Zaagmolentrofee Spreekt Diessenplas mensen het meeste aan? Holtens Nieuwsblad Holtens Nieuwsblad 5 Dagkampioenschap voor 640-team OKIA Driebanders slaan tenten op in Holten Prima debuut Karin Spanjersberg vierde in Endurance Holten SdlictGIl VOOf d.6 Inzicht patroon familiesysteem Nieuw adres kerkdiensten Holtenaren in streekderby pas in tweede helft ruim langs matig Markelo HOLTEN - Woonzorg centrum Diessenplas in Holten maakt kans om als eerste te eindigen in een landelijke prijsvraag voor het meest aanspre kende woonzorgcen trum. Dinsdag 4 september 2007 Prima begin Blauw Wit HOLTEN - In de eerste wed strijd van het nieuwe seizoen stond voor Blauw Wit direct al de derby tegen SC Markelo op het programma. Op het Marke- lose sportpark aan de Ende- mansdijk hadden beide ploe gen in de eerste helft blijkbaar veel last van de zenuwen. In niets deed de wedstrijd aan een derby denken. Beide ploegen speelden plichtmatig met wei nig risico met als gevolg dat er nauwelijks kansen ontstonden en er dus voor het redelijk opge komen publiek weinig viel te ge nieten. Trainer John-Paul Ak kerman bracht in de tweede helft Stefan Aanstoot voor Ben nie Schoemaker en Merijn Of- fringa voor Jurrian Paalman. Of het deze wissels waren of dat de spelers zelf beseften dat er meer moest gebeuren om de punten mee naar Holten te nemen, feit was dat er in de tweede helft een duidelijk agressiever Blauw Wit te zien was met vooral veel meer beweging. Dat resulteerde in de 53e minuut in de ope ningstreffer voor Blauw Wit toen Merijn Offringa op links Stefan Aanstoot goed aanspeel de. Uit diens voorzet wist Re- mon voor zijn tegenstander ko mend de bal in het doel te glij- den (0-1). Blauw Wit was in de tweede helft duidelijk de betere ploeg en heerste vooral op het middenveld, waar de op het ou de nest teruggekeerde Arno Ja ger een nuttige controlerende rol vervulde, waar het in voor gaande seizoenen nogal eens aan ontbrak. Het zag er dan ook eerder naar uit dat Blauw Wit de voorsprong zou vergroten, dan dat het de gelijkmaker zou moe ten incasseren. De verdediging van Markelo wist echter, zij het ten koste van enkele gele kaar ten en hoekschoppen, een gro tere achterstand te voorkomen. Halverwege de tweede helft kwamen de gasten echter toch verdiend op een grotere voor sprong. Remon werd, net toen hij wilde uithalen, in het straf schopgebied onder uitgehaald en de prima leidende scheids rechter Van Bmggen wees ge decideerd naar de stip. De de buterende Gerwin Schalk, over gekomen van Excelsior'31 2, wist wel raad met de strafschop (0-2). Daarna ontstond er steeds meer irritatie bij een aantal Markeloërs waarmee ze echter het meest zich zelf benadeel den. Arian Vorkink kwam op rechts Maarten Kruimelaar nog aflossen. Toen in de 75e minuut Arjan Aanstoot fraai raak kopte uit een hoekschop was de wed strijd definitief beslist (0-3). Za terdag komt Oeken, dat thuis met 4-1 wist te winnen van SC Klarenbeek, naar 't Vletgoor. Dan wordt ook het nieuwe sco rebord in gebruik genomen! HOLTEN - Het nieuwe eredivi sie driebandenteam van Hanza Catering bereidt zich in Holten voor op het nieuwe seizoen. Tij dens het trainingskamp presen teert het Zwolse team zich dins dag 11 september in Holten aan de pers. Om 10.30 uur wordt een persconferentie gehouden in Hotel-Restaurant 't Losse Hoes, Holterbergweg 14 in Hol ten. Met Torbjöm BlomdahJ, Dick Jaspers, Martin Hom en Ad Koorevaar gaat het team strijden om de nationale titel. Het team gaat in het nieuwe sta dion van FC Zwolle de thuis wedstrijden spelen. HOLTEN - Scliietvereniging De Zaagmolen Dijkerhoek houdt 4, 5, 16, 17, 18, 19, en 26 oktober voor de 21e keer de schietwed strijden om de Zaagmolentro fee. Alleen verenigingen of groe pen uit Holten of behorende tot de Schoolkring Dijkerhoek kun nen aan dit toernooi deelne men. Een vereniging kan meer dere teams inschrijven waarbij een team uit vier personen be staat, echter een persoon kan slechts voor één team van zijn vereniging meedoen. Men kan wel voor meerdere verenigin gen in actie komen. Leden van De Zaagmolen zijn van deelna me uitgesloten. Ivm de wapen wetgeving wordt net als vorig jaar niet