BOVAG-occasions.nl Vetten OCCASION MET GARANTIE? Enter Vooruit speelt onder maat Reorganisatie politie meer dan 150 occasions op voorraad mode Kom en proef!!! MEER DAN 75-000 OCCASIONS MET BOVAG-GARANTIE. BOVAG. ZEKER VAN JE ZAAK. Laat u zich verrassen door de geuren en kleuren van dit najaar en laat u zich verleiden Huis-aan-huiskrant scoort erg goed Thuisbezorgdienst bibliotheek Dinsdag 2 oktober 2007 21 DE HAAR FORD COSMO www.mobiliteitscentrum.nl a/h Dorpsplein in Enter 0547-38 12 21 www.veltenmode.nl ma t/m vrijdag van 9.00 tot 18.00 zaterdag van 9.30 tot 16.30 Dinsdag gesloten, donderdag koopavond - In een regenachtig Vriezenveen heeft Enter Voor uit zaterdag z'n Waterloo ge vonden. Op het sportpark "Het -Midden" waren de geel-zwar- ten van thuisclub D.O.S. '37 te sterk voor zwart-wit en daar door leed E.V. voor het eerst dit seizoen een (verdiende) neder laag; sterker nog, het was zelfs het eerste verlies in competitie verband in het hele jaar 2007. De ongeslagen serie in de eerste negen maanden van dit jaar werd in een herfstachtig Vrie zenveen een hardhandig halt toegeroepen. E.V. speelde ver, héél ver onder de maat en mocht doelman Thijs Nieu- wenhuis dankbaar zijn dat de sluitpost in grote vorm stak en nog veel gevaarlijke inzetten uit z'n kooi rammelde. Het liep van geen kant aan Enterse zijde en E.V. liet zich wel erg gemakke lijk naar de slachtbank leiden. Dat laatste tot afgrijzen van coach Jos Kattenpoel Oude Heerink. De Lossernaar wond er naderhand dan ook geen doekjes om: "Ik ben hevig te leurgesteld met ons optreden van vandaag. Er was geen be zieling, geen daadkracht en veel te weinig inzet, we speel den als makke schapen, Enter Vooruit onwaardig Oók het ontbreken van Ad ter Harmsel en Martijn Rohaan, alsmede het feit dat E.V. aan het duel be gon met een verre van fitte spe lersgroep (William Witten en Wim ten Brinke moesten daar door al vlot in de wedstrijd ge blesseerd afhaken) wenste de coach niet als excuus aan te voeren. "We gingen, hoe jong de competitie ook nog is, als koploper naar Vriezenveen. Dan weet je dat de tegenstan der nog een extra stapje doet om te winnen. We hadden met elkaar goed afgesproken hoe we D.O.S. zouden proberen te bestrijden en dat heb ik op het veld geen moment terug ge zien". De equipe van coach Henk Mennegat deed dat beter. De Vriezenveners waren van ac quit de fellere en betere ploeg en beslisten het duel binnen een half uur. Al rap (12e mi nuut) schoot Jeroen Dasselaar D.O.S. naar de 1-0 en op een kwart wedstrijd verdubbelde clubtopscorer Lennard Mulde- rij die voorsprong, 2-0. Bij die stand bleef het heel lang op de zwaar bespeelbare grasmat in 't Vjenne. In de slotfase, net nadat Enter de enige' mogelijkheid van de wedstrijd via Danny Eu- ren onbenut had gelaten, tikte middenvelder Erik Meijerink de 3-0 eindstand tegen de netten. HOLTEN - Het medium huis- aan-huiskranten scoort uit muntend op bereik en waarde ring. Dit geldt bij uitstek voor de huis-aan-huiskranten van We gener. Met een gemiddeld be reik van 68% worden per week 5,4 miljoen consumenten be reikt. Dit blijkt uit het Huis-aan- huiskrantenonderzoek 2007, het grootste onderzoek naar het medium huis-aan-huiskranten, uitgevoerd door Interview NSS Synovate. Zij deed onderzoek naar bereik, waardering, lees duur en lezersprofielen onder bijna 24.000 