Uitmarkt als opening seizoen Vol seizoen voor het Parkgebouw Kaarten voor Najib in mum van tijd weg Parkgebouw heeft er 20 vrijwilligers bij van vleeswaren, kc en brood 4: HEMA Jim Bakker zingt liedjes van nieuwe cd En dat houden we ook zo. Vanaf nu kunt u bij HEMA rekenen op vaste lage prijzen voor vleeswaren, kaas en brood. En het mooie is dat de kwaliteit blijft zoals u die van ons gewend bent: vers en uiteraard zeer smakelijk. vers gesneden rosbief plak volle jong belegen Goudse kaas rond tarwe brood Dinsdag 4 september 2007 16 RIJSSEN - Alle inwoners van Rijssen en omgeving zijn zater dag 15 september welkom op de open dag in het Parkgebouw. Vanaf 15.00 uur kunnen de ge heel vernieuwde horeca-afde- ling van het Parkgebouw en de andere ruimtes worden beke ken. Ook is er een kleine uit markt waar culturele verenigin gen uit deze regio zich presen teren, zoals de spelers van Scrooge oet Enter en diverse ko ren. Daarnaast geeft directeur Ton van Rheenen rondleidin gen door het Parkgebouw. Ver der begint om 20.00 uur begint in de grote theaterzaal de voor stelling Tante Piek's visite. De toegang* tot deze voorstelling is gratis voor de bezoekers van Het Parkgebouw. Wel moet er vooraf aan de kassa toegangs kaarten worden gereserveerd. "Belangstellenden laat ik het hele Parkgebouw zien, van de kelder tot de zolder", vertelt Van Rheenen tijdens een rumoerige woensdagmiddag in het Park gebouw. In de koepel, op het podium van de theaterzaal en in de andere zalen werd er druk gemusiceerd en gedanst door de nieuwe brugpiepers van de christelijke scholengemeen schap Reggesteijn. Er was voor hen in de kennismakingsweek een creatieve dag in en rond het Parkgebouw georganiseerd met allerlei vormen van muziek en dans. Het horecagedeelte was nog een rommelige, lege ruimte en bedrijfsleidster horeca Jo- landa Agteresch serveerde daar om de koffie en de thee maar in de foyer. Ook tijdens de zomersluiting RIJSSEN - Sinds het Parkge bouw op eigen benen staat is er al heel wat gebeurd in het ge bouw. Directeur Ton van Rheenen en bedrijfsleider hore ca Jolanda Agteresch zijn sa men met hun medewerkers een behoorlijke inhaalslag aan het maken. Zo zijn er diverse verbe teringen en vernieuwingen in de theaterzaal en het horecage deelte uitgevoerd. Het komen de theaterseizoen worden weer compleet samengestelde arran gementen rond de voorstellin gen aangeboden. Dit kan be staan uit een etentje voor de voorstelling of een drankje met een hapje na afloop. Ook ko men er speciale kinderarrange- menten rond de jeugdvoorstel lingen. Ton van Rheenen: "Belangstellenden laat ik het hele Parkgebouw zien." FOTO: SANDER SCHEPERMAN van het Parkgebouw was geen sprake van vakantie voor Van Rheenen. "De afgelopen zo merweken is er hard gewerkt om al het achterstallig onder houd aan te pakken. Het resul taat is straks een geheel ver nieuwd restaurant en ook is de techniek in de prachtige theaterzaal volledig aangepast aan de eisen die men nu aan een theaterzaal stelt." In het horecagedeelte zijn nieu we toiletten gekomen, de in richting en het meubilair wor den geheel vernieuwd en de bar wordt opgeknapt. Naast deze verbouwing is ook de hele theatertechniek in de grote zaal aangepakt. Het aantal schijn werpers werd verdubbeld en vernieuwd. Er kwamen nieuwe versterkers en geluidsboxen en het schakelpaneel werd uitge breid van drie naar zes kasten. Verder zijn er in de theaterzaal zo'n dertig stoelen bijgekomen. Er kunnen nu 495 bezoekers een voorstelling bijwonen. Van Rheenen: "De techniek liep zo'n twintig jaar achter. Nu hoeft de geluidsman wanneer hij tussen het publiek wil zitten, niet meer met kabels en snoe ren te slepen en ook is het ge luid beter verdeeld over de ge hele zaal. Voor de aanpassing waren er bepaalde gedeeltes in de zaal waar de optredens niét goed hoorbaar waren." Jim Bakkum komt op 26 okto ber optreden in het Parkge bouw. Zijn optreden vorig sei zoen kon door zijn ongelukkige val van het podium bij de musi cal Grease niet doorgaan. Bin nenkort komt zijn nieuwe cd uit en tijdens de voorstelling in de Rijssense theaterzaal zingt hij ook liedjes van zijn nieuwe cd. Inmiddels zijn er in de abonne mentsverkoop ruim 2800 toe gangskaarten voor verschillende voorstellingen verkocht. De voorstelling Najib Amhali was al binnen twee weken na het uitko men van de theaterbrochure van het Parkgebouw uitverkocht. Ook zijn er al veel kaarten ver kocht voor de voorstelling van het Deep River Quartet op 27 ok tober, de cabaretavond 'Dames voor na vieren' op 7 december, het muziekspektakel Slagerij van Kampen, op 19 januari en voor de vier voorstellingen tussen Kerst en de jaarwisseling waarop het in dialect uitgevoerde kerst verhaal Scooge oet Enter wordt opgevoerd. Op de oproep voor vrijwilligers van de directie van het Parkge bouw in juni in weekkrant West Twente is door veel mensen ge reageerd. Het multifunctioneel centrum was op zoek naar personen die bijvoorbeeld twee keer in de maand als gastheer of gastvrouw willen optreden. Er zijn al diverse sollicitatie gesprekken gevoerd. Dit resulteerde in twintig vrijwil ligers, voornamelijk oudere in woners van Rijssen. alle pri|zen omlaag PER 500 GRAM PER KILO 8r i

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 16