Golfen? Waarom niet?! Al T' Frans van Garrat da Extra kaarten voor jubilerende Vrienden van Amstel ypk, on w STRALENDE HUID? tINIQUt •AA? v-1 A 'tie--- y 7; 1 LD- Bij aankoop van 50.00 of meer GRATIS Clinique toilettasje met 5 luxe Clinique miniaturen* En tijdens de actieperiode ontvangt u 20% KORTING op het gehele Clinique assortiment* Beauté Kaarten Sms win mm Dinsdag 9 oktober 2007 20 Als u uw golfvaardigheidsbewijs (GVB) hebt, kunt u op bijna elke baan in Nederland spelen. Een pro fessional leert u dan de kneepjes van het vak. In de begin jaren waren het vaak Engelse Pro's (golfle- raren) die les gaven. Nu komen er hoe langer hoe meer Nederlandse Pro's. In Groot-Brittannië is gol fen een populaire sport die door veel mensen wordt beoefend. En ja, u moet voor het behalen van het golfvaardigheidsbewijs wel een stukje theorie onder de knie krijgen. De trend is wel dat er in Neder land meer golfbanen komen waar u géén golfvaardigheidsbewijs nodig heeft. Zo kunt u met vrienden besluiten een dag te gaan spelen of een personeelsuitje organiseren. Vaak wordt wel een fee (vergoe ding om van de baan gebruik te mogen maken) in rekening gebracht. Net als bij iedere andere sport zijn wel dingen die aangeschaft moeten worden. Schoeisel is belang rijk. Soft spikes geven meer houvast op het gras waarop u loopt. De clubs, de sticks zoals we het per ongeluk wel eens noemen, kunt u huren of in een later stadium aanschaffen. Niet alleen sportzaken verkopen deze artikelen, ook andere winkels met een breed assortiment storten zich op de golfsport. Regelmatig zijn er goede acties. U kunt het zo gek maken als u zelf wilt. En hoe leuk het buiten zijn en spelen ook is, de afsluitende borrel in het clubhuis, eventueel met een hapje, maakt het helemaal af. Topvoetballers verdienen veel geld. We gaan niet met u in discussie of dat terecht of onterecht is. Tiger Woods, de meest beroemde golfer, kan ook goed rondkomen. Zijn jaarlijkse inkom sten worden geschat op circa zeventig miljoen euro. Ruud van Nistelrooy verdient circa veer tien miljoen euro. Misschien voor u een extra stimulans om een extra (oefen)balletje te slaan? CLINIQUE «amaaca»/ <M*cenl inasluWK) fction nfying ion cJprifiante Iedereen verdient een stralende huid. Reinigen, exfolièren, hydrateren. Met het door dermatologen ontwikkelde 3-Stappen Huidverzorgingssysteem van Quiique krijgt u een mooie huid. Drie simpele stappen aangepast aan de specifieke behoefen van uw huid. Drie producten, drie minuten, tweemaal per dag. Stap 1: Reinigen met Facial Soap, nu ook in de nieuwe vloeibare formule. Stap 2: Exfolièren met Garifying Lotion om het teveel aan dode huidcellen te verwijderen. Stap 3: Hydrateren met Dramatically Different Moisturizing Lotion of Gel om de huid optimaal voor te bereiden op uw dag- en nachtveizorging. Zichtbaar resultaat na twee weken Op Allergie Gestest. 100% P&rfumvrij. www.clinique.com Vanaf nu is Clinique, de specialist voor de mooie huid, ook verkrijgbaar in onze parfumerie. Actieperiode: 8 l/m 20 oktober a.s. Haarstraat 3B - 7462 AK Rijssen Telefoon 0548-51 23 17 lezersfactie WGGGNGR huis-aan-huiskranten Voor De vrienden van Amstel LIVE! in Ahoy zijn de volgende data in de verkoop: 24, 25, 26, 27,30,31 januari 1,2,3 febru ari. Kaarten zijn te koop via Tic ket Service, www.ticketservi- ce.nl of 0900 - 300 1250 (45 cpm). Entree: 42,- 43,50 45,- (excl. reserveringskosten). Zaal open: 18.30 uur. Aanvang show: 20.15 uur. Kijk voor meer informatie op: www.vriendenvanamstel.nl. Arrangementen