tig in de kantine voordat men weer naar huis ver trok om van het weekend te genieten. Wilt u meer informatie over W Holten (bijvoorbeeld over de in loopgroep) kijk dan op www.wHolten.nl.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 28