Hardenberg LAAT JE TALENT WERKEN EvenementerTxV Ho r<y Evenementenhal Hardenberg Energieweg 2 - 7772 TV Hardenberg T (0523) 289 898 F (0523) 289 800 E info@evenementenhalhardenberg.nl Dé wegwijzer voor wonen en leven in de Gemeente Hardenberg ENTER - Een bezoek aan het sportpark "De Rot- brink" in Ommen levert Enter Vooruit niet vaak een "driepunter" op. De geel-zwarten zijn veelal een harde noot om te kra ken. Ook afgelopen zater dag waren de mannen uit Ommen weer taaie kost, maar ditmaal ging de vol le buit wél mee in de bus naar Enter, 1-2. Dinsdag 18 september 2007 OPENINGSTIJDEN: DONDERDAG 4 OKTOBER 2007 14.00 - 22.00 UUR 5 OKTOBER 2007 14.00 22.00 UUR ZATERDAG 6 OKTOBER 2007 10.00 - 18.00 UUR Entree volwassenen 65+ 2,50 Entree kinderen t/m 15 jaar is gratis Gratis parkeren www.evenementenhalhardenberg.nl Laat je talent werken op de Landelijke Banenmarkt 2007 Op de Landelijke Banenmarkt kunt u direct kennismaken met werkgevers en vindt u vele duizenden vacatures. Op zaterdag 29 september vindt tussen 10.00 en 15.00 uur dit grootste banenevenement van Nederland plaats bij de meeste CWI-vestigingen. In de 4 grote steden is de Banenmarkt ook op vrijdag 28 september. Daar kunt u op beide dagen terecht tot 16.00 uur. Direct kennismaken Werkgevers uit uw regio zijn op de Landelijke Banenmarkt aanwezig met hun vacatures. Verder zijn erop deze dag heel veel banen uit diverse branches en op elk niveau. U vindt er informatie over opleidingen en allerlei andere zaken die met werk te maken hebben. Ook kunt u workshops volgen, bijvoorbeeld op het gebied van solliciteren of het starten van een eigen bedrijf. Ontdek je talent Iedereen heeft talent. Misschien kent u uw talenten nog niet. Of weet u niet wat u ermee kunt doen. Onder het motto 'Laat je talent werken' kunt u tijdens de Landelijke Banenmarkt ontdekken waar üw talenten liggen. Adviseurs staan klaar om samen met u competentietests te maken. De testuitslagen laten uw talenten en persoonlijke kwaliteiten zien. U vergroot hiermee uw kansen op het vinden van werk. Op werk.nl kansen vergroten kunt u terecht voor een eerste kennismaking met competentietests. Een goede voorbereiding is het halve werk Hebt u een CV (Curriculum Vitae)? Neem dan meerdere exemplaren mee. Zo kunt u meteen solliciteren als u een leuke baan tegenkomt. Ook kunt u de CV-check doen, adviseurs helpen u om uw kwaliteiten via uw CV zo goed mogelijk in beeld te brengen. U kunt zich voorbereiden op een bezoek aan de Landelijke Banenmarkt door u alvast te verdiepen in de branche waarin u wilt werken &ie°venT^n,^°0rde3dres- Per locatie. actlv'teiten We zien u graag op de Landelijke Banenmarkt! Het grootste banenevenement van Nederland is een initiatief van CWI, UWV en gemeenten. Enter Vooruit pakt volle buit Volgend seizoen zullen de Om menaren acteren op het in aan bouw zijnde sportcomplex "Westbroek", dit keer was "De Rotbrink" voor de laatste keer het decor van een thuiswed strijd van O.Z.C. tegen E.V. De mannen van coach Jos Katten- poel Oude Heerink leken vanaf de start van het duel door te borduren op de prima partij, vorige week tegen S.V.V.N., want al na 5 minuten moest doelman Marco Hollak naar de hoek om, met behulp van de paal, een vrije trap van Wim ten Brinke uit zijn kooi te ranselen. Maar daarmee was het ook ge daan in het eerste half uur wat Enters doelgevaar betreft. De ploeg van O.Z.C.-coach Michel 'van Oostrum nam de regie in handen en speelde de eerste helft beter dan zwart-wit. Voor al op het middenveld combi neerden de Ommenaren mak kelijker. Treffers leverde het veldoverwicht niet op, omdat Enter achterin niet zoveel weg gaf en doelman Thijs Nieuwen- huis een prima partij afleverde tussen de palen. Het dichtst was E.V. bij de openingsgoal toen na een messcherpe coun ter Wim ten Brinke z'n boogbal over Marco Hollak tegen het aluminium zag spatten. Net voor de thee werd het Ommen- se gezelschap gereduceerd tot tien, toen Herald van Gerner na een charge op Maitijn Rohaan voortijdig de douche mocht op zoeken. Na de wisseling van speelhelft profiteerde Enter snel van het "overtal" binnen de lijnen. Henri Knol stoof het straf schopgebied binnen en werd tegen het Ommense gras ge werkt. Strafschop De regel dat een gevloerde speler nooit zelf de "pingel" moet nemen lapte Henri Knol aan zijn laars. Hij zette zich achter het ronde le der en schoot zijn ploeg vanaf de kalkstip naar de 0-1Nauwe lijks vijf minuten later was de voorspong verdubbeld, nu na een vloeiende aanval. Combi natie tussen Martijn Rohaan en Henri Knol en laatstgenoemde schoot de knikker langs Hollak in de Ommense touwen (0-2). E.V leek op rozen te zitten, maar binnen 100 tellen was O.Z.C. dichterbij. Hoekschop en de lange routinier Gert Huis jes knikte de bal onhoudbaar binnen, 1-2. Daarna stuurde coach Van Oostrum meer volk naar het front; dat leverde en kele hachelijke situaties op in het Enterse strafschopgebied, maar verschafte gelijktijdig E.V. zoveel aanvallende ruimte dat zwart-wit in no time had móe ten uitlopen naar een grotere zege. Slordig aanvalsspel ver hinderde dat, waardoor het toch nog spannend bleef tot de slotseconde. Smet op de zege was de overbodige rode kaart die Martijn Rohaan in de laatste minuut opliep na geharrewar met z'n tegenstander.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 23