ALtamurA «p REINAABDUS Stukker KYVOK SHING Si Grandcafé^ 't Keuntje Het grote voordeel van Albert Heijn(^ HOLTEN WIL PROGRESSIE BOEKEN - Uneto-Vni VAN ZON B.V. O SHOARMA - PIZZERIA PpZERlA-RISTORANTt uCcUCINA ITAUANa Geert Brands Keurslagerij Dorpsstraat 29 - Holten 0548 - 62 59 88 Larenseweg 32 - Holten Tel. 36 14 16 Fax 36 47 09 INSTALLATIEBEDRIJF Airconditioning - Zwembaden Vloerverwarming Gashaarden - Sanitair Centrale verwarming Gas- en waterfitter Loodgieterswerken Dakbedekkingen 7451 BS HOLTEN - Dorpsstraat 55 Telefoon 0548 - 36 19 01 Op sportpark Meermanskamp aan de Valkenweg rolt het balletje al weer een paar weken. Een vernieuwde en versterkte selectie is begonnen aan nieuwe jaargang waarin het hoopt een beter resultaat te halen dan afgelopen jaar. Toen hing namelijk tot aan het eind van de competitie nog het degradatie spook boven Holten, maar met een verdiende overwinning op de laatste speeldag werd dit spook uit het dorp verjaagd. Dit jaar zijn de vooruitzichten positief, een nieuwe trainer Peter Harthoorn, die van Sportclub Lochem komt en een aantal nieuwe spelers sieren de selectie. Bart Bulsink kwam over van Excelsior'31, Arno Knapen keert terug na twee jaar Enter, jongere broer Freek Knapen heeft'zijn sabbatical in Deventer erop zitten en Timo Kukolja kwam over van Tubantia. Het vertrek van dragende krachten als Van der Pluijm, Paalman en Klaasses lijkt dus goed te kunnen worden opgevangen. Harthoorn bracht zijn hele trainerscarrière (twee keer kampioen).door bij Sportclub Lochem. Tien jaar lang had hij verschillende jeugdelftallen onder zijn hoede en de laatste zes jaar werkte hij als hoofdtrainer bij het eerste elf tal. Voor het eerst traint hij nu dus buiten zijn woonplaats: "Ik ben een erg honkvaste persoon, ook in mijn werk (Harthoorn is al meer dan 25 jaar sport leraar op dezelfde school) en daarom is het natuurlijk wel even wennen om na 16 jaar bij een nieuwe club te beginnen. Dan kom je positieve en negatie ve dingen tegen, maar wat ik vooral merk is dat er door veel mensen binnen de dub hard wordt gewerkt om het iedereen naar de zin te maken. Het is een mooie dub met een prachtig gelegen complex."De groep vindt hij een mooie mix van ervaring en jonge jongens, maar hij acht het nog te vroeg om een duidelijk oordeel te geven over het spelersmateriaal: "We zijn net begonnen dus dat is altijd lastig te zeggen zo vroeg. Ik merk wel dat het een erg leuke groep is met mogelijkheden om tot aardig voetbal te komen."Harthoorn vindt het moeilijk om een duidelijk verwachtingspatroon uit te spreken voor het komende seizoen: "Ik ben al heel tevreden als we met aardig voetbal een constante vierdeklasser zouden worden, waarbij het erg leuk zou zijn als we nog een prijsje wisten te pakken ook." De Lochemer wil dit bereiken met een systeem met drie spitsen waarbij hij het liefst met de punt naar voren speelt om zo de tegenstander op eigen helft al onder druk te zetten. "Maar ik vind dat we daar nu voetballend en condi tioneel nog niet aan toe zijn en we zullen dus eerst met de punt naar achte ren spelen."Tot nu toe is de nieuwe leidsman bij Holten erg tevreden "Het is natuurlijk nog niet mijn club zoals Lochem dat was en is. Maar dat kan ook niet na een paar weken. Ik ga steeds met een prettig gevoel naar de club en vind het leuk om deel uit te maken van het team." Kerkstraat 28, 7451 BM Holten Tel.: 0548 - 36 52 92 Autobedrijf Jan Eshuis verkoop nieuwe en gebruikte auto's schadetaxatie/reparaties onderhoud en reparaties alle merken APK keuring Oude Stationsweg 3 - Holten Tel. 0548 - 36 20 27 www.eshuisauto.nl Deskundige dienstverlening met een persoonlijk karakter. Makelaardij Hypotheken Verzekeringen Oranjestraat 29A - 7451 CB Holten Boomkamp 20 - 7461 AX Rijssen Tel.: 0548-51 5290 www.stukker.com Mail: info@stukkercom CHINEES INDISCH RESTAURANT Dorpsstraat 68 - Holten 0548 - 36 28 99 Jggf! Dorpsstraat 29A - Holten 0548 - 36 51 38 Namens ons hele team willen wij beide Holtense clubs heel veel sportief succes toewensen voor het hele seizoen Tel. 0548 - 36 13 79 www.brands-keurslagerij.nl Het adres voor uw compleet verzorgde barbequepanijen, eventueel inclusief koelwagen om uw vlees en drankjes heerlijk gekoeld en verantwoord te bewaren. Holten - Tel. 0548 - 36 12 77 Geopend: van 8.00 - 20.00 uur do. en vrij. tot 21.00 uur

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 23