Uitrijdbaar comfortbed 589.00 HOGEWEG GOOR BV Buitendienstadviseur Particulier Kryptonstraat 37, Rijssen. Tel. 0548-521012 Industrie-terrein Plaagslagen www.trendbedrijssen.nl Bij Univé ben je verzekerd van een goede baan! Commerciële persoonlijkheid in de buitendienst www.hogeweg-sanitair.nl Wij zijn op zoek naar een: VERKOPER BINNENDIENST M/V Voor 40 uur per week MAGAZIJNMEDEWERKER M/V Voor 40 uur per week sollicitatie@hogeweg-sanitair.nl of op ons postadres t.a.v. directie Univé Drenthe-Overijssel is een actieve zelfstandige Onderlinge verzekeringsmaat schappij, met vestigingen in Emmen, Hardenberg, Coevorden en Rijssen. Middels specialisten en een hoog serviceniveau willen we maatwerk leveren aan onze relaties. Naast de brand-en aanverwante verzekeringen biedt Univé Drenthe-Overijssel haar relaties hypotheken en een totaalpakket aan zorg-, schade- en levensverzekeringen voor ÊÊt zowel de particuliere als de zakelijke markt. Mijn Makelaar en HE# Mijn Hypotheek zijn initiatieven van Univé Drenthe-Overijssel die voor nóg meer service naar onze relaties zorgdragen. Het onderscheidend vermogen van Univé Drenthe-Overijssel M& is te vinden in kernwaarden als Dichtbij, Persoonlijk en Betrokken. Univé Drenthe-Overijssel is ISO gecertificeerd. Het personeelsbestand bestaat uit zo'n 70 enthousiaste medewerkers. Als regionale Onderlinge Verzekerings- f-'" maatschappij willen we actief op de assurantiemarkt opereren. Gestreefd wordt hierbij naar een cultuur die K'; gekenmerkt wordt door een hoge mate van betrokkenheid, fc i, inzet en eigen initiatief. Binnen de afdeling Particulieren, team Rijssen, zijn wij op zoek naar een commercieel gedreven adviseur in de buitendienst met leidinggevende kwaliteiten. Functie De buitendienstadviseur particulieren heeft een veelzijdige functie. Je bent verantwoordelijk voor de persoonlijke advisering van (potentiëlel klanten op het gebied van vnl. particuliere schade- en levensverzekeringen. Je behandelt uiteenlopende vragen (ook van collega's], signaleert verzekeringsbehoeften, brengt offertes uit en sluit verzekeringen af. Je neemt initiatieven om nieuwe relaties aan ons te binden, en onderhoudt het contact met de bestaande relatiekring. Een belangrijk onderdeel van deze functie is de verantwoordelijkheid van de buitendienst-adviseur voor de klantbenadering (en klanttevredenheid] in het gebied. De buitendienstadviseur is leidend in de opzet en het uitvoeren van het marketingplan voor het eigen team en bewaakt de voortgang. Er wordt een initiërende en pro-actief uitvoerende rol gevraagd leen voortrekkersrol); daarnaast mag je een actief ondersteunende en uitvoerende rol van de binnendienst verwachten. Je initieert acties, draagt verantwoordelijkheid in de kwaliteit van afspraken (acquisitie, verdieping en onderhoud] en weet je collega's te enthousiasmeren en te motiveren om doelstellingen te realiseren. Je draagt zorg voor een goede verstandhouding, zowel binnen het team als naar de overige afdelingen en kantoren. Profiel Wij zoeken een collega die bij voorkeur woonachtig is in het werkgebied van onze vestiging in Rijssen en affiniteit heeft met het gebied Rijssen. Je hebt een afgeronde vooropleiding, een HBO werk- en denkniveau, minimaal een afgerond Assurantie-B diploma, bijvoorkeur Assurantie A en/of branche gerichte opleidingen. Je hebt ervaring op commercieel gebied in de verzekeringsbranche en je hebt het in je om je teamleden in de binnendienst te motiveren, te coachen en koersbepalend op te treden. Je kunt goed plannen en organiseren, mensen en middelen zodanig op elkaar afstemmen dat doelen op effectieve en efficiënte wijze worden gerealiseerd. In kreten als een pro actieve houding, commercieel initiatief, verantwoordelijkheid en resultaatgericht ligt de basis voor een succesvolle uitoefening van de functie. In je werk heb je een scherpe blik voor wensen van klanten. Zowel in- als extern ken je een groot verantwoordelijkheidsgevoel en streef je naar een hoog serviceniveau. Het werken in een team met een informele sfeer spreekt je aan, waardoor je collega's kunnen rekenen op je inzet en ondersteuning. Bedrijfsonderdeel Univé Drenthe-Overijssel, afdeling Particulieren, lokatie Rijssen. Aanbod Wij bieden je een zelfstandige functie, met volop ruimte voor eigen inbreng en ontwikkeling, uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een prima salaris passend bij de inhoud en zwaarte van de functie en een goede studiekosten regeling. Bijzonderheden Het betreft een fulltime functie. Screening maakt onderdeel uit van de sollici tatieprocedure. Geïnteresseerd? Denk jij je capaciteiten goed te kunnen aanwenden in deze functie en ben je de klantgerichte collega die wij zoeken, stuur dan binnen 14 dagen je brief en CV naar Univé Drenthe-Overijssel, t.a.v. directie, Postbus 40, 7800 AA Emmen, of stuur een e-mail naar: M.Uythof@unive.nl. Voor meer informatie over deze functie kun je terecht bij de heer M. Uythof, afdelingshoofd Particulieren, tel. 0523-280614. Acquisitie naar aanleiding van deze y advertentie wordt niet op prijs gesteld. f VERZEKERINGEN Daar plukt de vruchten van! diverse uitvoeringen GROOTHANDEL: SANITAIR - CENTRALE VERWARMING - DAKMATERIALEN POSTBUS 51, 7470 AB GOOR - GRUTTOSTRAAT 77,7471 ER GOOR Hogeweg Goor BV is een groothandel met een zeer breed assortiment en een eigen toonzaal. Wij leveren o.a. sanitair, tegels, centrale verwarming, installatiematerialen, dakbedekking en non ferro metalen. De functie: verzorgen orderadministratie, I telefonische verkoop, informeren en adviseren van onze relaties, I uitwerken van offertes, alle overige voorkomende werkzaamheden. Gevraagd wordt: I MBO werk- en denkniveau, I enige jaren werkervaring in soortgelijke branche, I kennis van installatiematerialen, cv installaties, etc. I een klantgerichte en commerciële instelling, I goede communicatieve vaardigheden, I Kennis van MS office. De functie: verzamelen en verzendklaar maken van uitgaande orders, verwerken en controleren van inkomende orders, baliewerkzaamheden, laden en lossen van materialen, alle overige voorkomende magazijnwerkzaamheden. Gevraagd wordt: I kennis van installatiematerialen, I goede contactuele eigenschappen, I grote mate van accuratesse, enthousiasme, I geen 8 tot 5 mentaliteit I algemene computerkennis Onze voorkeur gaat uit naar jonge medewerkers, woonachtig in Goor of directe omgeving Wij zien uw sollicitaties graag vóór 15 oktober 2007 tegemoet op e-maii adres:

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 9