Er is nog een beperkt aantal VIP arrangementen beschikbaar. Kijk voor meer informatie op: www.oneandonly.nl Eind januari vindt de tiende editie van De vrienden van Am stel LIVE! in Ahoy plaats. Het belooft een waar jubileumfeest te worden met diverse hoogte punten uit tien jaar De vrien den van Amstel LIVE! De Dijk, Rowwen Hèze, Acda en de Mun- nik, Normaal, Van Dik Hout, Rob de Nijs, Di-rect en Belle Pe rez hebben hun medewerking al toegezegd. Een aantal dagen per jaar wordt Ahoy Rotterdam omgetoverd tot het grootste muziekcafé van Nederland waar per avond 10.000 mensen ge nieten van een drie uur durende muziekmarathon. Het door Ellen ten Damme gepre senteerde populaire muziekevene ment laat bekende Nederlandse ar tiesten samen eikaars grootste hits vertolken. De unieke samenwer kingsverbanden tussen bevriende muzikanten is het uitgangspunt van De vrienden van Amstel LIVE! In het verleden zijn er vele mooie, combinaties ontstaan zoals: Ilse De- Lange Racoon, Trijntje Oosterhuis De Dijk, Guus Meeuwis Boude- wijn de Groot, Sarah Bettens Int- wine, Thé Lau Di-rect, BL0F Krezip, Acda en de Munnik Frank Boeijen, Kane Candy Duffer, Rob de Nijs DJ Ronald Molendijk. Er zijn al ruim 75.000 kaarten voor deze jubileumeditie verkocht. Om zo min mogelijk fans te hoeven teleur stellen zijn er daarom extra kaarten in de verkoop gezet. Lezers van deze krant maken kans op een kijkje achter de schermen voor twee personen bij De vrienden van Amstel LIVE!. Je krijgt een back stage rondleiding en je mag aanschuiven voor een diner in het artie stenrestaurant. Entree voor het muziekspektakel is uiteraard inbegre pen. Daarnaast geven we nog eens vijftig maal twee toegangskaarten weg. Het enige wat je hoeft te doen om mee te dingen is antwoord ge ven op de vraag: Wie presenteert de komende editie van De vrienden van Amstel LIVE!? Sms het antwoord vóór 21 oktober naar 2121. Begin het bericht met WIN (spatie) VRIENDEN en vervolgens het antwoord plus je naam en adres. REGIO - Golft u al? Zo niet, dan is het vast het proberen waard! Tenminste als u lekker naar buiten wilt, een beetje sportief bent, andere mensen wilt ontmoeten, graag een wedstrijd speelt en het liefst wilt winnen maar tegelijkertijd goed tegen uw verlies kunt En als u een klein beetje 'balgevoel' hebt, dan wordt u vast helemaal enthousiast. Golfen kan bijna iedereen. Het is niet een zwaar lichamelijk spel. Een golfbaan heeft vaak achttien holes. De kunst is om de kleine golfbal met een zo'n min mogelijk aantal slagen in de hole, een gat in de grond, te slaan. Een achttien holes baan loopt u in ongeveer drie uur. De afstand bedraagt dan gemiddeld zes kilometer. Kortom: een halve dag bui ten betekent de andere helft van de dag vaak nog extra energie. Hoewel er genoeg liefhebbers zijn die 'pas' in de avonduren nog een balletje slaan. En als u minder tijd heeft, dan loopt u toch gewoon ne gen holes! Golfen is ook een sociale sport. Vaak speelt u in een flight ('groepje') van twee, drie of vier spelers. En natuurlijk speelt u om te winnen, maar de gezelligheid speelt een grote rol. Door een ingenieus spelsysteem kan een geroutineerde golfer overigens verliezen van iemand die pas zijn golfvaardigheidsbewijs (GVB) heeft behaald. Dit omdat degene die minder goed speelt, meer slagen mag gebruiken om de golfbal in de hole te slaan. EUen ten Damme presenteert de Jubileumeditie van De vrienden van Amstel LIVE! in Ahoy. foto: nick van ormondt

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 20