Suits boots Stoppen met Roken? Prostop laser therapie! onbegrijpelijk goedkoop. Praxis - Spoelerstraat 23 Rijssen ■I HET WORDT PRACHTIG MET PRAXIS t 'M Flexa Dinsdag 18 september 2007 10 Strakke lijnen, smal le taille en rode kil ler heels: super vrouwelijk van WE. voor iedereen. Kopieer Marlè ne Dietrich door een nauwslui tende pantalon te combi mannelijk indien gedragen met een stijf gestreken wit shirt en stropdas of vlinderstrik. Ditzelf de pak wordt echter super vrou- welijk in combinatie met 'killer heels', sexy top en tas. Een vol wassen 'meisjes' look krijg je in een felrood of roze mantelpakje met strak ingesnoerde taille. Er onder enkellaarsjes want die zijn helemaal hot nu. De Britse invloeden zorgen voor een Dandy look in een tweed pak, uiteraard met de Schotse ruit en met vest en leren knopen. Hele maal af maak je deze look met een hoed of oversized wollen shawl. Het mantelpakje met ko- kerrok en wijd vallend kort jasje zorgt voor een bijzon der gracieus silhouet. Met hoge hakken, bij passende tas en hand schoenen voor een absolute La dy Look! Kies je voor zwart, combi neer dit dan met Maatpakken zijn een must dit seizoen. Van mantelpak tot mannelijk gesneden pak. Van wijde rokjes met korte bijpas sende jasjes tot de terugkeer van de smoking voor dames. Ook bij de pakken ligt het accent op de taille. De taillebroek is niet meer weg te denken. We hebben nog wel keuze in de broekspijp: driekwart, met smalle pijpen (over of in de laars) of een strak ke, broekspijp. Er is een pak neren met een blazer met een haarscherpe schouderlijn. Het pak toont bijna Door het zachte materiaal is dit pak van Finnka relia elegant en toch heel comfortabel. een knalgele of -rode pumps en bij passende tas. Iedereen weet, dat stoppen met roken geen makkelijke, maar verstandige keus is. Door te stoppen met roken via de Prostop-methode wordt de moeilijke en zware weg van ontwenning een stuk lichter. Zou u het niet heerlijk vinden om weer een optimale conditie te hebben en voorgoed die sigaret uit uw leven te bannen? Prostop werkt met een uitgebalanceerd behandelprotocol. De therapie is een vorm van acupunctuur die werkt door stimulatie van zorgvuldig gekozen punten. Doordat specifieke punten op het lichaam worden behandeld met een softlaser, neemt de lichamelijke drang naar nicotine sterk af. Ook de ontwenningsverschijnselen zullen aanzienlijk verminderen. De lichamelijke behoefte aan nicotine wordt verzadigd door de aanmaak van lichaamseigen endorfine. De Radboud Universiteit Nijmegen heeft onderzoek gedaan naar de Prostop-methode. Uit de resultaten blijkt dat ruim 40% van de mensen één jaar na de behandeling nog steeds is gestopt. Bij de nicotinepleisters en -kauwgom is dat percentage slechts 17%. En wanneer men zonder hulpmiddel stopt met roken is de kans van slagen slechts 3%. De laserbehandeling in combinatie met de persoonlijke begeleiding maakt dat Prostop Lasertherapie zo'n hoog succespercentage heeft. Prostop heeft praktijken in Aimere, Amersfoort, Amsterdam, Apeldoorn. Arnhem, Boxtei. Deventer, Dronten, EindhovenEtten-Leur, Goes. Groesbeek, Heerhugowaard, Hengelo, Hillegom, Hilversum Hoogeveen, Raamsdonksveer, Rijswijk, Schiedam. Tiel, Tilburg, Uffelte, Woerden. Zaandam en Zwolle. Met ruim 10 jaar ervaring en meer dan 10.000 behandelingen per jaar is Prostop marktleider in Nederland. Een behandeling van ongeveer 50 minuten inclusief intake-gesprek kost €157,50. Een eventuele nabe-handeling van 30 minuten binnen een halfjaar is geheel gratis. Steeds meer zorgverzekeraars vergoeden een deel van de behandeling, waaronder PWZ Achmea, Groene land Achmea, Interpolis Achmea, Zilveren kruis Achmea, Menzis, OZF. Trias en Zorg en Zekerheid. Voor informatie, een brochure, of een stoppen-met-roken-afspraak bel gratis: Prostop 0800-77 67 867 of kijk op: www.prostop.nl PRAXIS flEXA Colors Mengstrmtuurverf 76.5S l - ■msk 10.38 «4.74 12S.3 4 2 blikken S00 mi 5 liter 43.9b structuurvarf fltXA Colors Mengmuurverf 71.5 77,5> f-2.5S Afi.SS «.SU 7.2.9b A2.5S li. 3> c.5S muurved superior of gijns 1 liter 13.30

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 10