Gezocht: ambtenaar met fluwelen pennetje Nederlaag voor W Holten Wierdense houthandel Alle sanitair i er Gereedschap tot 75% korting Histor verf 50% korting 30% korting Wand-vloertegels 75% korting 30% korting Design radiatoren 50% tot 75% korting Ti v 3o*y i Dinsdag 16 oktober 2007 17 Ze zijn er weldegelijk amb tenaren die puntige, begrij pelijke en zeifis verrassende brieven aan burgers schrij ven. Bent u zo'n overheids dienaar? Meldt u dan nu aan voor de Schrijfwedstrijd voor Ambtenaren 2007. Deelnemers nemen het op te gen onder andere Florian Bek kers, de winnaar van vorig jaar. 'Helder, rechtstreeks, en vaak ook verrassend', prees de jury de beleidsnota van de provin cieambtenaar, om te conclude ren dat Bekkers 'echt kan schrij ven'. Wie de uitdaging met Flo rian Bekkers en andere collega's aan wil gaan, stuurt een aan meldingsmail naar danielle. dwaard@snr.nl. Vermeld hierin uw naam, de naam van uw werkgever en het telefoonnum mer waarop u overdag te berei ken bent. Verstuur de digitale tekst - één brief per deelnemer - voor 1 november naar hetzelfde mailadres. Wie kan er meedoen? Of u nu werkt voor het Rijk, in het onderwijs of bij de brand weer, iedere schrijvende ambte naar mag meedoen met zijn of haar brief aan een burger. An- nemarie Jorritsma leidt 30 no vember de feestelijke finale, waarbij de winnaar bekend wordt gemaakt. Meer informatie op www.sn.nl. HOLTEN - In Zwolle tegen Dieze West is Holten tegen de zoveelste nederlaag van dit seizoen aan gelopen. Dit was de meest ontluisterende van de vijf verliespartijen tot nu toe. Met maar liefst 5-1 werd Holten, vooral in de tweede helft, van de groene mat ge speeld door de Zwollenaren. Holten draagt voorlopig de rode lantaarn met één punt uit zes wedstrijden. Erik Reijlink was na een lange afwezigheid weer terugge keerd in het elftal en het spit- senduo was deze week Nij- land/Bakker. Met een stevig middenveld en twee balvaste aanvallers moest Dieze in de moeilijkheden gebracht kun nen worden. Maar na twee minuten bleek al dat het ach terin niet vlekkeloos zou gaan verlopen bij Holten. Een mis verstand leidde een levens grote kans voor Dieze in, maar Van de Vosse etaleerde zijn vorm en kon de bal uit de hoek ranselen. Hierna was Holten de beter voetballende ploeg, maar tot kansen kwam het niet echt. Dieze speelde effectiever, want na een kwartier werd er gescoord uit een rebound na een redding van Van de Vosse. De twee verdedigers die de keeper probeerden te assisteren konden niet voorkomen dat de bal in een leeg doel werd gelobd. Niks aan de hand nog voor de Holtenaren, want het veid- overwicht moest ook een keer worden orpgezet in doelpunten. Bakker was de eerste die dichtbij een treffer was, maar hij zag zijn inzet op de lat uiteenspatten. Hier na kregen ook Stam en Nij- land goede kansen, maar ook zij konden het net niet laten bollen. In een van de gevaar lijke uitvallen wisten de gast heren een strafschop te ver sieren. De geslepen spits van Dieze liet zijn voet goed han gen achter de terugtrekkende banden van Van de Vosse. Onberispelijk werd de bal binnengeschoten en keek Holten weer tegen een moei lijke stand aan in de rust. Verkuil werd gebracht voor Hulleman en voor de rest bleef het strijdplan hetzelfde. Holten leek het goed op te pakken en zag al snel na rust hoe Bakker de 2-1 liet aante kenen. Reijlink stuurde Freek Knapen in de diepte en deze hield het overzicht en kon zo Bakker zijn eerste treffer van het seizoen laten noteren. Even nog leek Holten de ge lijkmaker te gaan forceren, maar een onoplettendheid bij een corner gooide de wed strijd in het slot. Door onnodig doordekken werd de laatste man van Die ze volledig vrij gelaten bij de tweede paal en kon hij zo de bal simpel binnentikken. De roodzwarten speelden nog even va banque, maar lieten op een gegeven moment de moed zakken. Bij Dieze lukte alles en de 4-1 liet dan ook niet lang op zich wachten. Joop van de Vosse moest hier na ook nog het strijdtoneel verlaten na een knietje van de spits van Dieze West. Michiel Bekkemens kon in het laatste kwartier zijn doel niet schoonhouden, want na dom balverlies schoot de spits van Dieze de bal koeltjes binnen kant voet binnen. Hierna was het nog even een feest voor de thuisploeg om tegen Holten te voetballen, want de spelers kregen alle ruimte om te laten zien dat ze een aardig balletje konden trappen. Gedesillusioneerd liepen de Holtense spelers het veld af. Wat moet er gebeuren om de ze trein weer op de rails te krijgen? Want als er zo wordt doorgevoetbald, wacht de vijfde klasse met open armen op de W Holten. sticker-actie let op: de hele winkel ligt bezaaid met voordelen 30% 40% 50% korting douchecabines, ligbaden, 4oy 5%| wasbakken, kranen en thermostaatkranen enz de grootste voorraad en de laagste prijs hoogglans, zijdeglans in bussen van 750 ml en 250 m HOGEDRUK. alle machines alle accessoires 50% korting op alle wand- en vloertegels O 1% g* alle electrische gereedschap enkele voorbeelden 50x78 cm in zilver 28 euro 60x78 cm in wit 55 euro 60x125 cm in zilver 48 euro 60x161 cm in wit 82,50 euro en nog veel meer maten Louvre deurtjes div. maten 75% korting Plafond panelen div. pakken 50% korting Buro's, burosfoelen, buro- lampjes, kleinmeubelen 50% tot 75% korting Rijssensestraat 136b - Wierden Tel.: 0546-573674 Fax: 0546-567831 info@wierdensehouthandel.nl www.whhw.nl OPENINGSTIJDEN ma. t/m v.r 7.30 tot 18.00 uur zat. 8.00 tot 16.00 uur MEER DAN EEN HOUTHANDEL ALLEEN - KIJK OOK EVEN NAAR DE NIEUWE DEUREN, PLAFONDS, VLOEREN EN KASTEN

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 17