mm Menner Ter Harmsel ook bij wedstrijd in Deurne onklopbaar Pokemon Diamond Pearl Bruidsshow Schrijf nu in! s Trés Chic collectie 2008 In een gezellige omgeving leren dansen 9 en 10 oktober 2007 TRES CHIC w w w .tresehic.nl INTERNET WWW.REINERS.NL A Politie kort Gym voor ouderen in De Zomp Dinsdag 28 augustus 2007 17 Trés Chic showt de collectie hruidsmode 2008 Je ziet hier een haast oneindige collectie dames- en herenkleding voor de mooiste dag van jouw leven. ExpoCenter (Hengelo ov) 12,50 Zaai open 18.00 uur Aanvang show 20.00 uur Daarnaast is er een kleine bruids beurs waar je nog meer ideeën op kunt doen voor de mooiste dag van jouw leven. Voor meer informatie: Trés Chic b.v. - Eeftinkstraat 2 7496 AG Hengevelde (NL) Tel. +31(0)547 33 56 33 info@treschic.nl Wij tfebbeö cursussen voor jongeren en volwassenen. De cursussen bestaan voor de jeugd uit 28 lessen en vêlr volwassenen uit 12 lessen eventueel gevolgd door een vervolgcursus van 12 lessen. Inschrijven kan dagelijks vanaf 27 augustus 14.00 uur aan de school, telefonisch of per e mail. Voor de jeugd geldt dat bij kJHÉave €7- inschrijfgeld moet worden voldaan. ^^Hgblwassenen is het inschrijfgeld bij het lesgeld inbegrepen. De cursussen voor de jeugd starten vanaf WtX september, voor volwassenen vanaf 24 september. Voor meer informatie bel of mail ons. Extra inschrijfdagen: Do 6 sept: Enter, Ma 10 sept: Diepenheim, Di 11 sept: Holten, Wo 12 sept: Rijssen, Do 13 sept Markelo, Café de Kröl Eetcafé de Schipper Café 't Klavier Café de Blauwe Reiger Café Wapen van Markelo 19.30-20.30 19.30-20.30 19.30-20.30 19.30-20.30 19.30-20 30 DANSSCHOOL REINERS, VOORSTRAAT 6, 7471 BZ GOOR, TEL. 0547-272556 B.G.G. 275162 E-MAIL: INF0@REINERS.NL Herman te rHarmsel na zijn zege in Deurne: "Super, hier train je het hele jaar voor." EIGEN FOTO DEURNE/RIJSSEN - Vier- spanmenner Herman ter Harmsel uit Rijssen heeft de smaak te pakken. Tij dens nationale menwed strijden in Deurne wist hij wederom beslag te leggen op de eerste plaats. Op za terdag werd hiervoor een stevige basis gelegd met twee keer een eerste plaats op de onderdelen dressuur en vaardigheid. Maar liefst 17 punten reed het vier- spanteam zich los van de directe concurrent, Harry de Ruijter. In de afsluitende marathon bleef van de rui me voorsprong nog ruim 14 punten over, waarmee Ter Harmsel uitermate te vreden was. "Super", zo re ageerde hij. "Dit is waar voor je het hele jaar traint. Het is een opsteker voor de grooms Monique en Bert Voortman en de andere le den van het team. Maar ook voor alle supporters van de menvereniging Ach ter 'n Bos die mij steeds in de wedstrijden blijven aan moedigen". De wedstrijd in Deurne was voor Herman de laatste uit een reeks samengestelde menwedstrijden. Het zo merseizoen is hiermee per fect afgesloten. Twee keer achtereen winnaar in de koningskiasse van het mennen. Zijn lijst met pres taties was al lang, maar hiermee dwingt hij respect af bij vriend en vijand, maar ook de bondscoach zal nu meer ooit rekening met hem gaan houden. VENTEN De politie heeft woensdag twee jongens aangehou den die aan het venten wa ren op de Molendijk-Zuid in Rijssen. Ze waren niet in het bezit waren van een vergunning en ook pro beerde een van de jongens een valse naam op te ge ven. Daarvoor kregen de kongens een bekeuring. DOORRIJDER Op de parkeerplaats aan de Huttenwal bij de super markt