m O AutoTrack.nl NHG bij ziekte of ww Werkloos of arbeidsongeschikt worden heeft een forse inleve ring van het inkomen tot gevolg. Maar ook een scheiding of het overlijden van de partner kun nen financiële teruggang ver oorzaken. Waarborgfonds Eigen Wonin gen voegt een extra faciliteit toe I 1 aan woningfinancieringen met Nationale Hypotheek Garantie (NHG). De stichting staat borg, als een aanvullende lening nodig is om tijdelijk de betaling van de woonlasten over te nemen. Het gaat dan om betalingsproble men als gevolg van de hiervoor genoemde doemscenario's. In dat geval kan bij de eigen geld- verstrekker kosteloos een aan vullende lening worden aange vraagd. Daarmee kunnen de woonlas ten voor een periode van maxi maal twee jaar worden betaald, evenals de kosten voor het slui ten van de extra lening. De huis eigenaars kunnen dan even op adem komen. Als een verhuizing ver band houdt met werk, mag de werkgever zijn medewerker een onbelas te verhuisvergoeding ge ven van rond de 5.500,-. De Belastingdienst accep teert de onbelaste vergoe ding alleen, als de werk nemer binnen twee jaar na indiensttreding of na overplaatsing binnen het bedrijf verhuist. Ook is er de voorwaarde dat de nieuwe woning op min der dan tien kilometer van het bedrijf ligt en de oude woning op meer dan tien kilometer. Bovendien moet de woon-werkaf- stand door de verhuizing met ten minste 50% én ten minste tien kilometer afnemen. Daarbij geldt als 'afstand' de afstand langs de meest gebruikelijke weg. Dinsdag 21 augustus 2007 Keihard nieuwe auto's vergelijken doe je op... Je kunt nu alle nieuwe auto's bekijken en vergelijken op AutoTrack.nl. Zet ze naast elkaar, check de extra's en zie welk model jouw voorkeur verdient.

Holtens Nieuwsblad | 2007 | | pagina 20