Mama? W aarofn fe de maar» rond? 2 stuks ■■■BH Spaar ze alle 24! m 0 voor de prijs van één! Bestelbon Disney Kids Encyclopedie W0G6NGR huis-aan-huiskranten^ 1 Dinosaurussen 2 De Planeet Aarde 3 Geschiedenis van de mens 4 Het menselijk lichaam 5 Wonderen van de zee 6 Reizen en ontdekken 7 De ruimte 8 Wetenschappen 9 Grootse uitvindingen 10 Het koninkrijk der zoogdieren 11 Beroemde mensen 12 Reptielen en amfibieën 13 Kunst 14 Planten 15 Beroemde plaatsen 16 Vogels 17 Hoe werkt dat? 18 Insecten en spinnen 19 Dans, Theater en Muziek 20 Transport 21 Sport 22 Communicatie 23 Atlas 24 Volkeren van de wereld Disney Speciaal voor de lezers van dé Weekkrant heeft Wegener Huis-aan-huiskranten een primeur: 'De Wonderlijke Wereld van de Kennis'; een unieke serie van 24 kinderencyclopedieën, rijkelijk geïllustreerd door Disney. Mickey, Minnie, Donald, Daisy, Goofy en Pluto nemen de lezer mee op een avontuurlijke reis door de wondere wereld van de wetenschap. Ontdek samen met hen de geheimen van de natuur, de wereld, de wetenschap, het verleden en nog veel meer! Voor u als lezer heeft dé Weekkrant een bijzondere aanbieding. U kunt alvast exclusief kennis maken met deel 1 en deel 2 van de Disney Kids Encyclopedie voor de aantrekkelijke prijs van 5,95 (inclusief verzendkosten). De Disney Kids Encyclopedie is ook een leuk cadeau voor familie, vrienden of kennissen. Vul daarom vandaag nog de bon in en stuur hem op. Online bestellen kan ook via www.whk.nl. Geïnteresseerd in de gehele serie? U ontvangt bij deel 1 en 2 een leaflet waarmee u de complete serie kunt bestellen. Deze actie is geldig t/m 22 oktober 2007 I Ja, ik bestel de eerste 2 delen van de Disney Kids Encyclopedie serie en betaal de speciale introductieprijs van 5,95 (i.p.v. 11,90) inclusief verzendkosten. Naam: Adres: Postcode: Geslacht: E-mailadres Telefoonnummer: Aantal gewenste exemplaren Woonplaats Geboortedatum (deel 1 2)* Ik machtig Reggemedia (i.o.v. Wegener Huis-aan-huiskranten B.V.) eenmalig om het verschuldigde bedrag van x 5,95 af te schrijven van mijn bank-/girorekeningnummer. Bank-/gironummer: Datum: Handtekening: Stuur deze bon op naar: Wegener Huis-aan-huiskranten B.V. o.v.v. Boekenactie, Antwoordnummer 97, 7500 VB Enschede. Voor vragen kunt u terecht op de website van www.whk.nl. Raadpleeg de pagina 'veelgestelde vragen' of stuur uw vraag in via het online contact formulier. Mailen kan natuurlijk ook naar boekenactie@reggemedia.nl. Deze actie is geldig t/m 22 oktober 2007. Bestelbonnen die niet volledig, onjuist of onleesbaar zijn ingevuld, worden niet in behandeling genomen. s.v.p. aangeven wat van toepassing is

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 22