Henny Kuipers treedt af als fractievoorzitter van CDA Kuipers bekent huiselijk geweld Medewerkers telefonische verkoop mn WGGGNGR huis-aan-huiskranten 14 RIJSSEN/ HOLTEN - Het in op spraak geraakte raadslid Henny Kuipers treedt af als fractievoor zitter van het CDA in Rijssen/ Holten. Dat meldt raadslid Har ry Dul van het CDA. Dul neemt de honneurs voorlopig waar voor Kuipers, totdat in de eerst volgende partijvergadering wordt beslist wie tot nieuwe fractievoorzitter wordt gekozen. Of Kuipers lid blijft van de ge meenteraad is nog onduidelijk. Volgens Dul is het niet aan de partij om daarover een besluit te nemen. Dul had vorige week contact met Kuipers die don derdagochtend werd vrijgelaten uit zijn voorlopige hechtenis. 'Ik heb telefonisch met hem ge sproken en heb begrepen dat hij een plek heeft gevonden bij zijn familie. Ik heb niet ge vraagd waar hij precies zit. Op de vraag of hij lid wil blijven van de gemeenteraad wil hij zich nog beraden. Hij moet alles nog eens goed op een rij zetten. Maar als partij hebben wij er niets over te zeggen of hij in de raad blijft of niet. Hij is zelf ge kozen en als geïnstalleerd raadslid mag hij daar zelf over beschikken", aldus Dul. Of Kuipers zijn werk bij de poli tie kan blijven uitvoeren is nog onduidelijk. Voorlopig is hij ge schorst. Kuipers is projectleider bij de korpsen Twente, Ussel- land en Noordoost Gelderland. Daarnaast is de van huiselijk ge weld en verboden wapenbezit verdachte Kuipers voorzitter van Radio 350, bestuurslid van Caranavalsvereniging De Boln- peetr's en zit hij in het bestuur van Parochieel Centrum Rozen- gaarde. Hoe het met die be stuursfuncties van Kuipers ver der gaat is op dit moment ook nog onduidelijk. Interim-fractievoorzitter Dul zegt nog steeds 'verbijsterd' te zijn over de kwestie Kuipers. "Toen hij aangehouden werd, heeft mij dat zeer verrast en de verrassingen nemen alleen maar toe", aldus Dul. "Maar we zijn nu in afwachting van verde re processen. Hij is nog niet ver oordeeld. Wel is het zo dat de hele gang van zaken natuurlijk niet bevorderlijk is voor het CDA. Alhoewel het CDA er ei genlijk helemaal buiten staat. Hij is in eerste instantie familiel id en daarna in functie bij de politie. Wij staan eigenlijk een beetje langs de zijlijn om het in voetbaltermen te zeggen." in 'huize Kuipers' wilde niemand wat zeggen over de kwestie. Dinsdag 16 oktober 2007 RIJSSEN/ HOLTEN - CDA- raadslid Henny. Kuipers heeft in een verklaring bij Justitie toegegeven huiselijk geweld te hebben gebruikt ten op zichte van zijn (ex-)vrouw. Dat zegt Peter Plasman, de advocaat van Kuipers. Plas man werd bekend als advo caat bij de vuurwerkramp zaak Enschede #aar hij direc teur Willie Pater van SE Fi reworks bijstond. Ook verde digde Plasman Volkert van der G. als verdachte van de moord op Theo van Gogh. Volgens Plasman heeft Kui pers verklaart dat er in de pe riode voor 2001 zeven tot tien keer sprake is geweest van huiselijk geweld. Kuipers ge bruikte hierbij de bewoording 'incidenten'. Bij een aantal van die incidenten zijn er klappen gevallen, de andere keren bleef het geweld be perkt tot trekken en duwen, zo meldt de advocaat. Kuipers werd ongeveer twee weken geleden aangehouden op verdenking van huiselijk geweld en verboden wapenbe zit. Volgens Plasman gebeurde dat na aangifte van de (ex- vrouw) van Kuipers. Die meld de eerst bij de politie dat Kui pers een wapen in huis had lig gen en later dat ze was mis handeld. Volgens Plasman was de vrouw ten tijde van de aan gifte erg overstuur, omdat ze net op de computer had ont dekt dat Kuipers een andere vriendin had. "Daar zijn hefti ge emoties bij los gekomen", aldus Plasman. "Kuipers en zijn vrouw hadden in de zomer besloten om te gaan scheiden. Ze waren bijna dertig jaar met elkaar getrouwd." Het wapen dat in de woning van Kuipers is gevonden betrof een dienstwapen. "Het lag op geborgen in de woning, samen met andere spullen van de po litie. Hij had het in de jaren tachtig moeten inleveren, maar daar is niets van geko men. Hij heeft het wapen nooit