Dames W Holten gaan vol d'r op Uitslagen Bergruitertjes Woonkeuzebon Niet goed ingevufde bonnen worden niet geaccepteerd Op weg naar een huurwoning Emotioneel evenwicht Op onze website www.goedewonlngrijssen.nl kunt u zich ook inschrijven voor één van deze woningen Dinsdag 16 oktober 2007 11 Postbus 89, 7460 AB Rijssen Boomkamp 16, Rijssen Tel. (0548)513 612 Fax (0548) 540 533 www.goedewoningrijssen.nl Maandag t/m Vrijdag van 8.00 - 12.00 uur en 13.00 - 17.00 uur Vrijdagmiddag gesloten Vincent van Goghstraat 137, Rijssen Advertentienummer 7.21.3 Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verwarming.: Bijzonderheden: Beschikbaar: Inkomensvoorwaarden: appartement 3 dicht €361,22 30,20 combi HR-ketel 3e verdieping, lift aanwezig 16-11-2007 Eenpersoons huishouden t/m 27.580.- of meerper- soons huishouden t/m €33.261,- Hagslagen 63, Rijssen Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Zolder: Bijzonderheden: Beschikbaar: Inkomensvoorwaarden: Personen vanaf 60 jaar seniorenwoning 2, waarvan 1 op de begane grond open 343,98 1,50 combi-ketel met vaste trap naar 1e verdieping hoekwoning 01-12-2007 Eenpersoons huishouden t/m 27.580.- of meer- persoons huishouden t/m €33.261,- krijgen voorrang Watermolen 59 -05, Rijssen Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verwarming: Bijzonderheden: Beschikbaar: Inkomensvoorwaarden: appartement 2 open €561,39 €21,70 combi-ketel woning op begane grond 01-12-2007 1 persoon tot 65 jaar vanaf 20.300.- of meerpersonen tot 65 jaar vanaf 27.575.- 1 persoon vanaf 65 jaar vanaf 18.250.- of meerpersonen vanaf 65 jaar vanaf 24.275.- De Hofstee 95, Rijssen Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Kale huur: Servicekosten: Centrale verw.: Bijzonderheden: Beschikbaar: Inkomensvoorwaarden: Starters krijgen voorrang jongerenwonmg 1 open 229,02 23,25 combi HR-ketel 2e verdieping, geen lift aanwezig 01-01-2008 Eenpersoons huishouden t/m 27.580.- of meer- persoons huishouden t/m €33.261,- Aanvrager heeft belangstelling voor de woning(en) Adv. nr. Adv. nr. Adv. nr. Straat Straat Straat Nr Nr Nr Gegevens aanvrager Voorletters:Achternaam: (3 Man (3 Vrouw Straatnaam: Postcode: Telefoon: E-mailadres: Geboortedatum: Aantal verhuizende personen: Huisnummer: Woonplaats: Mobiel: (Gezamenlijk) belastbaar jaarinkomen 2006 (Incl. meeverhuizende kinderen) Indien uw geschat belastbaar jaarinkomen van 2007 20% of meer afwijkt, dan dient u ook dit inkomen te vermelden. Geschat belastbaar inkomen 2007: V^oonsituatie Zelfstandig in koopwoning Q Zelfstandig in huurwoning Gemeente Rijssen-Holten O Zelfstandig in huurwoning overig O Starter O Inwonend bij (rvaam) sinds Q Anders, namelijk sinds: Door de woonkeuzebon in te vullen doet u mee voor de woning, waarvoor u interesse heeft. Als u wilt reageren op twee of drie woningen is de volgorde van invullen bepalend voor de mate van uw belangstelling. Uw inkomen moet voldoen aan de (inkomens) voorwaarden. De bon moet juist en volledig ingevuld worden. Puntentelling Vanaf de leeftijd van 18 jaar kunt u via de woonkeuzebon reageren op woningen. Opbouw punten De puntentelling start vanaf het moment dat u voor de eerste keer reageert op een geschikte woning*. Dit kunt u kenbaar maken via een woonkeuzebon. U kunt zich ook laten registeren als woningzoekende bij ons kantoor of via de website www.goedewoningrijssen.nl. Vanaf de datum van uw eerste reactie of registratie krijgt u 1 punt per maand toegekend. Om doorstroming te bevorderen starten woningzoekenden die een huurwoning in de gemeente Rijssen-Holten achterlaten met 12 punten extra. In totaal kunt u maximaal 60 punten opbouwen, e Bij elke 6e keer dat u reageert op een geschikte woning, krijgt u 1 punt extra toegekend. Geschikte woning U reageert op een geschikte woning indien u voldoet aan de gestelde voorwaarden. Ten eerste moet uw inkomen aansluiten bij de huurprijs van de aangeboden woning. Ten tweede moet u voldoen aan de criteria die bij de advertentie staan vermeld bijvoorbeeld: "minimaal 2 personen of leeftijd vanaf 30 jaar", "personen vanaf 60 jaar" of "starters". Minpunten e Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert zonder geldige reden, dan worden 12 punten in mindering gebracht. Indien u reageert op een woning, de woning wordt aangeboden en u weigert voor de tweede maal zonder geldige reden, dan vervallen uw opgebouwde punten. Indien u 3 jaar niet meer reageert op een woning, dan vervalt uw inschrijving en opgebouwde punten. Indien u verhuist uit uw huidige woning, dan vervallen uw inschrijving en de opgebouw de punten. Toelichting Wij gaan ervan uit dat woningzoekenden serieus op zoek zijn naar een huurwoning en zich niet op voorhand laten registreren voor het geval datof alleen reageren om punten op te bouwen. Daarom worden actief woningzoeken den beloond en wordt de mogelijkheid opengelaten om correc ties toe te passen bij niet-serieuze reacties. De Woonkeuzebon dient uiterlijk aanstaande maandagmorgen vóór 9,00 uur binnen te zijn bij: De Goede Woning, Boomkamp 16, 7461 AX Rijssen HOLTEN - Cursus Emotioneel Evenwicht start 3 november in Holten. Voor iedereen die be wust op zoek is of wil gaan naar levensgeluk, gezondheid en persoonlijke groei. Voor ieder een die weet dat het leven beter kan, gelukkiger, voorspoediger en gezonder, maar nog geen idee heeft hoe dit bereikt kan worden. Door acupressuur, je onbewuste en bewuste congru ent te maken en adem, medita tie, oefeningen en nog veel meer. Integraal therapeutisch centrum, Keizersweg 25 Holten, om: 10.00 uur. Informatie en aanmelden: www.eigen-wijs- heid.com; Carola Stam, tele foon 0548-363123. HOLTEN - Vol d'r op!, dat was het motto van de roodzwarte dames van W Holten zondag ochtend. Binnen een minuut was het dan ook al raak, Beunk trapte de bal prima binnen na een schitte rende actie op links. Helaas werd de 1-1 binnenge- tikt, maar die werd vrij snel weer afgestraft aan Hoolter kant door Helly, waardoor met een mooie 2-1 voorsprong thee gedronken kon worden. Theedrinken hadden de dames van Holten beter niet kunnen doen, binnen 5 minuten was de gelijkmaker al een feit. En ook de 3-2 kwam er snel achteraan. Gelukkig was poging 3 bij Mier B wel een rake knaller, zodat beide ploegen weer in even wicht stonden Beunk, dit keer op rechts, scoor de een onmeunig mooi goal voor Holten. Met nog 10 minu ten op de klok, leek een over winning haalbaar. Maar helaas 3 minuten voor tijd, scoorde Enter haar 4e en dus de gelijk makende goal. Eindstand 4 - 4 Advertentienummer 7,21.4 HOLTEN - De jaarlijkse club kampioenschappen van pony club De Bergruitertjes wordt zaterdag 6 oktober verreden, voor zowel het springen als de dressuur. In de dressuur is kampioen ge worden Aniek Wolflcamp met haar pony Oki-Doki. Zij reed een zeer nette proef voor de ju ry. waarmee ze de rest van de club overtrof. Ook Kim Hie- brink, Angela van Lies en Nikki Hulstein wisten een dressuur- prijs te bemachtigen, 's Avonds Werd het sptingonderdeel ver reden. Hiervoor was een prachtig parcours uitgezet door Erik Vincent. Degene die uiteindelijk na twee manches het sptingonderdeel wist te winnen was Aniek Wolfkamp met Oki-Doki. Aniek en Oki- Doki waren duidelijk in top vorm en reden het parcours foutloos in een zeer snelle tijd. Andere springprijzen waren er voor Dedi Pekkeriet en Michel le van de Graaf. Nadat zowel de dressuur als het springen waren verreden, kon het klas sement worden opgemaakt. De clubkampioen 2007 is ge worden .Aniek Wolfkamp met haar pony Oki-Doki. Wij zijn er ook van overtuigd dat we in de toekomst nog veel van Aniek zullen horen. Ook werd er nog een prijs uit gereikt met als titel aanstor mend talent, deze werd mee naar huis genomen door Fem ke Pekkeriet. Samenvattend was het een geslaagde dag. Beau en Myrthe Barvelink na men die dag deel aan een SGW wedstrijd te Ysselsteyn, Myrthe Barvelink behaalde met Night mare in de klasse L categorie D en E een zevende plaats.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 11