m Landgoed in teken van natuur Getrokken sabels Huiskes' P 1 <#»0PEL KAMP-0. SUPER-AANBIEDINGEN I79 ileum Zoals Marianne was, was haar uitvaart Informatie fle<* Herman en Bertha Stegeman-Rouwenhorst ankbetuiging Gerrit en Riek Jansen-Klein Teeselink Kantoor: Van Galenstraat 18 Tel, 053 - 431 23 89 Uitvaartcentrum: M.H. Tromplaan 15 Tel. 053 - 431 23 89 www.vredehof.nl Shaslicks, barbecue, 9 pennen, 735.... 6.95 Soepballetjes, Enkco, 1 kilo, 5.95 Kipkrokantschnitzels. 10x100 gram. 5.95 Tongfilet, zak a 600 gram, TfcSQ. nu slechts 3.95 Saucijzebroodjes, doos a 12 stuks,5*54.95 Kauwgombalijsbekers, 22 stuks5.95 J i AI dJI BARBECUE PAKKET A 13.50 APPEL- PUNTEN 3.95 V RUSSEN Programma Knotsknettergekkebaan met inhoud ailprofs* ✓125 !.75 ✓149 O 45 39 Dinsdag 4 september 2007 itbseaae»eeass®eHea#B* ■*v.: ?t-K: nttammi Uw geboorte-, huwelijks-, jubileum- en overlijdensberichten kunt u telefonisch, per fax of e-mail aanleveren bij ons kantoor in Enschede tot maandag 09.00 uur. Voor nadere informatie over o.a. formaten en tarieven kunt u contact opnemen met onze media-adviseurs. Telefoonnummer'. (053) 484 24 50 Faxnummer: (053) 484 24 63 E-mail: familieberichten@whk.wegener.nl Uitnodiging in plaats van kaarten. Op 1 maart 2007 waren wij 40 jaar met onze kapsalon in Holten en op 12 september 2007 zijn wij 40 jaar getrouwd. Dit willen we graag met onze kinderen, kleinkinderen en ouders vieren. Ter gelegenheid hiervan nodigen wij u uit voor onze rceptie op zaterdag 15 september a.s. van 14.30 tot 16.30 uur in hotel/restaurant Vosman Oranjestraat 38 te Holten. 7451 CH Holten Burg. van de Borchstraat 12 Dankbetuiging Hartelijk dank aan allen die ons 50-jarig hu welijksfeest tot een onvergetelijke dag heb ben gemaakt 7451 EW Holten Tuinstraat 15-02 ®®®®®®®@®®®®®®®®3 9@®®®®®@® Bamischijven Elite, i8xi30gr.,T55o.. 6.95 Chinese loempia's, 12x175 gr.,-ms8.95 Mini-gehaktballetjes, 50 stuks, e^s. 5.95 Patat frites, Belgisch topmerk, 2Vi kilo.. 2.95 Soepgroente 10-mix, 2i/2 kiio, 3*5 2.45 Hamburgers Minute, iox9ogr.. *ss .3.95 Aanbiedingen zijn geldig van 3 t/m 15 September2007. Uitgebreid assortiment; snacks, vlees, groente, soepen. gebak, salades, gourmet- en barbecueprodukten. 4 pers., 5 soorten vlees doos a 10 stuks Vrieskoop Diepvrieshal Holten Keizersweg 50 Holten (Industrieterrein De Haar) OPENINGSTIJDEN: maandag: 13.00-17.30 donderdag: 09.00-20.00 dinsdag: 09.00-17.30 vrijdag: 09.00-20.00 woensdag 09.00-17.30 zaterdag: 09.00-17.00 Voor nog meer voordeel: www.vrieskoop.nl Officieel bedrijfswagendealer voor Rijssen, Nijverdal en omstreken. Tevens erkend Opel reparateur voor al uw Opel onderhoud. Ook steeds een keur aan jonge occasions op voorraad. Butaanstraat 4, Rijssen Tel.: 0548-53 15 00 Internet http://www.opel-kamp.nl E-mail info@opel-kamp.nl REGIO - Landgoed Groot Zwaaftink in Heeten vormt op zondag 9 sep tember de locatie voor de negende editie van de Sal- land Natuur Fair. Op de fair staan de natuur en het leven op het platteland centraal. De fair is het re sultaat van een unieke sa menwerking tussen men sen en organisaties in Sal- land die één ding gemeen hebben: hart voor natuur en landschap. Zo vinden jagers, natuurbescher mers en andere 'buitenlui' elkaar in de Salland Na tuur Fair. Maar niet alleen zij, ook duizenden bezoe kers weten jaarlijks de weg naar het evenement te vinden. De Salland Natuur Fair is de laatste jaren uitge groeid tot een ware pu bliekstrekker, met als voorlopig hoogtepunt de editie van vorig jaar die zo'n tienduizend mensen op de been bracht. Een di versiteit aan demonstra ties, veel standhouders en kinderactiviteiten zorgen gegarandeerd voor ver maak. Landgoed Groot Zwaaftink ligt aan de Hee- tenseweg tussen Heeten en Raaite. Het landgoed is omgeven door weilanden, akkers, bos en water en vormt een prachtig decor voor dit jaarlijkse evene ment. „We hebben dit jaar ge probeerd om de Salland Natuur Fair naar een nog hoger kwalitatief plan te brengen", vertellen Jan Reimert en Attila Jokovi, respectievelijk voorzitter en bestuurslid van de Stichting Salland Natuur Fair. „Nog meer activitei ten, nog meer stands en een betere infrastructuur. Zo hebben we veel tijd geïnvesteerd in een beter parkeerplan. We richten ons evenement op het he le gezin. En ook mensen in een rolstoel kunnen er terecht. De leeftijdsgroep tussen de 8 en 17 jaar was altijd een beetje het on dergeschoven kindje. Maar het Raalter buiten- sportbedrijf Omni Mobi- lae heeft voor hen een 'Outdoor Survival Adven ture' ingericht met alle maal spectaculaire survi valonderdelen zoals vlot ten bouwen, abseilen en klimmen. Niet om te kij ken, maar om mee te doen" De Salland