Ballonnenactie Rode Kruis Traditioneel PANS rollenspel SPECTRUM WONEN woonkeuzebon Reageren op het woningaanbod is ook mogelijk via internet: www.spectrumwonen.nl Reigerstraat 4, Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Netto huur: Servicefonds: Servicekosten: Centr.Verw.: Zolder: Bijzonderheden: Beschikbaar ca.: Rijssen eengezinswoning 3 open 492,82 3,75 n.v.t. ja met vaste trap tussenwoning 9 oktober 2007 Gr. Ottostraat 139, Rijssen Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Netto huur: Servicefonds: Servicekosten: Centr.Verw.: Zolder: Bijzonderheden: Beschikbaar ca.: jongerenwoning 2 dicht 335,15 3,75 n.v.t. nee n.v.t. etagewoning 2e verd. zonder lift 16 oktober 2007 Dinsdag 18 september 2007 Openingstijden: Maandag t/m Vrijdag Postbus 123, 7240 AC Lochem Tel. (0573) 222 077, Fax (0573) 222 079 www.spectrumwonen.nl i 8.30 - 16.30 uur,Vrijdagmiddag gesloten Koekoekslaan 65, Markelo Woningtype: Slaapkamers: Keuken: Netto huur: Servicefonds: Servicekosten: Centr.Verw.: Zolder: Bijzonderheden: Beschikbaar ca.: eengezinswoning 3 dicht 478,47 3,75 n.v.t. ja met vlizotrap hoekwoning met garage 4 oktober 2007 r S^CCTKi) M Vïom is OP WEG NAAR EEN HUURWONING Ondergetekende heeft belangstelling voor de woning(en): Advertentienr.straat: Advertentienr.straat: Advertentienr.straat: En is: starter doorstromer Naam en voorletters: m/v Huidige adres: nr. nr. nr. Postcode/Plaats: Telefoon: Geboortedatum: Telefoon werk. Aantal verhuizende personen: (Gezamelijk) bruto jaarinkomen 2006 (incl. meeverhuizende kinderen): Indien uw huidige bruto jaarinkomen 20% of meer afwijkt, dient u ook dit inkomen te vermelden; bruto jaarinkomen 2007 bedraagt: Alleen in te vullen door doorstromers. Wie is de eigenaar van de huidige woning: O Spectrum Wonen O De Goede Woning Tl Andere eigenaar Woont op dit adres sinds: NIET GOED INGEVULDE BONNEN WORDEN NIET GEACCEPTEERD Door de woonkeuzebon in te vullen doet u mee voor de woning, waarvoor u interesse heeft. Als u wilt reageren op twee of drie woningen, is de volgorde van invullen bepalend voor de mate van uw belangstelling. Uw inkomen moet voldoen aan de in de inkomens-tabel* genoemde voorwaar den. De bon moet juist en volledig ingevuld zijn. Eten «ftrter is iemand die nog thuis of op kamers woont en voor het eerst op zoek is naar een zelfstandige woning. Dus iemand die nog nooit zelfstandig gewoond heeft. «teersttremer woont of heeft in een zelfstandige woning gewoond. Indien er meer kandidaten zijn wordt de woning toegewezen op basis van punten.Voor starters is dit het aantal jaren dat men ouder is dan 18 jaar, daarnaast krijgt een starter 10 pun ten extra; voor doorstromers is dit de woonduur in de laatst bewoonde woning; voor ouderen die op een seniorenwoning reageren geldt het aantal jaren dat men ouder is dan 60 jaar. Indien u binnen de gemeente Rijssen-Holten of in de kernen Markelo of Diepenheim een woning achterlaat van Spectrum Wonen ontvangt een doorstromer 10 punten extra. Indien u meer informatie over ons verhuursysteem wilt, bel dan met: Spectrum Wenen *Tabel jaarinkomen/huurprijs netto huur I persoon tot 65 jaar tot 400,- 400,- tot 485,- vanaf 485,- netto huur