RV zet weer in op promotie game Teveel eenlingen bij SC Rijssen Capcom Puzzle World Finaledagen bij Restyle Fashion Rijssen alles 5.- 7.50 of 10 LeerStunt Jeans tut i 1^1 1 1 PM Nog één keer stunten we met onze gehele collectie donderdag 6 - 9 vrijdag 7 - 9 zaterdag 8 - 9 Wij moeten leeg!!! Woensdag 12 september opent in ons pand Gamereporter.nl: als je meer wilt weten Restyle Fashion Grotestraat 7a Rijssen MEN WOMEN Dinsdag 4 september 2007 Rijssen Vooruit is dit sei zoen net als RKSV door de KNVB ingegeeld in een an dere zesde klasse. Zat RV vorig jaar in de zesde klas se B, met clubs zeg maar richting Deventer, nu ma ken de Rijssenaren deel uit van de zesde klasse A, met vooral clubs uit het noor den van Twente. Harry Lammertink, die net als vorig seizoen hoofdtrainer is bij Rijssen Vooruit, ziet de nieuwe indeling als een voordeel. "Ik ben wel blij met de nieuwe indeling. Ik ken de clubs een beetje en ik zie wel voordelen. In de ze klasse wordt wat fysie- ker gevoetbald en wij moeten het echt van het voetbal hebben. We heb ben een jong elftal, dat nog wel eens de draad kwijt is, maar we zijn nu wel alle maal een jaar ouder en wijzer. Daarom denk ik dat we het dit jaar voetballend wat makkelijker kunnen oplossen", aldus de trainer die vorig jaar met zijn manschappen op een haar na promotie miste. RV ein digde als derde en scha kelde in de nacompetitie Vilsteren uit, maar vond uiteindelijk zijn Waterloo in V L dat promoveerde. Lammertink zet dit jaar weer in op promotie, maar denkt dat Delden de beste papieren heeft. "Na een wedstrijd of zes kun je het pas goed bekijken, maar ik schat Delden vrij hoog in. Die zijn vorig jaar gedegra deerd omdat ze door rare dingetjes acht punten in mindering hebben gekre gen. Verder heeft Heracles er 25 nieuwe spelers bijge- kregen en lijkt de nieuwe club DTC (Dinkelland-Til- ligte Combinatie) ook sterk, want die hebben voor de beker gelijk ge speeld tegen derdeldasser Bruchterveld en dat is een redelijk resultaat." RV be gon zelf de voorbereiding met een 1-1 gelijkspel te gen Daarle. Lammertink beschikt over een fitte se lectie waarvan niemand is weggegaan. Wel zijn er twee versterkingen bijge komen. De eerste is aan valler Karim Barayan die vorig jaar in het tweede van Excelsior'31 speelde. De tweede aanwinst voor RV is Marcel Moes. "Hij komt van een klein clubje uit de buurt van Arnhem", weet de trainer. "Het is een multifunctionele speler en geweldige breker, die kun nen we er heel goed bij hebben." Even dreigde de Afrikaanse asielzoeker Os- waldo Portugal voor RV verloren te gaan, maar ook hij blijft bij RV voetballen. Lammertink: "Hij is naar Groningen verhuisd, maar kan op zondag nog wel bij ons spelen. Hij is nog maar achttien, maar nu al een hele goeie. Hij kan nog veel hoger." Soms zit de techniek gewoon tegen. Want hoewel De compilatie 'Capcom Puzzle Worldeen van de beste puzzelspellen ooit biedt (Puzzle Fighter, een tetris variant waarbij je kleurvakken moet wegwerken en daarmee je tegenstander 'klappen' kan verkopen. Bizar, maar heel erg leuk tegen een levende tegenstander), wordt de game geplaagd door een akelige programmeer fout. Wie de interne software van zijn PSP heeft opgewaardeerd naar versie 3.50 of 3.51 komt er achter dat één van de puzzel spelletjes de PSP tijdelijk op slot zet. Geen permanente schade gelukkig, maar het maakt een deel van de game in de huidige toestand onspeelbaar. Jammer, want de geboden puzzels zijn perfect voor onder weg. Ze halen misschien niet het onderste uit de PSP, maar zijn zeker verslavend en leuk om te doen. En ze zijn allemaal via WïFi tegen andere PSP bezitters bespeel baar (geinig is de mogelijkheid om auto matisch naar andere Puzzle World spelers te zoeken die in de buurt zijn.) Op het mo ment dat er een oplossing is voor het tech nische probleem zullen we dat zeker mel den in deze krant of op onze website (www.gamereporter.nl) maar tot die tijd is het aan te raden om even te wachten met de aanschaf. Voor: PSP RIJSSEN - Een plek hij de eerste zes, meedoen om een periodetitel en eigen lijk gewoon promoveren - aan ambities en doelstel lingen had trainer Gerard Willems van SC Rijssen voor de aftrap van het nieuwe seizoen geen ge brek. Des te teleurstellen der was dan ook de start van zijn ploeg. De vierde klasser begon zaterdag middag in Marie met een gelijkspel tegen MW'69:1- 1. Twee dure verüespun- ten dus en dat zinde Wil lems niet. De van W Hel- lendoom gekomen trainer maakte kort na de wed strijd van zijn hart geen moordkuil. "Èc heb het col lectief bij ons gemist. Er stonden te veel eenlingen op het veld. We hadden er een paar die voetbalden maar op zeventig, tachtig pocent. Terwijl je bij de eerste competitiewedstrijd moet vlammen. Je moet je laten zien, maar nu werd er naar voren toe veel te weinig afgedwongen. Ik ben niet tevreden nee, dit is een heel teleurstellend resultaat. Ik moet de wed strijd nog eens goed analy seren en dan is het zaak om de neuzen weer één kant op te krijgen", aldus Willems. Toch was de start was Sportclub niet eens zo beroerd. Na een minuut of twintig bezorgde Ali Gozu- keles de bal bij Marcel Dangremond die vanaf de rand zestien goed raak schoot, 0-1. De voor sprong stond echter niet lang op het scorebord, want vier minuten na de openingstreffer betekende een diepe bal de gelijkma ker van Schuttevaar, 1-1. De ploeg van Willems pro beerde daarna nog wel op 1-2 te komen, maar tot veel kansen leidde die aan drang niet. Marcel Dang remond kreeg nog een schietkans binnen de vijf meter, maar de bal ver dween over het doel. Ook Rick Aalderink zocht met een kopbal het doel niet op de juiste hoogte. Wil lems had de pech dat hij zijn twee meest ervaren spelers, Bertho Peters en Marcel van Ooyen, met blessures zag uitvallen. Li bero Peters moest er af we gens een bovenbeenbles sure en werd vervangen door Arnold ten Hove. Midmid Van Ooyen maak te plaats voor Benjamin Vruggink. Komende zater dag staat voor SC Rijssen de eerste thuiswedstrijd op het programma. Op de Koerbelt is dan DKB uit De Krim de opponent. "Ik ga er vanuit dat we dan drie punten zullen pakken, maar in ieder geval zal er een collectief moeten staan", aldus Willems. „:J r J 'l'PBsrMÊlLJH 1 O O O 166/ Mil rMÓOOGO: :is*dBÊÊtl Zoals de vaste lezers weten wordt in deze krant vaker aandacht besteed aan games. Maar wie nog meer wilt weten, kan een kijkje nemen op onze nieuwe website www.gamereporter.nl. Hier vind je lange recensies, videobeelden van de nieuwste spellen en natuurlijk al het actuele gamenieuws. En je maakt kans om de nieuwste ga mes te winnen! FAMILY FASHION

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 32