Jumbo is woensdag rond 14.00 uur een zwarte BMW aangereden, waarbij de dader was doorgereden. De BMW had schade aan de voorbumper en miste een strip van de bumper. Tevens werden groene en witte lakresten op de auto aangetroffen. Volgens de Hier hebben we lang naar uitgekeken: de echte nieuwe Pokemon spellen voor DS. Maar zijn ze het wachten waard? De nieuwe Pokemon is er wederom in twee edi ties. Pokemon Diamond en Pokemon Pearl zijn qua spel en verhaal identiek aan el kaar, maar de te vangen monstertjes zijn anders. Het basisspel is gelijk aan de voorgangers: jij wil de nieu we Pokemon Master wor den, en moet daarom zo veel mogelijk monstertjes zien te vangen. Deze kun je inzetten om voor je te vechten, en daar worden ze ook steeds sterker van. Grafisch is dit DS V. iiriséÖ deei wat teleurstellend. Het ziet er bijna precies zo uit als op de GBA. Wel zijn wat 3D effecten toegevoegd, maar echt indrukwekkend is het niet. Ook liet verhaal en de manier van spelen is nage noeg gelijk gebleven. Daar staat tegenover dat de DS voor het eerst online spelen mogelijk maakt. Dit is een briljante toevoeging. Vooral de mogelijkheid om via de DS microfoon met de tegen stander te praten is fantas tisch. Er ziijn echter wat ha ken en ogen. Ie kunt alleen spelen tegen mensen die je kent en wiens 'friend code' je hebt. Willekeurig iemand op internet uitdagen is er dus niet bij. Alles bij elkaar is Pok emon een prima game op de DS, maar het is een heel con servatief vervolg. Echte inno vatie blijft uit, en daarmee is de game vooral geschikt voor de die hard Pokemon verslaafden. Voor: DS l't eigenaar van de BMW had er een groene Huyundai Excel naast hem gestaan. Eventuele getuigen wor den verzocht contact op te nemen met de politie Rijs- sen-Holten. FAILLIET Een 35-jarige Rijssenaar is vrijdag aangehouden in verband met een faillisse ment. Hij werd op last van de officier van Justitie op gepakt in zijn woning aan de Vincent van Goghstraat en ingesloten op het poli tiebureau in Almelo. AANHOUDINGEN Na afloop van een groot feest (meer dan duizend bezoekers) aan de Keizers- dijk in Rijssen zijn vier aan houdingen verricht. Een 38-jarige Enternaar werd aangehouden voor beledi ging en niet voldoen aan bevel van de politie. Hij kreeg hier een boete voor van 460 euro. Een 20-jarige Rijssenaar werd aangehou den voor dronkenschap. Hij had al meerdere keren ruzie gehad met zijn vriendin en bleef op de rij baan van de Holterstraat- weg lopen. Een 22 jarige Rijssenaar werd aangehou den voor belediging van de politie, die hij uitmaakte als 'hoeren van justitie'. Hij kreeg een geldboete van 350 euro. Een 19-jarige Rijssenaar werd aangehouden voor het niet voldoen aan een bevel van de politie. Hij wilde niet weggaan bij de plaats waar een aanrijding had plaatsgevonden. Hij kreeg een boete van 110 euro. DRONKEN Op de Enterstraat te Rijs sen werd zaterdagavond een 25-jarige man uit Enter aangehouden voor het rij den onder invloed. Aan het politiebureau blies hij 350 ug/1. Een proces-verbaal is opgemaakt. ENTER - De gemengde gymbijeenkomst voor ou deren onder leiding van Gerrie Zwak begint weer op dinsdag 4 september. Aan vang 13.30 uur in sporthal De Zomp aan de Regge- straat. Het lesgeld bedraagt 2,00 euro per keer. Belang stellenden zijn welkom een kijkje te komen nemen of mee te doen.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 17