Gemeente wil meer digitaal 4fl Huiskes' /ÊnOPEL KAMPe entes w SUPER-AANBIEDINGEN Rutterkamp Dementie raakt iedereen. NT RUSSEN Wim en Diny Steegink-Boode Overlijden Jacoba van der Zwaag-Fledderus Lous van der Hulst - Tuinhout Open dag Oudheidkamer Vergeet niemand. Steun ons. Giro 2502 75 ,69 75 '50 jf Rutterramp www.rutterkamp.nl Dinsdag 2 oktober 2007 r00S 7<5c Op maandag 8 oktober zijn wij ay 25 jaar getrouwd. r<2\ U bent van harte welkom 's avonds vanaf 20.00 uur in Café-partycentre "Het Bonte Paard", Deventerweg 87 Holten. Okkenbroekse'weg 1 7451 KR Holten Ik heb jou bij je naam geroepen, je bent van Mij! Jesaja 43:1 Zo mooi die rust, gevonden in haar Heiland. Zo onbegrijpelijk het gemis. Mijn lieve vrouw, onze mama, oma en overgrootmoeder. Dank voor al je zorgen liefde. Coos Ruinen, Holten, 20 april 1935 28 september 2007 Cor van der Zwaag Piet Ilse en Sven, Lu na Paul en Lisette Marcel Hendri en Jannie Ecco Jessie en Erkan Jackyen Lion Bob en Annemieke Jollen, Mirjam, Mark Jan Pieter Cesco, Silvan Lianne en Gerald Nické, Salmon, Djowin 7451 CV Holten Gaardenstraat41-02 Wij nodigen u uit voor de afscheidsdienst op woensdag 3 oktober om 11.45 uur in de Dorpskerk, Kerkplein 1 in Holten. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Nieuwe Al gemene Begraafplaats aan de Oude Deven terweg in Holten. Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen voor aanvang van de dienst van 10.45 tot 11.30 uur in gebouw Irene, Boschkamps- straat 6 in Holten. Uw geboorte-, huwelijks-, jubileum- en overlijdensberichten kunt u telefonisch, per fax of e-mail aanleveren bij ons kantoor in Enschede tot maandag 09.00 uur. Voor nadere informatie over o.a. formaten en tarieven kunt u contact opnemen met onze media-adviseurs. Telefoonnummer: (053) 484 24 50 Faxnummer: (053) 484 24 63 E-mail: familieberichten@whk.wegener.nl Lijden met een lach en een traan Je hebt het als een moedig mens gedaan Worstelen met het bestaan leek verleden tijd Je had dit gevecht gewonnen en je ging steeds meer van het leven houden Heel onverwacht is overleden onze lieve moeder en oma weduwe van Egbert van der Hulst Amsterdam, Deventer, 20 maart 1945 29 september 2007 Raymond en Roelien Inge en Bert Narisha, Kjelt, Svea Manuela en Richard Virginia, Jay Yorit-Martijn t Maroesja en Roos Dylan, Romany Rosita en Frans Joey, Mike Correspondentieadres: E. van der Hulst Verzetstraat-30, 7451 DR Holten Op donderdag 4 oktober is er van 14.00 tot 14.30 uur in uitvaartcentrum "Memento Mori" aan de Reilinksweg 8 te Holten, gele genheid om afscheid van haar te nemen en de familie te condoleren. Om 14.30 uur zal in bovengenoemd uitvaart centrum de herdenkingsdienst worden ge houden, waarna om plm. 15.00 uur de begra fenisplechtigheid zal volgen op de Algemene Begraafplaats aan de Oude Deventerweg te Holten. HOLTEN/ RIJSSEN - Ge mak dient de mens. De deur uit hoeft straks niet meer, want heel veel za ken zijn via Internet te re gelen. Dit gaat ook steeds meer gelden voor de ge meente. Op de huidige website van de gemeente, www.rijs- sen-holten.nl, kunnen al vele zaken worden gere geld. Maar dat wordt in de toekomst steeds meer. Door het gebruik van Dig- iD, een digitale persoonlij ke sleutel, kan een bewo ner van de gemeente in loggen op een beveiligd deel van de gemeentelijke website. Begin dit jaar werden al tien producten gedigitali seerd. Zoals het aanvragen van hondenbelasting, het melden van klachten, het indienen van een be zwaarschrift WOZ en het aanvragen