meer gebruikt", aldus Plas man. Kuipers werd een dag na de aangifte opgepakt en in ver zekering gesteld. Er volgde be waring, waarna de raadkamer besloot hem in voorlopige vrij heid te stellen. Donderdagoch tend om 8.00 uur kwam Kui pers na zo'n anderhalve week achter de tralies weer vrij. Wel onder de speciale voorwaarde dat hij geen contact mag on derhouden met zijn gezin. Kui pers heeft inmiddels onderdak gevonden bij familie. Advocaat Plasman verwacht dat Kuipers zich pas volgend jaar voor de rechter zal moeten verant woorden. "Het onderzoek loopt nog. Maar gelukkig is de druk er nu wel van af." Dit is wel een compliment waard: Stranglehold geeft de spe ler het gevoel de held te zijn in een John Woo film. Jij bent Tequila, de held uit de film Hard Boiled, die zijn politiewerk in deze game voortzet. Alle actiefilmclichés worden van stal gehaald: de politiechef die vindt dat Tequila 'het boekje' moet volgen, een stoer leren jack en bovenal spectaculaire schietpartijen. Stranglehold maakt veelvuldig gebruik van slow motion, waarbij je kogels kunt ontwijken of juist heel precies kunt richten tijdens een sprong. Waar je de boef raakt maakt ook nog verschil en produceert realistische ef fecten die passen bij een kogel in het oog of juist, eh... onder de gordel. En inder daad, dit maakt Stranglehold on geschikt voor kinderen, en mensen met een zwakke maag. Behalve realistische kogels is elke omgeving van enorm veel detail voorzien. Bijna alle voorwerpen zijn vernietigbaar. Je kunt zelfs een tafel omgooien en die tijde lijk als dekking gebruiken. Dit zorgt opnieuw voor een ge weldig filmische sfeer met veel lekkere chaos. Stranglehold bevat wel een paar probleempjes. De besturing is soms wat lastig (maar dat went snel) en er is wel érg veel slow motion. En sommige 'super moves' zijn net iets té krachtig. Het doel van de makers blijft echter constant overeind: je speelt écht mee in een John Woo actiefilm. Voor: Xbox 360x Als uitgever van ruim 225 huis-aan-huiskranten met een gezamenlijke oplage van 7,2 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis-aan-huiskranten B.V. wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en een deel van Flevoland. Door het lokale/regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekke lijk, lezenswaardig medium. Voor ons hoofdkantoor in Enschede zijn wij op zoek naar: 20-36 uren in overleg in te vullen De functie Voor deze functie zijn wij op een zoek naar een commercieel ingestelde collega die goed kan verkopen, nog beter kan luisteren en deel wil gaan uitmaken van ons telefonisch verkoopteam in Enschede. Je pleegt actieve telefonische verkoop en adviseert onze relaties en prospects over de advertentiemogelijkheden in onze kranten. Het voorberei den en afhandelen van je eigen verkoopproject maken deel uit van je functie, alsmede het signaleren van kwaliteits verbeterende en resultaatverhogende acties. Jouw profiel Je bent een zelfstandige en gedreven persoonlijkheid met uitstekende communicatieve vaardigheden en je spreekt accentloos Nederlands. Je hebt minimaal een MBO-niveau, verkregen door opleiding of ervaring. Ervaring op het gebied van (tele)verkoop is een vereiste. Je herkent jezelf in de beschrijving van een commerciële, resultaatgerichte, accurate, stressbestendige, enthousiaste persoonlijkheid met een grote dosis doorzettingsvermogen. Wij bieden De juiste man of vrouw bieden wij een boeiende en afwisselende functie in een dynamische omgeving met uitste kende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie over deze functie kun je contact opnemen met Sandra van der Kaap, hoofd Telefonische Verkoop, tel. 053 - 4842411 Je sollicitatiebrief kun je, uiterlijk binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie, richten aan Wegener Huis-aan-huiskranten BV., t.a.v. Martine Jongman, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 692, 7500 AR in Enschede. E-mailen kan natuurlijk ook: P&O.Enschede@whk.wegener.nl Meer bereiken. Met Wegener

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 14