Gezellig buurfeest in Pastoriestraat Jan Stegeman neemt afscheid als koster Holtens Holtens 7 Speciaal ontbijtje voor Harry Dul Nog kaarten Keunefeesten Stem op Diessenplas Eerste elftal Wilp wint wedstrijd tegen W Holten met 2-0 op Meermanskamp Dinsdag 11 september 2007 Nederlaag W Holten HOLTEN - Na het gelijke spel van een week eerder tegen Hee- ten kon W Holten niet voorko men dat Wilp met de punten vertrok van Meermanskamp. De gasten profiteerden opti maal van de steekjes die de thuisploeg liet vallen, terwijl het wel het betere veldspel liet zien. Een 2-0 nederlaag was het re sultaat en de ploeg van Peter Harthoom mag nu in het week end van de Keunefeesten deze uitslag proberen recht te zetten in Hattem. Holten begon goed aan het duel, ondanks dat het in de warming-up bijna haar keeper Koetsier verloor. Een verrekking in de kuit zorgde er voor dat er twijfel ontstond over het meespelen van de doelman. Maar ondanks zijn lichte kwets uur nam de eerste doelman toch plaats onder de lat en kon reserve doelman Joop van de Vosse op de bank blijven. Met een veel groter percentage aan balbezit, creëerde Holten kleine kansen en wist het de gasten goed haar wil op te leg gen. Schoten van Baltus en Van der Wal konden echter de doel man van de bezoekende ploeg niet verontrusten, daar zij de bal een paar keer te gehaast op het doei schoten. Grootste kans in het eerste half uur was er voor Mark Nijland. Op een voorzet van Freek Knapen leek hij de bal vrij in te kunnen koppen, maar de slimme voorstopper wist hem dusdanig te hinderen dat de Holtense spits de bal net naast kopte. De thuisploeg bleef tot aan de rust druk zetten, maar moest toezien hoe Wilp vlak voor rust toch op voor sprong kwam. Een voorzet van de linkerkant schoot door en kwam voor de voeten van de rechtsbuiten van Wilp en hij schoot het leder koeltjes achter Koetsier. Holten drong hierna nog meer aan, maar kwam niet tot uitgespeelde kansen. In de rust bracht Harthoom Meijerman en Stoevenbelt voor Van der Wal en Brand in het veld. Aan het spelbeeld veran derde weinig en Holten bleef de ploeg met het meeste balbezit. Na een fraaie dubbele 1-2 tus sen Nijland en Knapen zag Nij land zijn inzet met rechts in het zijnet belanden. Het noodlot voor de roodzwarten sloeg ech ter toe na een klein half uurtje in de tweede helft. Vanaf de linker kant mocht een van de spitsen wel heel lang doorlopen met de bal aan de voet en verraste hij binnen de zestien Koetsier in de korte hoek. Pinchhitter Jeroen Bakker werd nog ingezet om de anschlusstreffer te maken, maar ook hij kon geen opgelegde kans forceren. Enkele malen werd het doel van de bezoekers nog bestookt, maar de doelman hoefde niet in actie te komen. HOLTEN - EHBO Holten start maandag 22 oktober bij vol doende deelname met de oplei ding EHBO. De lesavonden zijn maandags van 19.45 tot 21.45 uur in scho lengemeenschap de Waerden- borch aan de Haarstraat 14. Kosten bedragen 125 euro per persoon. Dit is inclusief lesboek, examen en een AED-opleiding. Meer informatie staat op de website www.ehbo-holten.nl. Opgeven voor de cursus kan bij Johan Schuppert, Reilinksweg 49, 7451 CP Holten, telefoon 0548-367722 of mail voorzit- ter@ehbo-holten.nl. HOLTEN - Al vroeg in de ochtend stond burgemeester Bort Koelewijn afgelopen vrijdag voor de deur van het huis van Harry Dul. Hij had een volledig ontbijt voor hem en zijn vrouw meegenomen. Natuurlijk niet zomaar: Harry is 25 jaar raadslid en dat moest op een uitzonderlijke manier worden gevierd. foto: johan bolink Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huisman-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad. Stichtingsbestuur W H Beyers, secretaris, KoKngserf 4, 7451 XC Holten HOLTEN - Passe-partouts en kaarten voor de zondag van de Keunefeesten zijn al weken uit verkocht. Er zijn echter nog een beperkt aantal kaarten beschikbaar voor de vrijdag- en zaterdagavond. Voor de donderdag en zater dagmiddag zijn geen kaarten nodig want dan is de entree gra tis. Meer informatie is te vinden op: www.keunefeesten.nl HOLTEN - Woonzorgcentrum Diessenplas maakt kans om als eerste te eindigen in een lande lijke prijsvraag. Vanaf zaterdag 1 september bepaalt het publiek of Diessenplas het huis is waar wonen en zorg op de beste ma nier gecombineerd worden. Men kan stemmen via www.bouwcollege.nl of via een speciale stemkaart. Deze