1Wm Blad scouting Rijssen beste van Nederland Schuifdeuren Weerbaar Mantelzorgers naar bekerduel van FC Twente Presentatie alle activiteiten Elektr. verstelbaar al vanaf Kom ons bezoeken op ons nieuwe adres: Kryptonstraat 37, Rijssen. Tel. 0548-52 10 12 Industrie-terrein Plaagslagen www.trendbedrijssen.nl Wierdense Houthandel <£ÏA> Professionele montage Rijssensestraat 136B - Wierden Tel.: 0546-573674 Fax: 0546-567831 E-mail: info@whhw.nl www.whhw.nl WHH levert schuifdeuren/kastinterieurs en vloeren op maat tegen zeer scherpe prijzen. Vele euro's goedkoper dan de adviesprijzen bij andere bouwmarkten. Gratis advies op het gebied van schuifdeuren/kastinterieurs en vloeren. De beste service, snelle levering en een garantie van 10 jaar. En de goedkoopste in Oost-Nederland. We zijn 6 dagen per week geopend van 7.30 tot 18.00 uur en ook van maandag tot zaterdag telefonisch bereikbaar. WHH heeft een eigen inmeetservice en montageploeg. Alle kasten/schuifdeuren en vloeren worden geleverd en geplaatst door onze eigen professionele montage ploeg. Dinsdag 28 augustus 2007 RIJSSEN - Het groepsblad van de Rijssense scoutinggroep Oosterhof-Niej Begin is dit jaar tot beste groepsblad van Neder land uitgeroepen. Met een ge middelde van 8,8 hebben de re dactieleden van het vereni gingsblad 'Esto Paratos' het goud in handen gekregen tij dens de Koning Groepsblad Verkiezingen over 2006. Jaarlijks worden vele bladen van Nederlandse scoutinggroepen beoordeeld door een deskundi ge jury. Hierin zitten onder meer professionele opmakers, redacteuren en tekenaars die al le bladen zorgvuldig beoorde len op zes verschillende onder delen. Gelet wordt op de alge mene indruk, de inhoud, vorm geving en creativiteit, het druk werk, de stijl en leesbaarheid en tot slot de presentatie van het blad. De juryleden waren lovend over het professioneel ogende groepsblad. Een aantal opmer- REGIO - Jonge mantelzorgers uit heel Twente in de leeftijd van 12 tot 18 jaar gaan in sep tember op bezoek bij FC Twen te. Op donderdag 27 september wordt de bekerwedstrijd FC Twente-NEC bezocht. Voor de ze wedstrijd is een beperkt aan tal kaarten beschikbaar, daar om wordt op zaterdag 29 sep tember ook een rondleiding in het Arke Stadion georganiseerd. Deelname is gratis. Aanmelden kan tot 20 september via w.elf- ers@siztwente.nl of tel. 053-431 39 40. Meer informatie is te vin den op www.siztwente.nl. kingen: 'Ik heb al heel wat Esto's gezien in de afgelopen vijftien jaar, maar het blijft een prachtig blad in welke vorm dan ook. Zo creatief en enthousiast, ik wou dat Nederland meer van dit soort bladen had.' 'Een blad dat eruit springt'. 'Jullie snappen het gewoon. Zo moet het en kan het bijna ook niet anders' en 'wij zijn sprakeloos'. Esto Paratos is al meer dan vijf tig jaar het onafhankelijke groepsblad van scouting Oos- terhof-Niej Begin te Rijssen. Be halve een groot aandeel van de jeugdleden zelf, zorgt een vaste redactie voor amusement, rele vante informatie en allerhande wetenswaardigheden voor scoutingminnende lezers. "Maar ook mensen die niks met scouting hebben, kunnen het blad prima lezen", meent Si mon Dirks, die als redactielid onder meer de vormgeving voor rekening neemt. "Niet alleen de leden en ouders van onze groep waarderen het blad, ook de ad verteerders zijn blij als ze weer een exemplaar krijgen. Ze lezen het met plezier, omdat het blad met kop en schouders uitsteekt boven de standaard clubblaad jes die alleen maar uitslagen plaatsen." Al jaren doet de Esto Paratos mee aan de Koning Groepsblad Verkiezingen. Begin de jaren negentig is het blad al drie maal achtereen met goud bekroond. De klad kwam er in, maar een nieuwe redactie heeft het blad weer op het hoge niveau gekre gen. "Twee jaar terug werden we vierde, vorig jaar tweede en dit jaar zijn we eerste gewor den", verduidelijkt Dirks. "Dat geeft veel voldoening, dan weet je dat je het goed doet. Nu moe ten we proberen vernieuwend te blijven en misschien dat we volgend jaar weer bekroond worden." Behalve een wisselbokaal en een certificaat krijgt de winnen de redactie ook een gouden das, vergelijkbaar met de das die el ke scout draagt als groepsher- kenning. HOLTEN - Traditiegetrouw start het seizoen in dorpshuis De Boschkamp aan de Tuinstraat 2 in Holten met het open huis, dit jaar op vrijdag 31 augustus van en theatercursus. 