Natuur Fair onderscheidt zich van an dere fairs door een ideolo gische insteek. Door sa men een fair te organise ren moet het wederzijdse begrip tussen bijvoor beeld jagers en natuurbe schermers worden ver groot. „We richten ons niet op de tegenstellingen, maar op de gemeen schappelijke belangen", stellen Reimert en Jokovi. „Je ziet veel fairs met een commerciële insteek, die gericht zijn op een speci fiek publiek. Vaak is zo'n fair weinig meer dan een winkelstraat. Wij zijn niet zo commercieel ingesteld. Iedereen is welkom." Naast de demonstraties van de Tinkers en de huza ren van Der Cavalier kun nen de bezoekers ook kij ken naar de verrichtingen van een valkenier; dogfris bee, de houthakkersroad- show, een dierenpara- gnost, Salllandse folkloristi sche dansen, een demon stratie ringsteken door de Menvereniging Heeten en diverse straatkoren. Een echte happening is het Ezelfestijn. Op het pro gramma staan onder ande re een hindernissenbaan en het aangespannen rij den. Daarnaast is er Miss Ezel verkiezing. Een lust voor het oog is de ezellunch aan het eind van de mid dag. De ezels worden be loond voor hun inzet en mogen aanschuiven bij een gezamenlijke ezelmaaltijd. Ezelbezitters kunnen met hun eigen ezel deelnemen aan de activiteiten. Ook voor kinderen is de Salland Natuur Fair één groot avontuur. Zo is er een Sprookjesbos waar kleine kinderen kunnen kenni smaken met alles wat groeit en bloeit in de Sal- landse natuur. Op het land goed is plaats voor diverse stands, dit jaar maar liefst 140. Streekeigen Een te gekke Repro baan met carrièrekansen vind je alleen bij Mailprofs. Wij bieden je een vakopleiding met perspectief. En natuurlijk een baan waarmee je lekker geld verdient. Carrièrekansen krijg je via ons volop. Dus doorzetters die een Repro baan willen in een boeiende omgeving, surf naar: www.mailprofs.nl Nooit meer een saai moment... werk via Mailprofs. Saliandse natuurproduc ten kunnen geproefd en gekocht worden en natuur organisaties informeren bezoekers over flora en fau na. Op het terras achter de historische boerderij van het landgoed is een horeca- plein ingericht. Bezoekers kunnen onder het genot van een hapje en een drankje genieten van een uitgebreid muzikaal pro gramma van de Roalter Jongs en mannenkoor Ger- mania uit Heeten. Vlakbij de locatie van het Ezelfes tijn zal een tweede horeca- plein worden ingericht. In de kunsttent kan men kij ken naar verschillende kunstwerken van natuur producten of schilderijen die de natuur als onder werp hebben. „We groeien nog elk jaar, maar dat is niet het belangrijkste", stel len Reimert en Jokovi ter afsluiting. „Grote bezoe kersaantallen zijn natuur lijk enorm mooi, maar we vinden het veel belangrij ker om de bezoekers een mooi totaalgebeuren te bieden. We hopen daarin dit jaar ook weer te slagen!" Het programma voor dit jaar is opnieuw gevarieerd en educatief. Op "het land goed is een afgebakend veld waar demonstraties te zien zijn. De huzaren van Der Cavalier gaan onge twijfeld voor spektakel zor gen. Deze heren, die ook de koningin begeleiden bij ceremoniële aangelegen heden zoals Prinsjesdag, gaan laten zien wat ze kun nen met hun paarden. En daarbij horen ook enkele spectaculaire charges met getrokken sabel. Ook op het programma staat een stuntshow met paarden van het Tinkerras. Deze moest vorig jaar door om standigheden worden af gelast, maar krijgt dit jaar dus een herkansing. Tinker Cottage O' Britain verzorgt een show met verschillen de hengsten. Zo gaat er eentje schitteren in een spectaculaire show vol met vuur en rook. Het paard kruipt onder een zeil door, galoppeert door een pa piermuur, loopt door een vuurboog en laat samen met zijn amazone ballon nen knappen. Deze show staat bekend als de zoge naamde 'Unfrightful Act'. Daarnaast is er ook een show met een 'klavertje drie', een uit drie paarden van het ras Tinker bestaan de aanspanning, te zien. Landgoed Groot Zwaaftink is via het Overijssels Ka naal goed bereikbaar per fiets en er zijn voldoende gratis parkeerplaatsen voor auto's. De fair is geo pend van 10.00 uur tot 17.00 uur. De toegangsprijs is 6 euro voor volwassenen en 3 euro voor kinderen van 4 tot 14 jaar. Voor meer informatie over het programma van de Sal land Natuur fair kunt u een kijkje nemen op www.sal- landnatuurfair.nl. Enterstraat 35 - Rijssen Tel. 0548-51 24 60 r Sucadelappen 5ÜO gram Rundervinken 4 stuks 3 Schnitzels 5GÜ gram Ontbijtspek 10O gram 0 Half om half gehakt 500 gram Bhh Fricandeau 10O gram J geldig t/m 15 september K?»ari Let op! Dagelijks diverse Parkeren aanbiedingen ^v00r de deur in onze»wirikel

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 2