meer met vuurwapens geschoten. De wedstrijden wor den gehouden in het vereni gingsgebouw aan de Maat- mansweg 3 in Dijkerhoek. Het inleggeld is tien euro per team. Opgave is mogelijk tot en met 28 september bij Henk Beunk (0570- 541165) De prijsuitrei king is vrijdag 23 november. HOLTEN - Karin Spanjersberg heeft verrassend goed gepresteerd tijdens de Endurance Holten die zaterdag op en rond de Holter- berg werd afgewerkt. De Holtense werd tijdens haar debuut vierde op de langste afstand, de 120 kilometer. De wedstrijd werd ge wonnen Donna Oudshoom met een gemiddelde snelheid van 14,7 kilometer per uur. foto: johan bolink HOLTEN - In het Integraal The rapeutisch Centrum aan de Kei- zersweg 25 in Holten wordt vrij dag 7 september een avond over familieopstellingen gehou den. Familieopstellingen is een weergave van patronen binnen een familiesysteem. De vraag steller krijgt een diepgaand in zicht in zichzelf en in de dyna miek binnen het familiesysteem Voor opgave 0548-36 4181. Informatie voor de de medi sche- en kerkdiensten met eventuele aanvullingen en wij zigingen voor het Holtens Nieuwsblad dienen vanaf deze week niet meer naar Enschede gestuurd te worden, maar rechtstreeks naar de redactie. Dat kan per post, Haarstraat 100 7462 AT in Rijssen of via e-mail holtens.nieuwsblad@whk.we- gener.nl OKIA wist zondag dagkam pioen te worden. Alleen te gen Eibergen werd gelijk ge trokken en de overige wed strijden werden gewonnen. Ook de dames waren goed op dreef en wisten van Ko- apman een puntje af te snoepen. De jeugd kwam ook weer wat beter uit de verf, nu ze wat beter uitge rust waren. Dat leverde een mooie gedeelde derde plaats op. In het eindklasse ment werden ze vierde. Tot slot wist de 680 kg ploeg niet van de koplopers te winnen, maar haalden wel de derde plaats in het eind klassement. Van 20 tot en met 23 september reist OKIA af naar het Engelse Mainhead voor het Europe se kampioenschap. Er wordt door OKIA deelge nomen in de klasse tot 680 en 640 kg. In het klassement voor landenteams tot 640 kg bestaat het grootste deel ook uit touwtrekkers van OKIAaangevuld met touw trekkers van Eibergen, Bi sons en Heure. Vanaf zaterdag bepaalt het pu bliek of Diessenplas het huis is waar wonen en zorg het beste gecombineerd worden. Men kan stemmen via internet of via een speciale stemkaart. Van de 130 deelnemende hui zen zijn er nog drie over, waar onder Diessenplas. Het woord is nu aan het grote publiek. Van af zaterdag staan er filmpjes op internet en kan men op basis hiervan een stem uitbrengen op het huis wat het meeste aan spreekt. Er kan gestemd worden via www.bouwcollege.nl of via Holtens Nieuwsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan-huiskranten BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stichting Holtens Nieuwsblad Stichtingsbestuur; W.H. Beyers, secretaris, Kollingserf 4,7451 XC Holten. Burgemeester Koelewijn bracht zaterdag zijn eerste stem uit in woonzorgcentrum Diessenplas. Foto: een speciale stemkaart. Deze zijn af te halen bij Diessenplas, maar worden ook in Holten ver spreid. De stemronde duurt tot 20 september 12,00 uur. Op dinsdag 25 september wordt tij dens een jubileumcongres van het Bouwcollege de winnaar be kend gemaakt. Woensdag 26 september is er vanaf 19.30 uur een concert van Sting Swing Quartet in Diessenplas. Klachten bezorging: Tel. 055 - 538 90 53 Abonnementen: tel. 053-4842 383 of e-mail: abonnementen@whk.wegener.nl Abonnementen worden na 15 december automatisch met een jaar verlengd. Eindredacteur Peter Bulthuis Tel: 0548-597 370 Fax: 0548-597 369 Mail: p.bulthuis@whk.wegener.nl Adres Holtens Nieuwsblad: Haarstraat 100, 7462 AT Rijssen. Persberichten: holtens.nieuwsblad@whk.wegener.nl Inleveradres: Blokker Van de Maat, Smidsbelt 7, 7451 BL Holten (tot donderdags.) Advertentie-adviseur Brenda Zieleman Tel: 0548-597350 Mobiel: 06-51198351 Fax: 0548-597359 Mail: b.zieleman@whk.wegener.nl Commercieel regiodirecteur G.J.M. ter Hedde Directie: j.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.J. Jochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Twente Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 5