Duizenden stuks Ter Sta! Wijkagent van Rijssen-Zuid: 'Zelfredzaamheid stimuleren' Nu heel veel artikelen! Praxis Spoelerstraat 23 Rijssen Tot eind augustus J Fa. G.H. Wessels Zn. HET WORDT PRACHTIG MET PRAXIS Dinsdag 21 augustus 2007 21 atst&zomerrestanten! Fashion House PRAXIS RUSSEN - Wijkagent Dirk Mul- derij is er duidelijk over. "Vroe ger werd je als politieman over al bijgehaald. En mensen ver wachtten toen ook van de poli tie dat die alles regelde. Maar wij kunnen als politie niet meer alles opknappen. Ik verwacht van bewoners dat zij ook zelf iets ondernemen." Dirk Mulde- rij is sinds april 2007 wijkagent in Rijssen-Zuid. Een functie waarbij het directe contact met de bewoners hem vooral aan spreekt. "Daar ligt mijn hart", zegt hij. Het leuke aan het werk vindt de wijkagent ook het werken aan concrete oplossingen. Dat doet hij - afhankelijk van het pro bleem - in samenwerking met andere instanties zoals de ge meente en woningbouwvereni gingen. Maar ook met zijn teamcollega's en met de bewo ners. "Hebben die bijvoorbeeld last van voetballende kinderen in de straat, dan ga ik eerst met de betrokkenen om de tafel. Ouders wijs ik dan onder ande re op hun verantwoordelijk heid. En ook met de kinderen ga ik uiteraard praten", aldus Mul- derij. Die benadrukt dat hij wel iswaar veel in gesprek gaat, maar beslist geen sociaal werker is. "Ik ben en blijf politieman en waarschuw geen twee keer." "Als mensen denken dat ze po litie nodig hebben, kunnen ze contact met mij opnemen. Ik bepaal dan wel of ik mensen al dan niet doorverwijs." Dirk Mulderij is bereikbaar via het mobiele nummer 06-10 04 15 09. Elke dinsdag houdt hij spreekuur van 19.00-20.00 uur in de sporthal De Reggehal in Rijssen-Zuid. Is hij niet bereik baar, dan helpt het wijksecreta riaat. Mulderij is tevens bereik baar via de mail: info@twente.politie.nl. pruiming; Qrfipnrii7r>n mof '-ill 70% L'Arfinrr actieprijzen met 30 - 70% korting rest van de collectie 10% korting (V interieur - verlichting - cadeau - babyartikelen Bouyvstraat 29 7462 AX Rijssen Tel. 0548 512 550 Dirk Mulderij houdt elke dinsdag spreekuur van 19.00-20.00 uur in de sporthal De Reggehal in Rijssen-Zuid. foto: sander scheperman Plantenverkoop start op woensdag 22 augustus Bolchrysanten Diveise kleuren. 0 bol ca. 30 cm potmaat e 15 cm. per stuk 1.99 o bol ca. 50 cm Potmaat 0 19 cm. per 5tuk 2.99

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 21