BEZORGERS Tubantia De Distributie-Organisatie van De Twentsche Courant Tubantia Op zoek naar een tijdelijke baan in de mode? RESTYLE FASHION heeft het! Voor onze winkel in Rijssen zoeken we: een parttime verkoopster 20 tot 40 jaar) 25 uur in de week t/m december 2007 Interesse? loop even binnen of neem contact op met J. Reinders 0548 - 51 24 04 ELJA Beton- en Waterbouw bv Wij zoeken voor Elja Beton-en waterbouw in jouw regio enkele gemotiveerde leerling betontimmermannen die werkend willen leren in de Civiele Betonbouw (bruggen, viaducten, waterzuiveringen e.d.) Een vak leren EN een goed salaris!!! (v.a. 22 jaar 2015,- p.mnd) Voel jij je aangesproken en ben je nog niet uitgeleerd? Bel dan naar 0492-666400 of surf naar www.spbn.nl voor meer informatie. Ook omscholing is mogelijk! Opzichter Civiele Techniek zuiderzeeiand Projectmedewerker Bouwfysica til 11= MAbl BOUW CIVIEL ajllii Sm aannemersbedrijf Overbeek goor bv PROJECTLEIDER M/V ALLROUND TIMMERLIEDEN MA/ zoekt m/v in Enter leeftijd vanaf 15 jaar Aanmelden: De Twentsche Courant Tubantia De heer Langenhof Roetershof 19 Enter Tel. 0547-382 790 E-mail: bezorgers@tubantia.wegener.nl Dinsdag 21 augustus 2007 6 MEN WOMEN I Grotestraat 7a - Rijssen - 0548-512404 1 FAMILY FASHION Waterschap Zuiderzeeland beschermt Flevoland tegen wateroverlast en watertekort, en zorgt voor schoon water in sloten, tochten en vaarten. Goed waterbeheer is dus van levensbehang. Als motto hanteert Waterschap Zuiderzeeland dan ook, veiligheid; voldoende en schoon water. Het werk wordt gedaan door ruim 250 enthousiaste medewerkers. K Functie: Als Opzichter Watergangen houdt u toezicht op civiel- en cultuurtechnische werken. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor de beheerplanning en financiële administratie. U heeft ervaring in het maken van RAW- bestekken. Het betreft een functie waar u een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid kent. Het Waterschap Zuiderzeeland biedt u een tijdelijke fulltime aanstelling met als einddatum 1 maart 2008. m Funqtie-eisen: U beschikt over MBO werk-en denkniveau. U heeft enige jaren ervaring met toezichthouden van cultuurtechnische/waterbouwkundige werken, bij voorkeur bij een opdracht gever. U bent communicatief sterk en sociaal vaardig en in het bezit van een auto. Contactpersoon; Henk van Keulen, Accountspecialist Zwolle, hvankeulen@bouwenciviel.nl Voor Adviesburo Nieman zijn wij op zoek naar een Projectmedewerker Bouwfysica met als standplaats Zwolle. Adviesburo Nieman is sinds 198.8 actief als ingenieursbureau voor kwaliteitszorg en bouwfysica en geeft praktische adviezen op het gebied van bouwfysica, bouw- en installatietechniek, brandveiligheid en bouwregelgeving. M Functie: In de functie van projectmedewerker word je ingezet voor ondersteuning van projectteams tijdens de ontwerpfase. Je combineert bouwfysica met kennis van bouwtechniek. Kennis van het Bouwbesluit en overige wet- en regelgeving is daarbij onontbeerlijk. Door een intern opleidingsprogramma raak je snel thuis in deze materie. Je voert diverse onderzoeken uit en vertaalt dit in een praktisch bruikbaar advies voor de klant. Na een gedegen inwerkperiode en gebleken geschiktheid behoort het in teamverband en zelfstandig uitvoeren van onder andere bouwfysische berekeningen, metingen en onderzoek tot jouw takenpakket. Functie-eisen: Je hebt een positieve en enthousiaste instelling en je bent in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Daarnaast beschik je over een bouwkundige opleiding op HBO niveau en je hebt logischerwijs interesse in en relevante kennis van bouwfysica en bouw techniek. Een goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk, is van belang. Ook MTS-ers met enige ervaring en de ambitie om door te groeien mogen reageren. Contactpersoon: Philip Bosscher, Accountspecialist Zwolle, pbosscher@bouwenciviel.nl Kijk voor meer vacatures op www.bouwenciviel.nl of neem contact op met de dichtstbijzijnde vestiging om uw mogelijkheden/wensen te bespreken. Enschede Piet Heinstraat 1 7511 JE Enschede T 053 - 430 70 23 F 053 - 431 54 24 Zwolle Lübeckplein 6 8017 JZ Zwolle T 038 - 460 14 00 F 038-460 60 88 PERSONEELSDIENSTEN I Aannemersbedrijf Overbeek Goor B.V. is een dynamisch en flexibel middel groot aannemersbedrijf met een hecht team van allround vakmensen met goede vakkennis en liefde voor het vak. Wij houden ons vooral bezig met nieuwbouw, verbouw, onderhoud en interieurbouw van diverse winkelketens, woningbouw en utiliteitsbouw. Tevens hebben wij een 24-uurs service- en onderhoudsdienst. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een ervaren: Functie omschrijving: U zult in deze functie verantwoordelijk zijn voor de kosten, kwaliteit, planning, organi satie en communicatie van de aan u toegewezen projecten. U bent een belangrijke kartrekker en draagt volledige verantwoording voor de projecten. Ook bent u betrok ken tijdens de ontwikkelings- en prijsfase. Functie eisen: Wij vragen minimaal een MBO+ of HTS opleiding en 3 jaar relevante ervaring. Tevens vragen wij het vermogen om zelfstandig te kunnen werken. U beschikt over leidingge vende capaciteiten en over goede communicatieve vaardigheden. U kunt klantgericht handelen. Tevens zijn wij op zoek naar: Wij vragen een goede inzet en een breed allround vakmanschap. Wij bieden een pret tige werksfeer en zeer afwisselend werk waarbij een grote mate van zelfstandigheid wordt gevraagd. Voor beide functies geldt een beloning en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO Bouwbedrijf en zal de beloning mede worden afgestemd op uw persoonlijke ervaring en vakmanschap. Uw sollicitatie kunt u richten aan: AOG Aannemersbedrijf Overbeek Goor B.V. t.a.v. de heer MP. F. Sloot Postbus 115 7470 AC Goor telefoon 0547-275700 e-mail: aog@overbeek.nl O E X W E IS' X S C H E COURA ÏSf X

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 6