19.00 tot 21.00 uur. De vaste ge bruikers van het dorpshuis wil len belangstellenden op deze avond kennis laten maken met de activiteiten die in het nieuwe seizoen worden georganiseerd. Bij de muziekschool kunnen belangstellenden die avond te recht voor informatie over di verse muzieklessen, zowel voor kinderen als volwassenen. In de ruimte van het dagactiviteiten centrum van Zozijn is te zien welke producten daar worden gemaakt en hoe deze tot stand komen. Veel van deze produk- ten zijn te koop. In de lokalen en de ontmoe tingsruimte van het dorpshuis presenteert de Stichting voor Sociaal en Cultureel werk haar activiteiten en cursussen voor het komende seizoen. Het is weer een bijzonder breed aan bod, voor jong tot oud, voor elk wat wils. Naast de vaste activi teiten zoals onder andere een kleuterclub, kookclub, een mei denclub en een kindersoos, kunnen jongens en meisjes van 8 tot met 12 jaar zich dit jaar ook inschrijven voor een uit twaalf lessen bestaande 'dinnershow', een combinatie van kookcursus Voor volwassenen staan er di verse nieuwe activiteiten op het programma; een cursus bridge voor beginners, een cursus le vensverhalen schrijven, works hops scrappen, vilten, sieraden maken van zilverklei, of tapas maken. Maar bijvoorbeeld ook een compleet nieuwe schilder cursus of een cursus anders te kenen of tuinontwerpen be hoort tot de mogelijkheden. In december begint een lezin genreeks rondom het actuele onderwerp 'Veiligheid' en de liefhebbers van opera kunnen vanaf februari deelnemen aan een aantal zeer informatieve avonden rondom het thema opera in de achttiende eeuw en de vroege romantiek. Dit is slechts een kleine greep uit het totale aanbod, want uiteraard staan er ook weer diverse com putercursussen, creatieve en educatieve cursussen op het programma. Voor tieners en jongeren is de kelder van het dorpshuis tijdens het open huis geopend. Naast een lekker muziekje worden daar voor hen diverse activitei ten georganiseerd. Bovendien is de bar geopend. WHH-kasten en Wat bieden wij?: Spot de Kia cee'd Sporty Wagon in onze showroom. Wij hebben een primeur voor u. De nieuwe cee'd Sporty Wagon wordt in september officieel geïntroduceerd! Maar op diverse plekken in Nederland werd de Sporty Wagon al gespot. Wij geven u graag exclusief de gelegenheid om te komen kennismaken. De onthulling van de nieuwe Kia cee'd Sporty Wagon vindt plaats in onze showroom. Spot 'm zelf! Graag nodigen wij u uit bij deze 'sneak preview' aanwezig te zijn. De nieuwe Kia cee'd Sporty Wagon is naast de uniek lange garantietermijn van 7 jaar extra aantrekkelijk vanwege zijn prijs van 17.195,-. U least al een cee'd Sporty Wagon voor 368,- p/mnd. Bezoek onze showroom en ervaar zelf de nieuwe cee'd Sporty Wagon. Voor meer informatie kunt u ook kijken op www.kia.nl. Tot ziens in onze showroom. AUTOMOBIELBEDRIJF BELTMAN, Jutestraat 3, Rijssen, 0548-514414, www.beltmanrijssen.nl The Power to Surprise Verkoopprijs is. tenzij anders vermeld, inclusief BTW/BPM, exclusief metallic lak. kosten njklaar maken, leges en verwijderingsbijdrage Getoond model kan afwijken van standaard- uitvoenngen. Gemiddeld brandstofverbruik varieert van 4,91/IOOkm (II op 20.4km) tot 7,71/100km (II op 13,0km) Gemiddelde C02 uitstoot van 128g/km tot 184g/km. Vraag uw dealer naar alle voorwaarden. Wijzigingen en drukfouten voorbehouden Kijk voor meer informatie op wwwkia.nl HOLTEN - Carinova houdt woensdag 12 september een informatiebijeenkomst voor ouders over de 'weerbaar heid' van jonge kinderen. De bijeenkomst aan de Gaardenstraat in I lolten be gint om 19.30 uur. Aanmel dden 0900-8662.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 13