zijn af te halen bij Diessenplas. HOLTEN - De Hervormde Ge meente in Holten heeft zondag 2 september afscheid genomen van haar koster Jan Stegeman. In de kèrkdienst zette dominee Harry Gijsen hem in het mid delpunt van de belangstelling. Precies 25 jaar heeft Stegeman zijn kosterschap als vrijwilliger uitgevoerd. Na afloop van de kerkdienst was er gelegenheid om afscheid te nemen van Jan en zijn echtge note Janna. De belangstelling daarvoor was groot. Hij werd toegesproken door de voorzitter van de kerkenraad van de Hervormde Gemeente, Douwe Visser. Deze prees de scheidende kos ter voor zijn trouw, loyaliteit en verantwoordelijkheidsgevoel. Niets was Jan teveel en hij be waakte strikt de gemaakte af spraken over de gang van zaken in en rondom de kerkdiensten. Als blijvende herinnering aan zijn werk werd Stegeman een door Riemco Berends ontwor pen collage van pentekeningen van de Dorpskerk en omgeving aangeboden. De dank werd ver der onderstreept met het aan bieden van een envelop met in houd. "Mogelijk, maar niet noodzakelijk, te besteden aan Stegemans grote passie: paar den!", aldus voorzitter Visser. Het kosterswerk van Jan Stege man wordt overgenomen door een viertal vrijwilligers uit de Hervormde Gemeente. HOLTEN - De buren in de Pas toriestraat hebben wel zin in een feestje. In deze straat zijn de meeste buren namelijk al druk bezig met de voorbereidingen voor een gezellig buurtfeest op 15 september. En niet alleen Holten, ook de rest van Nederland viert op die datum feest. Er doen inmiddels al 138 duizend buren mee. In Holten blijken in de Pastorie straat de meeste feestbeesten te wonen. Op de website www.deburen- HOLTEN - De Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk voor Holten organiseert de cursus 'Rijvaardigheid en verkeersken- nis opfrissen' voor 50+-ers. Tij dens vier lessen worden allerlei, ook nieuwe, verkeersregels en situaties behandeld waar we dagelijks mee te maken hebben. Dia's en videobeelden tonen, ook plaatselijke, gevaarlijke si tuaties en regelmatig wordt er een toets gehouden om de ken nis te testen. Uiteraard is er ruimschoots gelegenheid voor het stellen van vragen. Boven dien kunt u thuis op uw gemak alles nog eens doornemen in het theorieboek dat u gratis krijgt verstrekt. Na het theoreti sche gedeelte, is er de mogelijk heid in uw eigen auto een prak- tijkrit af te keggen. Overigens is Klachten bezorging: Tel. 055 - 538 90 53 Abonnementen: tel. 053-4842 383 of e-mail: abonnementen@whk.wegener.nl Abonnementen worden na 15 december automatisch met een jaar verlengd. Eindredacteur: Peter Bulthuis Tel: 0548-597 370 Fax: 0548-597 369 Mail: p.bulthuis@whk.wegener.nl Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100, 7462 AT Rijssen. Persberichten: holtens.nieuwsblad@whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot donderdags.) dag.nl kan iedereen z'n buren gemakkelijk uitnodigen om sa men Burendag te vieren of om te zien welke buren er al mee doen. Om alvast in de feeststemming te komen, heeft Douwe Egberts samen met Belle Perez en Erik van der Hoff voor iedere buurt een eigen buurtlied gemaakt. Op Burendag zelf vliegen er he likopters over het land die van uit de lucht 'spotten' waar de meest gezellige buurtfeesten gevierd worden. de rijvaardigheidstest absoluut geen examen. Speciaal opgelei de instructeurs rijden met u mee, wijzen u op eventuele foutjes of geven u waardevolle adviezen. Kortom; een leerza me en uiterst nuttige cursus om veilig te kunnen blijven rijden! De cursus gaat van start op woensdagochtend 19 septem ber van 9.30 tot 11.30 en vindt wekelijks plaats in dorpshuis 'De Boschkamp'. De kosten be dragen 13,50 voor 4 theorie lessen. De praktijkrit, als u daar aan wenst mee te doen, kost ook€ 13,50 Voor verdere infor matie en opgave kunt u terecht bij de Stichting Sociaal Cultu reel Werk voor Holten, dorps huis 'de Boschkamp', Tuin straat 2, telefoon 0548 - 36 27 55. Advertentie-adviseur Brenda Zieleman Tel: 0548-597350 Mobiel: 06-51198351 Fax: 0548-597359 Mail: b.zieleman@whk.wegener.nl Commercieel regiodirecteur: G.J.M. ter Hedde Directie: j.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.J. )ochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl Koster Jan Stegeman en zijn vrouw Janna nemen de dankwoor den tijdens hun afscheid in ontvangst.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 7