consumenten. De huis-aan-huiskrant blijkt in Ne derland een succesvol medium. Met een bereik van 92% (7,2 miljoen consumenten) en een gemiddeld bereik van 84% (6,5 miljoen consumenten), is dit medium uitermate geschikt voor advertentiecampagnes ge richt op een brede groep. RUSSEN/ HOLTEN - De ko mende reorganisatie van de po litie leidt tot een verdere uithol ling van de politiemacht. Dat stelt Ben Plomp, alias de Bos- jaagr en ex-politieman. De Rijs- senaar zegde vijf jaar geleden zijn deeltijdbaan bij de politie op omdat dat niet meer te com bineren viel met zijn eigen kunsthandel en lijstenmakerij. Plomp volgt de plaatselijke ont wikkelingen op de voet en spreekt zich duidelijk uit tegen de - naar zijn zeggen - op han den zijnde uitbreiding van werkgebied voor de politie. "Volgens niet nader te noemen bronnen zijn de plannen tot uit breiding al in een vergevorderd stadiumzegt Plomp. "De be doeling was om de afdelingen Rijssen/Holten, Hellendoorn, Wierden en Hof van Twente sa men te voegen tot één afdeling. Maar ik heb gehoord dat dat verhaal niet doorgaat omdat de burgemeester van Hof van Twente de poot strak heeft ge houden. Ik vind dat de andere gemeentes dat ook moeten doen. Er moet geen uitbreiding van het werkgebied komen. Dan rijden er straks in een ge bied dat een kwart van Twente beslaat maar twee auto's. Als bewoner van Rijssen ben ik het daar niet mee eens. Als ik wat krijg dan moet ik drie kwartier wachten op een auto die van de Lemelerberg moet komen. Dat lijkt er toch niet op", aldus Plomp die de mensen wakker wil schudden. "De politiek in Rijssen moet er wat van zeggen. Waar zijn ze in Enschede, waar het hogere management zit, mee bezig? Ik heb altijd al ge zegd dat die jongens vaker mee moeten draaien op straat." Volgens Harry Sjoers, chef poli tie Rijssen/Holten, is de reorga nisatie nog geen gelopen koers. "Ik vind het jammer dan Plomp het zo verwoordt, want hij Ver telt veel onwaarheden. Er is sprake van om de regio te herin- richten, maar het zijn allemaal nog plannen. Het is nog niet be kend in welke vorm het gaat ge beuren", zegt Sjoers die wel toe geeft dat de insteek" is de afde lingen groter te maken. "Maar het is een beetje voorbarig om te zeggen dat er politiemensen weg moeten. Rijssen/Holten heeft 35 agenten en die blijven er. Ze blijven op hun eigen werkplek, ook als er sprake zou zijn van samenvoeging." Vol gens Sjoers gaat het niet om een bezuinigingsplan, maar om een bredere inzet mogelijk te ma ken van de agenten. REGIO - De thuisbezorgdienst van de Overijsselse bibliothe ken genaamd Easybieb, start op 1 oktober. Met deze nieuwe ser vice is het mogelijk om makke lijk en snel boeken te lenen via de website www.easybieb.nl. De dienst is nieuw in Overijssel en met name ontwikkeld voor mensen die graag willen lezen, maar geen tijd hebben om naar de bibliotheek te komen. Met deze nieuwe dienst proberen de Overijsselse bibliotheken in te spelen op de veranderende vraag van de klant. Easybieb is een gemaksdienst gemaakt voor mensen die geen tijd heb ben om naar de bibliotheek te komen, maar wel graag de pop ulaire titels lezen. Voor het le nen van boeken via easybieb.nl is geen abonnement nodig. Ie dereen uit Overijssel kan dus vanaf 1 oktober op een eigen tijdse manier boeken lenen.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 21