De Zakenauto van het Jaar biedt iedereen een topdeal! Cosmo Auto B.V. - 22.050,- Feel the difference Almelo, Autoboulevard Twentepoort West 12, Tel. 0546 - 544 644 Rijssen, Butaanst.raat 2/hoek Nijverdalseweg, Tel. 0548 - 538 638 Holten, Service-dealer Dries Willems, Keizersweg 70, Tel. 0548 - 361 900 FordFocus Flexifuel. Nu met 3.950,- totaalvoordeel. Dinsdag 9 oktober 2007 17 Zwak begin W Holten HOLTEN - Een onthutsend zwakke eerste helft is W Holten zondag thuis tegen H aarle niet meer te boven gekomen. In de tweede helft ging het iets beter met de ploeg van Peter Harthoom, maar in de counter wisten de bezoekers er toch nog twee doelpunten bij te maken. Holten zelf creëerde te weinig, hoewel invaller Bakker nog wel de paal trof met een mooie kopbal. Holten speelt bij vlagen best aardig tot de zestien meter van de tegenstander, maar dan stokt het spel en mist het explosiviteit om gevaar te stich ten voor het doel van haar tegenstanders. Als er dan achterin ook maar één steekje wordt laten vallen is het erg moeilijk om de zaak weer te her stellen. Zondag was er voorin te weinig beweging, hier door werd de bal niet vastgehouden en bedach ten de middenvelders zich na een paar keer wel om snel aan te sluiten. Iedere keer konden de op komende mensen bij balverlies namelijk weer in de omschakeling achter hun mannetje aan hol len. Een energievretende manier van voetballen. Achter had Van de Vosse zijn verdediging weer goed staan en de debuterende Van der Wal op de liberopositie voetbalde met twee vingers in de neus achter de defensie. Zijn aanvallende kwali teiten kwamen hier wel minder uit de verf en bij het uitvallen van Amo Knapen, hamstringbles sure, was er dus ook een voordeel omdat Van der Wal toen weer naar het middenveld verhuisde. Kansen leverde het niet op voor Holten, hiervoor was het aanvallend te statisch. Kansen die Haarle ook niet kreeg maar toch kwam de W op een schlemielige manier op achterstand. Een comer van de gasten werd op de rand van de zestien niet meteen weggeramd en kwam in de scrimmage voor de voeten van een van de spitsen van Haar le. Deze schoot via de paal en het hoofd van Van de Vosse de bal over de doellijn. Een erg ongeluk kige goal die een beetje uit de lucht kwam vallen. Haarle zat vanaf dat moment in een zetel en liet zich rustig terugzakken, wetende dat Holten aan vallend nog niet veel had laten zien. In de rust greep Harthoom in door Bakker in te brengen voor Baltes en niet lang hierna werd ook Bulsink gebracht voor de jonge Aziz. Met Bakker had Hol ten weer een aanspeelpunt in de voorhoede en met zijn postuur kon hij voor het nodige gevaar in het doelgebied van Haarle zorgen. Echter de Haarlese doelman is een van de betere in de vier de klasse, wanneer Holten dus eens mocht vuren op het doel pikte hij de bal op alsof het terug speelballen waren. Een keer moest hij nog ge strekt op een halve volley van Bakker. Via ballen van de zijkant probeerde Holten te scoren, maar moest het toezien hoe de goalie heerste in de lucht. In de tegenstoot had Haarle toen al voor de 0-2 gezorgd nadat er bij Holten niet met zijn allen werd gestapt voor buitenspel. Grensrechter Paal man constateerde nog wel buitenspel in de ver- volgpass waaruit gescoord werd, maar werd door zijn arbiter genegeerd. Holten moest nog meer naar voren en zo kon Haarle ook nog uitlopen naar 0-3. Op het middenveld werd de bal verloren en binnen één pass stond er alweer een speler vrij voor Van de Vosse. De keeper werd omspeeld en moest zijn derde van de middag incasseren. Vijf gespeeld en slechts één schamel puntje. Dat zijn onwaardige cijfers voor een club met dit spe lersmateriaal. Volgende week wacht in Zwolle Dieze West. Nooit een makkelijke ploeg om te be spelen, maar bij een overwinning kan het ook zo maar ineens gaan lopen. Het is te hopen voor de Holtenaren, want anders verliezen ze de aanslui ting met de ploegen boven hen. Ale man n euro's Prfeen zijn ind BTW/8PW. ad tosten f*lur maken en venrytonptgoige. tenzij anders aangegeven Wijzigingen norbenouden Afgebeelde aula kan Mafun van standaardspeoficaties SemddeM brandstafvatnik en CO.-uMoot km/Ma wi 12.5-14.9; Ma/100 km: van 6.7-8; CO, a/km an 140-249 Navigatiesysteem Comfort Seat Pack Parkeersensoren achter Een onafhankelijke jury heeft de Focus uitgekozen tot Zakenauto van het Jaar 2007. Maar u hoeft natuurlijk niet per se een zakelijk rijder te zijn om van al deze luxe te genieten. Met 3.950,- totaalvoordeel kan iedereen comfortabel de weg op. Tel daarbij op dat u standaard geniet van een krachtige 1.8 92 kW (125 pk) flexifuel- motor, die zowel op gewone benzine als bio-ethanol rijdt. En u bent klaar voor de toekomst. Goed voor u, goed voor het milieu. Kom gauw langs voor deze aantrekkelijke aanbieding, want op op! Focus Flexifuel Wagon 1.8 92 kW (125 pk) 24.000,- BusineSS Pack (navigatiesysteem, Comfort Seat Pack, parkeersensoren achter) 2.000,- Normale prijs Business Pack voordeel Ford Milieupremie Actieprijs 26.000,- T.605,- 2.345,- ZAKENAUTO VAN HET JAAR

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 17