Handbal leeft in Holten autotrust Garantie voor particulieren Excelsior doet prima zaken Verzorgde 'Musikherbst' voor 395,- ROC van Twente Bel 0900-323 23 23 (lokaal tarief) of kijk op www.autotrust.nl garantie voor particuliere occasions Inburgering nodig? Dinsdag 11 september 2007 17 HOLTEN - Na een span nend seizoen in de regio- kiasse zijn de dames van de Handbal Vereniging Holten al na één seizoen gepromoveerd naar de hoofdklasse. Een fantasti sche prestatie waar de vereniging trots op is. Dat de Holtenaren ook trots zijn op de prestatie van onze dames bleek wel uit de overweldigende reac ties die zij ontvingen na het behalen van de titel. Hoofdklasse handballen: een uitdaging voor de da mes met als doel natuur lijk handhaving. Sportief gezien betekent dit meer uren trainen en oefen wedstrijden spelen om goed voorbereid aan het nieuwe seizoen te begin nen. Voor de vereniging betekent dit extra kosten. Hoofdklasse handballen, betekent op landelijk ni veau spelen en dat zorgt ervoor dat er in elf uit- wedstrijden maar liefst 3400 kilometer afgelegd moet worden. Het zal u dan ook niet verbazen dat de begroting voor dames l een stuk hoger uitvalt maar dat hebben we er als HV Holten graag voor over. Via het Holtens Nieuws blad en onze website www.hvholten.nl wordt iedereen zo goed mogelijk op de hoogte houden van de prestaties van onze da mes. Het liefst hopen de dames ook dit seizoen weer vele handbalsuppor ters te mogen begroeten in de sporthal. GRONINGEN - Excelsior'31 was in de eerste helft heer en meester in Groningen en stond bij de rust dan ook op een verdiende 0-1 voor sprong, middels een treffer van Erwin Looms. Slechts Jan Herm Zomer (ex- DETO) kreeg vlak voor de rust een mogelijkheid op de 1-1. Na de rust kwam Ex celsior'31 weliswaar al snel op 0-2, maar vergat de Noordelingen de genade klap te geven. Oranje Nassau kwam daar door op 1 -2 en kreeg een bo vendien aantal prima kan sen op de gelijkmaker. Met wat kunst- en vliegwerk ble ven de Rijssenaren over eind. Barbara Farber Mini-Stars Pointer Mim-Pi Rags for Girls Marybel Protest Vingino Eager Beaver Carbone Beebies Retour CKS Baby pointer" Baby barb Noppies EBG ROC van Twente heeft verschillende trajecten voor u om in te burgeren. Kom naar onze spreekuren in Almelo, Enschede of Hengelo voor een traject passend bij uw situatie. Woensdag 12 september 9.00 - 11.00 en 15.00 - 17.00 uur Donderdag 13 september 18.00 - 20.00 uur Almelo: Thorbeckelaan 184 Enschede: Buurserstraat 250A Hengelo: Industriestraat 15 U kunt ook een afspraak maken. Belt u dan (0546) 809500. www.rocvantwente.nl Het ROC van Twente is dé onderwijsinstelling voor middelbaar beroepsonderwijs en volwasseneneducatie in de regio Twente. WÖGGNGR huis-aan-huiskranten Hoe verkoopt u uw auto sneller en voor een betere prijs? Met Autotrust garantie natuurlijk! 6 maanden garantie, net als bij de dealer. Uw koper de zekerheid, u geen gezeur achteraf! Reageer nu en wij doen u een interessante aanbieding! unigarant ANWB Exclusief voor de lezers van dé Weekkrant heeft Pharos Reizen van ANWB de mo gelijkheid om deze herfst in de bergen van Oostenrijk te genieten van natuur en muziek van een hoog ni veau. Gezelligheid staat daarbij centraal! Op dinsdag (25 september of 2 oktober) worden de va kantiegangers verwacht in één van de sfeervolle dor pen rondom Ellmau in het Wilder Kaiser gebergte. Overdag is er de gelegen heid om er met de auto op uit te trekken. Winkelen in de Maria Hilferstrasse in In nsbruck, een tochtje door de overweldigende natuur in het Zillertal of op bezoek bij Swarovski. Van woensdag tot en met vrijdag wordt de dag afge sloten met een muziekpro gramma in de tent in Ellm au. Naast Marc Pircher, An gelina, Lara zijn er optre dens van de Jungen Ziller- taler en de Kastelruther Spatzen. Zaterdagavond is het Wilder Kaiser gala met een optredens van Angeli na, de Edlseer en als hoog tepunt Hansi Hinterseer. Met 'du hast mich heut Ht\LA.\ÜISCHt SIKHF.RRST, noch nie geküsst' heeft de voormalig skiër de eerste plaats van de hitparade be reikt. Lezers wordt een reis aan geboden met vijf overnach tingen op basis van half- pension in het 3 sterren Hotel Kitzbühler Alpen of in een gelijkwaardig hotel in de regio, vier maal entree tot de muziektent op woensdag, donderdag, vrij dag en zaterdag met vele optredens, eenmaal ge bruik van de 'Hartkaiser- bahn' berglift en een boot tocht over de Achensee. De reissom voor deze spe ciale reis bedraagt 395,- per persoon op basis van een 2-persoonskamer. Voor meer informatie en reserveringen kijk op www.pharosreizen.nl/ weekkrant, of via 0900 365 65 65 (20cpm) met behulp van zoek boekcode 14826. Voor vijf keer twee lezers van deze krant is verblijf en verzorging ter plaatse zelfs helemaal gratis.Geef ant woord op de vraag welke voormalig skiër het podium aldaar betreedt. Is dat a. Alberto Tomba b. Hansi Hinterseer c. Eddy the Eagle SMS het antwoord naar 2121. Begin met WIN (spa tie) ALPEN (spatie) en ver volgens het antwoord. U ontvangt een bericht a 40 cent retour.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 17