Tante Piek's trapt af Aantal voorstelling uitbreiden naar 50 Vrij laten in keuze voor drankje Theater vanuit huis regelen e>^verijssel Trouwerijen Show Cesar Zuiderwijk verplaatst Verhuur Programma nu te zien op website Meet Greet Randstad voor werkzoekenden Wet milieubeheer/ Wet verontreiniging oppervlaktewateren Dinsdag 4 september 2007 17 Het hele seizoen zal er dan ook op verschillende manieren aandacht worden gevraagd voor de voorstellingen. "Zoals met direct mail, posters en via de kranten", meldt Van Rheenen. "Een andere verschil met vorig jaar is dat het gratis pauzedrankje is afgeschaft. We wilden de entreeprijzen zo laag mogelijk houden en ie dereen vrij laten in de keuze van een drankje. Wel kunnen abonnementhou ders vooraf een koffiekaart met tien bonnen voor een kopje koffie bestellen, zodat lange wachttijden worden voorkomen." Kaarten voor voorstellingen in de theaterzaal van het Parkgebouw kunnen vanaf nu via internet worden gereserveerd. Via de website www.parkgebouw.nl kan gekeken, gekozen en ge kocht worden. Binnenkort zal ook betaald kunnen worden via internet. Na ontvangst van het bedrag worden de kaarten dan naar de besteller toegestuurd, die op deze manier zijn theaterbe zoek geheel zelf vanuit huis te re gelen. Binnenkort wordt begon nen met het versturen van de in de voorverkoop gereserveerde kaarten. De automatische incas so's zijn in de laatste week van augustus geïnd. Na ontvangst van de betaling worden de kaar ten verstuurd. RIJSSEN - Ter gelegenheid van de opening van het nieuwe theaterseizoen is er op zaterdag 15 september een gratis voor stelling. De Enschedese theater groep Tante Piek's Visite zal dan optreden. Al meer dan tien jaar vermaakt dit topgezelschap haar publiek met nieuw en spannend improvisatietheater. Zes maal per seizoen zorgen zij ervoor dat theater Concordia in Enschede tot aan de nok toe ge vuld is met jong en oud publiek. Sinds een paar jaar is Tante Piek's Visite ook in andere theaters een graag geziene gast. Vijf actrices, twee muzikanten, een paar attributen, hun eigen vragen en de suggesties van het publiek vormen samen de in- Ontwerpbeschikkingen Gedeputeerde Staten van Overijssel maken bekend dat op 5 juni 2007 bij hen aanvragen om vergunningen op grond van de Wet milieubeheer (Wm) en op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) zijn binnengekomen van de gemeente Rijssen-Holten. De aanvragen hebben betrekking op een gemeentelijk afvalbrengpunt aan de Montageweg te Holten, kadastraal bekend gemeente Holten, sectie(s) H, nummer(s) 1277 (gedeeltelijk). De activiteiten op grond van de Wvo betreffen het via de gemeentelijke riolering lozen van afvalwater afkomstig van de genoemde inrichting Op basis van de Wm vindt een gecoördineerde behandeling plaats van beide vergunningsaanvragen. Het voornemen bestaat de gevraagde vergunningen onder het stellen van voorschriften te verlenen. Terinzagelegging De ontwerpen van de beschikkingen en de daarop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 7 september 2007 gedurende zes weken ter inzage: 1. bij provincie Overijssel, eenheid Economie, Milieu en Toerisme (EMT), Luttenbergstraat 2 te Zwolle op werkdagen van 9.00 - 17.00 uur. Indien u de stukken bij de eenheid EMT wilt inzien, verzoeken wij u een afspraak te maken met de heer L.J. Hooisma (telefoon 038 499 76 41) of de heer A. Yildiz (telefoon 038 499 76 63). Gedurende de termijn van terinzagelegging staat de tekst van de Wm ontwerpbeschikking en de daarbijbehorende voorschriften op onze internetsite www.overijssel.nl/milieu/milieuvergunningen; 2. in de gemeentewinkel aan de Elsenerstraat 20 in Rijssen. De gemeentewinkel is geopend van maandag tot en met donderdag van 9.00 -1215 uur en 's middags na afspraak. De gemeentewinkel is ook geopend op donderdagavond van 18.00 - 19.30 uur en op vrijdagochtend; 3. bij Waterschap Rijn en IJssel, Liemersweg 2 te Doetinchem op werkdagen van 9.00 - 12.00 uur en van 14.00 - 16.00 uur. Buiten deze uren kunt u de stukken inzien na telefonische afspraak (0314-369 369). Zienswijzen Vanaf 7 september 2007 tot en met 18 oktober 2007 kan eenieder, bij voorkeur schriftelijk, gemotiveerde zienswijzen over het ontwerp van de beschikkingen indienen bij Gedeputeerde Staten van Overijssel, Postbus 10078, 8000 GB Zwolle. Na telefonische afspraak (038 499 76 41 of 038 499 76 63) kunnen ook zienswijzen mondeling naar voren worden gebracht. Beroep Te zijner tijd zal geen beroep tegen de definitieve beschikkingen kunnen worden ingesteld door een belanghebbende aan wie redelijkerwijs kan worden verweten dat hij geen zienswijzen tegen het voorliggende ontwerp van de beschikkingen naar voren heeft gebracht. Inlichtingen Voor nadere inlichtingen over de Wm-procedure kunt u contact opnemen met de heer L.J Hooisma (telefoon 038 499 76 41) of de heer A. Yildiz (telefoon 038 499 76 63). Indien het de Wvo-procedure betreft, kunt u contact opnemen met de heer C. Visser van Waterschap Rijn en IJssel (telefoon 0314 369 369). provincie grediënten voor een avondvul lende impro-voorstelling van Tante Piek's Visite. Een dynami sche en spannende theater vorm, waarbij het publiek de sensatie voelt van het ter plekke ontstaan van scènes en liedjes. Tante Piek nodigt haar publiek uit tot interactie, vist naar ont boezemingen, forceert menin gen, dwingt antwoorden af. Zij Sinds het multifunctioneel cen trum ook een trouwlocatie is, kiezen elk jaar zo'n dertig paren er voor om elkaar in het Parkge bouw het ja-woord te geven. Vooral nu de gemeente bruid sparen door de herbouw van het gemeentehuis niet meer in een trouwzaal kan ontvangen, wordt er veel in het Parkgebouw getrouwd. Op 7 juli 2007 was het een topdag. Drie keer moest er die dag een ambtenaar van de burgerlijke stand aantreden om een paartje in de echt te verbin den. De voorstelling Slagdroom van Cesar Zuiderwijk die oorspron kelijk op vrijdag 19 oktober 2007 zou plaatsvinden is verplaatst naar donderdag 14 februari 2008. De muziekvirtuoos heeft de datum van zijn voorstelling in Rijssen moeten wijzigen om dat hij in oktober is uitgenodigd voor een optreden in United States of Amerika. Naast trouwerijen worden ruimtes en zalen in Het Parkge bouw ook veel verhuurd aan or ganisaties en bedrijven die er cursussen en trainingen geven. Daarnaast zijn er koren die er wekelijks komen repeteren en ook een Yogaclub en de Dam club hebben er hun vereni gingsactiviteiten. Verder maken veel scholen gebruik van het Parkgebouw voor voorstellin gen, het afnemen van examen en andere activiteiten waarvoor op school geen ruimte is. flirt met het publiek, vraagt haar het hemd van 't lijf, maar bo venal geeft zij zichzelf bloot. De groep wordt gevormd door Evelien Harberink, Lot van der Heyden, Mareen Hoek, Monic Jansen en Magda Nij Bijvank. De muzikale begeleiding wordt verzorgd door Christoph Mac- Carty, piano en Uli Wentzlaff- Eggebert contrabas. De voor stelling begint om 20.00 uur. Er zijn nog een aantal kaarten be schikbaar, maar deze moeten van tevoren gereserveerd wor den. Dit kan via de website (www.parkgebouw.nl), de mail (info@parkgebouw.nl), telefo nisch (0548-54 41 40) of aan de balie van het Parkgebouw. Het streven van Van Rheenen gaat uit van een gemiddelde be zettingsgraad van zestig pro cent. "Dit betekent dat we voor het komende seizoen ruim 10.000 toegangskaarten moeten verkopen. We hebben nu al be stellingen voor 2800 kaarten binnen. Ons doel is een bezet tingsgraad van 68 procent te ha len, dat is het gemiddelde van alle theaters in Nederland." Een ander streven is het aantal voor stellingen in een seizoen uit te breiden naar vijftig. "Onze vol gende programmabrochure is zeker dubbel zo dik. Er worden niet alleen meer voorstellingen in aangekondigd, maar ook wordt er veel meer informatie over de voorstellingen en het Parkgebouw in opgenomen. "Dat de gemiddelde leeftijd van de abonnees duidelijk lager ligt dan in eerdere jaren is volgens van Rheenen voor een deel te danken aan de voorstellingen die er zijn geboekt. Het complete theaterprogram ma van Het Parkgebouw staat op website www.parkgebouw.nl. Ook ligt de theaterbrochure bij de VW aan de Boomkamp, de openba re bibliotheek en bij de kassa van Het Parkgebouw. RIJSSEN - Werkzoekenden, die een ster zijn in hun vak, kunnen op donderdag 13 september tij dens een speciaal door Rand stad georganiseerde Meet Gr eet vrijblijvend kennismaken met de beste werkgevers in de buurt. Op donderdagavond 13 sep tember zijn alle vestigingen van Randstad tussen 18.00 uur en 21.00 uur geopend voor de spe ciale Meet Greet. De hoogst persoonlijke ontmoeting tussen werkzoekenden en werkgevers staat daarbij centraal. Op de Randstad-vestiging in Rijssen presenteren werkgevers zoals Rouweler Betonwaren Industrie BV, Heutink Primair Onderwijs BV en TIB Lucht- en Milieu techniek BV zich op deze avond aan de sterred, die op zoek zijn naar een baan. De sterren van de avond zijn de kandidaten. Variërend van pro ductiemedewerkers tot admini stratief medewerkers. Werkzoe kenden, die uitblinken in hun vak, kunnen zo met behulp van de intercedenten van Randstad de best passende baan vinden. Want werkgevers uit de buurt staan dan klaar om de potentië le kandidaten te ontmoeten. De Meet Greet maakt onder deel uit van de Wervelende Werk Weken van Randstad, die plaatsvinden van 3 tot en met 21 september. In die periode laat Randstad zien dat ze de meeste banen en de beste kan didaten in huis heeft. Het theaterseizoen begint met een gratis voorstelling van de vijf dames van Tante Piek. foto: pr

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 17