tot 400,- 400,- tot 485,- vanaf 485,- 0 t/m 27.580,- geen inkomenseis vanaf 20.000,- meer personen tot 65 jaar 0 t/m 33.000,- geen inkomenseis vanaf 27.175,- I persoon vanaf 65 jaar 0 t/m 27.580,- geen inkomenseis vanaf 17.950,- meer personen vanaf 65 jaar 0 t/m 33.000,. geen inkomenseis vanaf 23.825,- De woonkeuzebon dient uiterlijk aanstaande maandagmorgen vóór 9.00 uur binnen te zijn bij: Spectrum Wonen, Postbus 123, 7240 AC Lochem RIJSSEN - Tijdens de collecte weekvan het Nederlandse Rode Kruis eind juni, is er in Rijssen tevens een ballonnenactie ge houden. Er zijn ongeveer zes honderd ballonnen met afzen derkaartje de lucht in gegaan, waarvan bij 35 ballonnen de aangehechte kaart terug is ont vangen. Eén ballon is op 906 km vanaf Rijssen gevonden: in Javomik (Tsjechië). Deze ballon was door Thymen Kroese opgelaten en hij heeft hiermee de eerste prijs (een digitale fotocamera) gewonnen. De tweede prijs (tegoedbon voor een volledig door slagerij Beverdam verzorgde barbecue party voor zes personen t.w.v. 90 euro) was voor Moniek Tij hof, de derde prijs (50 euro) voor Erik Baan, de vierde prijs (trampoline) voor Adriaan Claus en de vijfde prijs (trampo line) was voor Maithijn ten Ber- De derde prijs is beschikbaar gesteld door de afdeling Rode Kruis Rijssen, alle overige prij zen door slagerij Beverdam te Rijssen. De winnaars hebben hun prijs in ontvangst genomen in het Rode Kruis gebouw 't Knooppunt' aan de Willem de Zwijgerstraat. De overige ont vangen kaarten zijn allemaal naar retour afzender verstuurd. De bedenker van de Final Fantasy games, Hironobu Sakaguchi, be gon enkele jaren geleden zijn eigen studio. De eerste productie is Blue Dragon voor de Xbox 360. Het is een traditioneel Japans rol lenspel geworden, met 'om de beurt gevechten' en veel tussenfilm- pjes. Niets nieuws onder de zon, inderdaad. Maar de uitvoering is van zeer hoog niveau. Het spel ziet er om te beginnen schitterend uit, met een heel eigen 'Toy Story'-achtige look. Het ziet er naar mate je vordert ook steeds aantrekkelijker uit, met bizarre monsters en indrukwekkende achtergronden. Het spel speelt, zoals gezegd," heel traditioneel. De helden die je bestuurt hebben allen bepaalde magische vermo gens, die ze kunnen opwaarderen door te strijden tegen de rond dwalende monsters. Het opwaarderen werkt ongeveer zoals in Fin- al Fantasy V, waarbij je 'baantjes' kan kiezen die nieuwe krachten opleveren. Je kan ten alle tijden van baantje wisselen en de geleer de spreuken behouden, wat heel veel variatie oplevert. Daarnaast is en buitensporig veel te ontdekken in de spelwereld. Bijna overal zijn schatten verstopt, en wie echt alles wil vinden is heel wat extra uren kwijt in dit toch al niet korte spel. De game staat op drie dvd's, om alle (schitterende) videobeelden kwijt te kunnen. Hoewel wij zeer enthousiast zijn over Blue Dragon, beseffen we dat deze game niet door iedereen gewaardeerd wordt. Wij durven ech ter te stellen: houd je van Japanse rollenspellen, en ben je fan van Final Fantasy, dan verdient deze verfijnde en mooi vormgegeven game een plaatsje in je collectie. Voor: Xbox 360

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 24