easy Gezellig sporten bij Club Vitaal HOGEWEG GOOR BV Eigen huis en (echtscheiding O IP www.hogeweg-sanitair.nl Wij zijn op zoek naar een: VERKOPER BINNENDIENST M/V Voor 40 uur per week MAGAZIJNMEDEWERKER M/V Voor 40 uur per week sollicitatie@hogeweg-sanitair.nl of op ons postadres t.a.v. directie Heupink Et Verbeek Netwerk Notarissen www.netwerknotarissen.nl/hEtv Dinsdag 16 oktober 2007 13 GROOTHANDEL: SANITAIR - CENTRALE VERWARMING - DAKMATERIALEN POSTBUS 51,7470 AB GOOR - GRUTTOSTRAAT 77,7471 ER GOOR Hogeweg Goor BV is een groothandel met een zeer breed assortiment en een eigen toonzaal. Wij leveren o.a. sanitair, tegels, centrale verwarming, installatiematerialen, dakbedekking en non ferro metalen. De functie: I verzorgen orderadministratie, telefonische verkoop, informeren en adviseren van onze relaties, uitwerken van offertes, I alle overige voorkomende werkzaamheden. Gevraagd wordt: I MBO werk- en denkniveau, I enige jaren werkervaring in soortgelijke branche, I kennis van installatiematerialen, cv installaties, etc. I een klantgerichte en commerciële instelling, I goede communicatieve vaardigheden, I Kennis van MS office. De functie: I verzamelen en verzendklaar maken van uitgaande orders, I verwerken en controleren van inkomende orders, I baliewerkzaamheden, I laden en lossen van materialen, I alle overige voorkomende magazijnwerkzaamheden. Gevraagd wordt: I kennis van installatiematerialen, I goede contactuele eigenschappen, I grote mate van accuratesse, enthousiasme, I geen 8 tot 5 mentaliteit I algemene computerkennis Onze voorkeur gaat uit naar jonge medewerkers, woonachtig in Goor of directe omgeving Wij zien uw sollicitaties graag vóór 15 oktober 2007 tegemoet op e-mail adres: w qemal gemakkelijk boeken thuis HOLTEN - Wie toch wel graag meer zou willen gaan bewegen, maar geen tijd of zin heeft om naar de sportschool of een sportvereniging te gaan, is bij Dinie Wegstapel op het goede adres. "Wie gezelligheid en sportiviteit wil combineren, zal zich hele maal thuis voelen bij Club Vi taal", verzekert Dinie. "In over leg met de leden gaan we woensdags van 10.30 tot 13.30 uur iets sportiefs doen. Dan kan bijvoorbeeld skeeleren zijn, fiet sen, mountainbikén of nordic walking. Gezellig met elkaar be- Club Vitaal ging afgelopen zaterdag lekker mountainbikén in de omgeving van Holten. zig zijn en lekker bijkletsen". Dat laatste is ook het motto van de club. Het zorgt voor een stok achter de deur, maar ook weer niet zo als bij de sportschool. Wanneer iemand een keer geen tijd of zin heeft, maakt dat niets uit. "Je kunt zo sporten uitproberen die je alleen niet zo snel zult gaan doen", benadrukt Dinie. "Zo hebben we een keer skee- leries gehad en gaan we in maart met elkaar schaatsen in De Scheg". Maar bij Club Vitaal worden ook lezingen gegeven over on derwerpen die leden zelf voor dragen. Dinie: "Het doel van de club is gezelligheid en zelf je ei gen ideeën erin kwijt kunnen. Als jezelf iets leuks hebt, kom er dan mee. Dan valt er vast wel iets te regelen". Zo werd al een lezing gegeven over astrologie of kunnen be drijven vertellen over wat zij doen wat met sport en gezond heid te maken heeft. "Maar ook hebben we al een keer een heer lijke verwenochtend gehad, met scmb en zalfjes", lacht Dinie. De club is zonder enige ver plichting. Wie meer wil weten, kan terecht op de website: www.bettervitality.nl. Hier is ook een maandrooster te bekij ken, met welke activiteiten ge pland staan. Voor meer informatie: Dinie Wegstapel, telefoon 0548- 361229 of d.wegstapel@pla- net.nl. Of kom eens binnen wandelen aan de Dorperdijk 17A in Holten. Voor wie niet op woensdags kan, is het eventueel mogelijk een andere datum te prikken. Gaat u scheiden of bent u al gescheiden? U moet dan samen de beslissing nemen of uw gezamenlijke woning wordt verkocht of dat één van u in het huis blijft wonen. Dit geldt ook als de samenwoning is/wordt verbroken. Welke keuze u ook maakt, laat u door ons adviseren zodat u later niet voor verrassingen komt te staan. Schoolstraat 1 7475 AH Markelo T (0547) 36 13 82 E notarissen@heupink.verbeek.knb.nl easybieb is de nieuwe thuisbezorgdienst van boeken van de Overijsselse bibliotheken. kijk op easybieb.nl kies uit 30 toptitels betaal alleen portokosten via IDeal leentermijn is drie weken het boek wordt thuisbezorgd en past altijd in je brievenbus ©retour sturen via de TNT brievenbus Kijk nu op www.easybieb.nl en maak kans op een ballonvaart! De eerste 100 klanten krijgen ook nog eens de enige echte easybieb tas gratis!

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 13