Holten begint met gelijkspel effeweg.nl Speciaal voor lezers van deze krant effeweg.nl SP €279. •- x €189.-L,! „€239 - €419.- lÜii bij Eshuis Mode zaterdag 8 september vanaf 11.00 uur Dinsdag 4 september 2007 10 supervoordelige busreizen supervoordelige busreizen 5 dagen Wismar, Rostock 8 dagen en Schwerin Verona en Venetië Vertrekdata: 10 en 24 september Omschrijving Bezoek een marsepeinmakerij in Lübeck en probeer het zelf. Bezoek Rostock, de St. Nikolai- kerk en ga met een stoomlocomotief naar Külungsborn. Verken de Oostzeekust, bezoek Dorf Meckelenburg en vaar naar Warnemünde. Inclusief: - 4 overnachtingen in 4* hotel - 4 maal ontbijtbuffet - 4 maal dinerbuffet - stadsrondrit en -wandeling Rostock o.l.v.gids - vervoer per luxe touringcar Vertrekdata: 14 september, 12 en 19 oktober Omschrijving Vaar met een gondel door de prachtige kana len van Venetië, bezoek de San Marco basiliek en de Rialtobrug. Verken Verona met de San Zeno Maggiore, de Romeinse Arena, het bal kon van Romeo en Julia en vaar over het Gardameer. Inclusief: - 7 hotelovernachtingen - 7 maal ontbijt - 7 maal diner - vervoer per luxe touringcaj 5 dagen Saueriand Haitenberg Vertrekdata: 10 september, 15 oktober, 5 november Omschrijving Ontspan in de prachtige natuur van Sauer iand. Maak een boottocht over de Biggesee. Bezoek het gezellige Winterberg, de Kahler Asten, het slot Arolsen, het stoommachine museum en Schmallenberg met Burcht Rappelstein. Inclusief: - 4 hotelovernachtingen - 4 maal ontbijt - 4 maal diner - vervoer per luxe touringcar 5 dagen Wiesbaden, Odenwald en Rüdeshein Vertrekdata: 24 september, 1 en 22 oktober Omschrijving Bezichtig het Rijndal vanuit Königswinter. Maak een stadsrondrit door Wiesbaden en bezoek een slot en de Marktkirche. Bezoek Rüdesheim met de Drosselgasse, het wijnhuis en maak een boottocht naar St. Goar. Inclusief: - 4 hotelovernachtingen - 4 maal ontbijtbuffet - 4 maal dinerbuffet - stadsrondrit en -wandeling Wiesbaden o.l.v. gids vervoer per touringcaj Vertrekdata: 12,19 en 26 oktober, 2,9,16,23 en 30 novem ber, 7,14 en 21 december Omschrijving Profiteer nu van de superactie van Effeweg.nl en bezoek Praag en/of Berlijn. Proef de cultuur van beide steden en laat u verleiden door hun prachtige architectuur, maak een stadwande- ling en bezoek de vele bezienswaardigheden tegen een supervoordelige prijs. Inclusief: - 3 hotelovernachtingen - 3 maal ontbijtbuffet - vervoer per luxe touringcar ïme A.s. zaterdag tonen mannequins u doorlopend de nieuwste mode. Een inspirerende collectie die u meeneemt naar de nieuwe trends en kleuren van het komende seizoen. Er is live-muziek en wij trakteren u op heerlijke lekkernijen. Graag tot ziens. Het Eshuis Mode Team. mBÊÈÊ: Grotestraat 2 - Rijssen HOLTEN - Na een flinke oorwassing aan het eind van vorig seizoen, moest Holten dit seizoen tijdens de ouverture van het nieu we seizoen proberen de blamage van een jaar eer der goed te maken. Lange tijd leek het of Holten een revanche zou kunnen ne men met drie punten, maar een kwartier voor tijd moest het toch de gelijk maker incasseren. Een puntendeling tegen Hee- ten die over de hele wed strijd genomen terecht was. Zonder de geblesseerde Erik Reijlink trad Holten aan in een 4-3-3 formatie, waarbij het liet zich inzak ken bij balbezit van de te genstander. Een spelwijze die het eerste half uur suc ces leek te hebben. On danks dat Holten af en toe enkele steekjes in haar de fensie liet vallen, en daar mee dus de nodige kansen weggaf, was het Holten dat het spel in deze fase dic teerde. Slecht uitverdedi gen gaf Heeten echter de kans om op eigen veld de score te openen. Holten wist via redelijk lopende aanvallen tot aan de. zes tien van de thuisploeg te komen. Grootste kans was er voor Mark Nijland. Hij zag zijn poging echter ge blokt worden. Heeten had toen al de grootste kans op de openingstreffer laten liggen, na een kapitale fout in de achterste gelederen van de roodzwarten. Een te korte terugspeelbal van Stam gaf de groenwitten ook nog een goede moge lijkheid om Koetsier te ver schalken, ook hier kwam Holten met de schrik vrij. Het laatste kwartier voor de pauze gaf Holten steeds vaker kansen weg en mocht het van geluk spre ken om met de brilstand te mogen gaan rusten. Na de rust leek Holten het weer op te pakken en dit resul teerde dan ook in een fraaie openingstreffer van Arno Knapen. De verloren zoon kapte meerdere mensen uit binnen het doelgebied waarna hij fraai binnen punterde. Holten leek hierna de wedstrijd uit te spelen, maar ging op een gegeven moment te gretig op zoek naar een tweede doelpunt. De thuisploeg bleek erg ge vaarlijk in de omschake ling en dook een aantal malen gevaarlijk op voor het doel van Koetsier. Een kwartier voor tijd sloeg het noodlot voor de Holtense ploeg toe toen de Heetena- ren in de counter de bal achter Koetsier wisten te krijgen. Hierna golfde het spel heen en weer, waarbij de Holtenaren af en toe hun handen dicht moch ten knijpen. De man in het zwart uit Lettele leek ook ineens een groen shirt aan te hebben gedaan, want hij legde tot vijf maal toe de bal discutabel op de rand zestien in het voordeel van Heeten. Aan de andere kant verzuimde hij, na een goede actie van de sterk spelende Baltus, de bal op de stip te leggen. Het uit eindelijke gelijke spel was een juiste weergave van de krachtsverhoudingen deze middag. Aanstaande zon dag mag Holten op eigen veld tegen Wilp opnieuw proberen de volle buit bin nen te halen. <v* JP» Holten, hier in actie in het bekerduel tegen RDC speelde met 1 -1 gelijk bij Heeten. Gezien het wedstrijdbeeld was dat een terechte uitslag. archieffoto

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 10