van uittreksels. Eind dit jaar zouden bur gers in totaal twintig pro ducten via Internet moe ten kunnen regelen. Er moet een aparte websi te komen met daarop toe gang tot het archief van de gemeente. Dat is een doel dat wordt beschreven in de programmabegroting van 2008. Zo zouden openbare ak ten burgerlijke stand, foto materiaal en het oude ar chief van de gemeente via de website bereikbaar moeten worden voor het publiek. Officieel bedrijfswagendeaier voor Rijssen, Nijverdal en omstreken. Tevens erkend Opel reparateur voor al uw Opel onderhoud. Ook steeds een keur aan jonge occasions op voorraad. Butaanstraat 4, Rijssen Tel.: 0548-53 15 00 Internet http://www.opel-kamp.nl E-mail info@opel-kamp.nl HOLTEN - Oudheidkamer Hoolt'n houdt zaterdag 20 oktober een open dag voor begunstigers en andere be langstellenden. Een open dag die in het te ken zal staan van twee voor de oudheidkamer heuglijke feiten. Ten eerste wordt op deze dag het twintigjarig be staan van de in 1987 offi cieel opgerichte oudheidka mer gevierd. Ten tweede zal op deze dag de officiële overdracht plaats vinden van de gehele collectie Holtens Nieuws bladen door de Stichting Holtens Nieuwsblad aan de oudheidkamer. Deze open dag begint om 10.00 uur, voor genodigden en vrijwilligers, op de raads zaal van het voormalige ge meentehuis aan de Dorps straat te Holten met de offi ciële overdracht van de col lectie Holtens Nieuwsbla den. Tijdens de open dag kan men vanaf 10.30 uur tot 16.00 uur terecht in het voormalige gemeentehuis aan de Dorpsstraat en in de opslagruimte "n Spieker aan de Kerkhofsweg. In het voormalige gemeen tehuis aan de Dorpsstraat is de expositieruimte met de thema-expositie over de Klearwinkel geopend en kan men de prachtige au thentieke burgemeesterska mer bewonderen. In de voormalige raadszaal zijn op een reeks publicatie borden historische artike len en historische adverten ties uit de Holtens Nieuws bladen te lezen. www.alzheimer- nederland.nl Als u wilt praten over dementie, Alzheimertelefoon: (030) 656 75 11 OPEN HUIS ZATERDAG 6 OKTOBER Indeling: hal met trapopgang en garderobenis, toiletruimte, woonkamer, grote tuingerichte woonkeuken met schuifpui naar het aangelegen terras, bijkeuken met aanrecht en wasmachine aan-sluiting. Verdieping: overloop, 3 slaapkamers met vaste kasten, badkamer met wastafel, toilet, ligbad met douche. Zolderruimte via vlizotrap te bereiken. Zaterdag 6 oktober Open Huis tussen 11.00 -14.00 uur. Bessinkpasstraat 6 - Holten Vraagprijs: 239.000,- k.k. Aan een rustig straatje op loop- Aanvaarding: in overleg, afstand van het centrum van Holten ligt deze keurige halfvrijstaande woning met garage en diepe achtertuin op het zuidwesten. De woning heeft een uitbouw aan de achterzijde en is gelegen op een Lperceel van 263m2. Mentes Makelaars, de sleutel tot uw nieuwe woning. Larenseweg 12, Holten (T) 0548-368141 - Makelaars Burg. de Beaufortplein, Markelo (I) www.mentesmakelaars.nl Enterstraat 35 - Rijssen Tel. 0548-51 24 60 Magere stooflappen 50Q gram Boterham worst fK 10O gram 1 Hacheevlees 500 gram ^3 75 ia Runderrookvlees 100 gram Rookworst 3 stuks G P.s. Er is weer: erwtensoep, bruine bonensoep, goulash- soep en hachee geldig t/m 13 oktober vuar Let op! Dageli|ks diverse Parkeren aanbiedingen VQor jg jgu,- in onze winkel Rlltterkamp uw adres voor grafmonumenten Kryptonstraat 25 - Rijssen tel. 0548-51 91 41 stucafloorsbedrijf natuursteen s.chou haarden

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2